Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ilomka007

Ja tam dostałam pożyczkę tego samego dnia. Rano wniosek a póżniej
kontaktowałam się z moim opiekunem i zmieniliśmy parametr o 1% efektem
czego był inwestor z pożyczką tego samego dnia popołudniu : - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin84wwa

ostatnie nadzieje pokładałem w tej firmie i się nie zawiodłem. Długi na ponad 50 tysięcy, wpisy w erif, krd, big i chyba wszędzie gdzie to możliwe + komornik na głowie. Naprawdę uratowaliście mi życie i jestem wam wdzięczny za pomoc. Z ręka na sercu POLECAM i będę was rekomendować przy każdej okazji !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na forum raczej Pani nikt nie doradzi, najlepiej skontaktować się z
opiekunem. W moim przypadku po zalogowaniu się na konto klienta, miałem
kontakt do przydzielonego opiekuna. Swoją drogą to również mogę
powiedzieć pozytywne słowa o firmie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja po prostu chciałabym wiedzieć czy komuś też zdążyło się takie długie oczekiwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina

jak dlugo czekaliscie na sms z loginem i haslem ? bo do mnie cos nie dochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dlugo czekaliscie na sms z loginem i haslem ? bo do mnie cos nie dochodzi

 

Czas dostarczenia danych do konta klienta wynosi do 60 minut od potwierdzenia wniosku. Pani Sabino, odpowiedni dział już wysłał komplet danych na pocztę e-mail do wszystkich klientów, którzy od godziny 16:00 potwierdzili dane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość julax

W mojej sytuacji to kwestia podania dodatkowych danych do wniosku i tyle. Generalnie fakt faktem za darmo to nie jest, jednak patrząc na "opłaty administracyjne" konkurencji to suma kosztów w firmie Concash jest znacznie niższa. Kiedyś korzystałam z firmy Arkon, gidze pożyczki w ogóle nie otrzymałam.... Więc jeżeli chodzi o pożyczki bez bik i krd to tylko CONCASH i mogę śmiało polecić.

PS: opłaty administracyjnej faktycznie nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi

czy rzeczywiście można dostać pożyczkę przez Internet ? Jak jest umowa podpisywania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy rzeczywiście można dostać pożyczkę przez Internet ? Jak jest umowa podpisywania ?

 

Jeżeli chodzi o naszą ofertę pożyczek przez internet - wniosek jest składany online, weryfikacja telefoniczna z naszym pracownikiem działu BOK a umowa jest wysyłana kurierem lub jest możliwość, aby inwestor w danym regionie Polski przyjechał osobiście dostarczyć dokumenty. Natomiast rodzaj umowy jest dowolny i zależy od danej sytuacji. Standardowym zabezpieczeniem jest zwykła umowa CP. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu mailowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtasinski

Chyba jedyna firma w tym kraju, która naprawdę pożyczka bez sprawdzania KRD! Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość smile

Stwierdziłem, że aż muszę gdzieś polecić waszą firmę. Słuchajcie miałem zadłużenie na 70 000 zł i gilotynę nad głową przez kumulację tych wszystkich zobowiązań. W Concash otrzymałem kredyt konsolidacyjny na świetnych warunkach. Teraz nie mam żadnych problemów a miesięczne raty w porównaniu do konkurencji są bardzo korzystne. Dziękuję wam i POLCEM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Nie chwalcie , bo nie dostałam , już minął ponad tydzień i nic, i nie wiem co mam z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIK

No i tak powinna działać każda porządna firma. Nie wiedziałem, że da się
nawet obejść bez chodzenia po waszych placówkach. Osobą wygodnickim
polecam, tak jak to mają na stronie - przy filiżance kawy - złożyć
wniosek, potwierdzić i otrzymać środki na rachunek bankowy. Prosto
konkretnie i wygodnie, czyli tak jak lubię!  : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Witam chciałem zapytać czy ktoś czekał dużej niż kilka dni ja czekam od środy i dalej nic:) czekam czekam i doczekać się nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

 

Nie chwalcie , bo nie dostałam , już minął ponad tydzień i nic, i nie wiem co mam z tym zrobić.

witam ile pani czeka ja czekam od środy 11.05 i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Strzeże mówiąc to zastanawiam się czy Ci co Tak chwalą nie są podstawienie, czy ja mam akurat takiego pecha, dzwoniłam już do nich trzy razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomix

W mojej sytuacji wystarczyło zmienić parametry pożyczki. Daj 15% i najwyżej będziesz negocjować z inwestorem. Mi się udało zejść do 13% - to normalni ludzie a nie jakieś bankowe roboty, więc spróbuj tak. U mnie zadziałało a czekałem, żeby Cię nie skłamać niecałe 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×