Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomasz

W moim przypadku wszystko w jak najlepszym porządku - wszystkim zadłużonym mogę od siebie dać rekomendację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Sabina, Ola i chyba Mateusz - wygląda na to że tylko nam się nie udaje, bardzo ciekawe, już wariuje czytając te bzdury, wydałam ponad 1000 I cisza, nieżle się osłabiają, ciekawe ile płacą za te podziękowania , też bym chciała coś zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Nie tylko my bo w gąszczu tych komentarzy była jeszcze jedna osoba , jeszcze radzą zmieniać parametry jak tu niby od razu w ten sam dzień dostają . Ja juz nie wierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor

No mi aż 0zł zapłacili ale za pomoc daje pozytywa dla Concash ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ta wszyscy dostają prócz naszej trójcy i jeszcze jednej osoby, która krótko opisała ich jako naciągaczy - ja nie wierzę, nie zmieniam już żadnych parametrów.

Rachunek dostanę taki, że dosłownie chyba będę wyć. Zmieniałam tyle razy, a nadal nic. Jak czytam te bzdury, wypociny to aż niedobrze się robi. Dosłownie.

Kolejna firma krzak - możecie do listy sobie dopisać. Śmiechu warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najbardziej żałosne jest to, że mówisz "firma krzak" a codziennie pytasz się 2 tych samych osób czy dostały... Skąd mają dostać "z firmy krzak"? Niedobrze się robi czytając ten spam pisany przez Ciebie codziennie i HIPOKRYZJĘ - z jednej strony "krzak" a z drugie "Sabina Joanna dostałyście?"... No po prostu brak słów i to jest "śmiechu warte".

 

Podobnie jak Wiktorowi mi nic nie płacą za "wystawienie pozytywa" ale to jest już jakaś paranoja, żeby uważać że "skoro nam w kilka osób się nie podoba to na 100% pozostałe 300? opinii pozytywnych to ustawione komeny".

 

Ja daję daje pozytywa - dlatego, że mi pomogli skonsolidować długi. Concash "mi zapłacili za wystawienie tego pozytywa" tyle samo co Wiktorowi, czyli aż 0,00 zł. Bez odbioru.

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ta super - mnie dziś uzasadnili, ze mój wniosek spadł na szary koniec bo zbyt dawno temu był składany.

To co mam go wycofać i znów wydac 5 stów na telefon. I znów czekać 16 dni by nic nie dostać.

Przestańcie mi tu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja tak zrobiłam , za rachunek przyszło 1000, i od wczoraj od 20 cisza, to jest moja jedyna deska ratunku ale już nie zadzwonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela

Ja czekałam 1 dzień na inwestora i wszystko mam załatwione a rozmowa trwała 9,5 min, więc nie najgorzej kosztowo wyszło. Polecam firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz111

Sprawnie szybko i tak jak powinno być. Dziękuje wam za sprawne finansowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden

Zawsze można sprawdzić czy pozytywy nie są z jednego IP

Śmiem twierdzić, że jak by poszło tyle komentarzy jednego IP - to już by tego postu nie było, ponieważ poleciałby ban od admina, ale to tylko moje skromne zdanie studenta IT.

 

Swoją drogą serdecznie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Joanna jak po wycofaniu i złożeniu wniosku od nowa?

Dalej zero odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tam załatwiłam wszystko praktycznie od ręki jeżeli chodzi o inwestora, więc firma godna uwagi : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tam załatwiłam wszystko praktycznie od ręki jeżeli chodzi o inwestora, więc firma godna uwagi : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

U mnie d... 18 dzień zero jakichkolwiek ofert. Już nie wierzę w nich - przykro mi naciągnęli na telefon i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 1

Jak to czytałem to mało z krzesła nie spadłem ze śmiechu - komedio-dramat. Normalnie jak historyjka z psychiatryka jeżeli chodzi o dialogi pomiędzy 3 osobami - czyli wszsytko z wyłączniem wszsytkch pozytywów w pigułce:

O: Jak tam?

J: nic

S: Też tak uważam

O: Jak tam?

...

Przepowiednia na kilka kolejnych lat:

O: Jak tam?

J: nic

S: Też tak uważam

O: Jak tam?

...

 

Albo ze mną jest coś nie tak albo co każdą kolejną stroną mam Deja vu. Skoro ktoś jest pewny swoich racji to zapewne dalej pyta czy ścmiema to nie ściema... Mam nadzieję, że chociaż jednej osbie zaoszczędziłem czasu. Pozdro600

 

Kolega chyba miał rację z przepowiednią. Anon jesteś wróżbitą : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×