Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Polecam

Nie wiem co wy wygadujecie. Na tym forum z tego co czytam kilka osób napisało 80% wszystkich wiadomości. Tak jak Concash pisali - dyskusja między oczekującymi vs "podstawione osoby" - w rzeczywistości to wiem, że "Polska cebula" i nie jest możliwe, aby pożyczka była udzielona przez serwis ("no bo jak, ja nie dostałam?" "to na 100% fejki"). Kurde ja wam coś powiem. W mojej sytuacji Concash mnie dosłownie zbawili. Wiadomo jak ciężko znależć inwestora na tego typu pożyczkę bo jednak wpisy w rejestrach itd. Z mojej strony będę ich promować gdzie się tylko da za to co zrobili. Muszą się starać skoro pożyczki są udzielane. Macie wolną amerykankę - piszcie co chcecie "gdzie się tylko da" jednak warto pamiętać, że oni się starają co widać na moim przykładzie i na bank dla was też starają się dopasować kogoś - ale "ktoś" musi najpierw odhaczyć swoje kryteria skoro to jego hasj. Skoro problem dotyczy tylko waszej świętej trójcy to widocznie jest jakaś przyczyna. NA moim przykładzie - zarabiam 3000 netto i mam zobowiązania przez chwilówki. 70 tyś po 3 dniach już na moim rachunku bankowym. Znajdzie drugą taką firmę, życzę powodzenia ;-)

 

POLECAM CONCASH !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

A co mam napisać jak nie dostałam i czekam 17 dzień , nie cwaniakuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Wiesz co przy takich zarobkach taką kwotę nagle dostałeś jakoś niezbyt mi się chce wierzyć. Ja też czekam i nie będę ściemniać, że dostałam jak czekam jak idiotka.

Nigdzie nie wysmarowuję im negatywnych opinii - wchodzę tylko tutaj i wymieniam się z innymi swoimi wnioskami. Nie obsmarowuję ich nie mów głupot. A 70 tysięcy przy takich zarobkach jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć. Ja nadal czekam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

No i znowu Krysia ni z tont ni z owont wyskoczyła i tyle jej będzie, żadnych rad , więcej jej nie zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Tak samo jak jakaś tam Urszula napisała ze statystycznie jej dobrali ofertę , ciekawe bo statystycznie nie są w stanie nic doradzić bo "rotacja", pic na wodę fotomontaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja się załamałam dosłownie - tyle rozmów tyle telefonów i nadal nic. Wszyscy dostają nawet takie wysokie kwoty jak 70 tysięcy przy zarobkach 3 tysiące ja pierdziele czy tylko ja mam pecha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Stwierdzono że my trzy - Joanna, sabina i Ola to kąkurencja, zaraz im podziękuj i będzie super.Dostali to co chcieli więc im nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ

Wyskoczyła jak Filip z konopi, a tak serio to mi opiekun mówił o średniej statystyce jaka jest podawana w serwisie. Wybrałem 13% i miałem w ciągu 5 dni 2 inwestorów z czego 1 propozycja oferty była spoko. Propozycja na 13% przy kwocie 20 tyś na okres 48 miesięcy. Standardowo - podpisanie dokumentów i przelew był od razu jak otrzymał papiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia S

Wyskoczyła jak Filip z konopi, a tak serio to mi opiekun mówił o średniej statystyce jaka jest podawana w serwisie. Wybrałem 13% i miałem w ciągu 5 dni 2 inwestorów z czego 1 propozycja oferty była spoko. Propozycja na 13% przy kwocie 20 tyś na okres 48 miesięcy. Standardowo - podpisanie dokumentów i przelew był od razu jak otrzymał papiery.

 

No ja miałam podobnie z tym, że czekałam 3 dni na inwestora. U mnie wystarczyło wysłać podpisany skan umowy do tego inwestora i mi przelał pieniądze - z tym, że ja brałam 8 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Kurde ludzie nie kłoćmy się tutaj, lepiej doradzić sobie wzajemnie jakie parametry ustawić by mieć szansę na cokolwiek.

Widzę, że niektrzy mają gorsze zarobki niż ja a dostają od razu po 2-3 dniach góra a ja czekam i czekam .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

No właśnie o jakieś porady mi chodzi a nie pojawiać się i znikać, i podnosić ciśnienie innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ludzie doradzcie nam jakie ppdaliscie parameetry skąd jesteście? Bo wypowiadają się tu ludzie którzy mają niższe zarobki. A dostali bardzo wysokie pożyczki. Doradzcie nam. Nie jesteśmy z żadnej konkurencji prostu nie otrzymalysmy ani jednej propozycji. Doradzcie prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

To skąd tyle pozytywów? Ja już nie zadzwonię - już mam rachunek na ponad 3 stówy. A nadziei jakoś nie ma nadal.

Chociaż nie mam wygórowanych wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Joanna to tym bardziej dziwne ze przy takich zarobkach nikt sie nie odzywa .. mieliby takie wymagania jak w bankach ? Bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ludzie się chwalili że zarobków mają 3 tysiące a dostali 70 tysięcy pożyczki - nie wiem już czy wierzyć w cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert

Ja mam 3500 na rękę i jakoś nie czekałem nie wiadomo ile. Jestem z Warszawy a papiery podpisaliśmy tego samego dnia co się do mnie zgłosił. Zauważcie, że tylko wasze 3 osoby mają brak odzewu, więc musi być jakaś przyczyna. Raczej wątpię, abyście byli jedynymi klientami, ponieważ sam mam namiary na Concash z polecania od mojej ciotki. Czyli ewidentnie widać, że jakiś mały ułamek osób ma coś nie tak z ofertą. Nie musimy mi pisać po raz 10, że "ja mam tyle i tyle" bo czytałem wszystko. Za mnie i za osobę polecającą mogę poręczyć, więc firma nie robi nikogo w bambuko. Mam pieniądze na koncie tak samo jak wypłacili jej osobie z mojej rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

No dokładnie na jaki okres czasu rozłożyłeś spłatę? Niektórym udało się na 120 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert

A na jaki okres czasu dostałeś ?

Na 72 miesiące a moja ciotka dała na równe 100 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×