Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz

 

W mojej sytuacji wystarczyło zmienić parametry pożyczki. Daj 15% i najwyżej będziesz negocjować z inwestorem. Mi się udało zejść do 13% - to normalni ludzie a nie jakieś bankowe roboty, więc spróbuj tak. U mnie zadziałało a czekałem, żeby Cię nie skłamać niecałe 2 dni.

rozumiem :) ja dziś dałem na 10 % i znów poczekam kilka dni jak nic to dalej zobaczymy mam nadzieję że nie jest to oszustwo żeby tylko nabijac kabze przez rozmowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

rowniez zmienilam dzis na 10%  i dam znac czy cos sie uda do konca tygodnia, jak nie to raczej opinie nie sa rzetelne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

rowniez zmienilam dzis na 10%  i dam znac czy cos sie uda do konca tygodnia, jak nie to raczej opinie nie sa rzetelne

 

Ja się boję czy sobei sami opini nie piszą- dajcie znac ludzie, ale prawdę kto dostał i po ilu dniach czekania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja czekam od 5.05 i nic,już dwa razy zmieniłam parametry i dalej nic, te opinie raczej nie są wiarygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Szybko i sprawie. Polecam wszystkim posiadającym wpisu w rejestrach!

Zbyszek ile czekałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Ludzie no bez przesady, przecież możecie to pozmieniać. Tak jak kolega wyżej napisał zmieńcie oprocentowanie na wyższe i najwyżej zejdziecie z ceną.

Przy moich Parametrach: 45 000 zł / 60 miesięcy / 13% czekałem JEDEN dzień i najlepsze jest to, że jeszcze wyrównaliśmy kwotę do równej sumy. Koniec końców mam pożyczkę na niecałych 12% i rata wynosi równe 1000 zł. Nie trzeba wielkich umiejętności negocjatorskich, wystarczy normalna rozmowa i zgadza m się z kolegą wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ludzie no bez przesady, przecież możecie to pozmieniać. Tak jak kolega wyżej napisał zmieńcie oprocentowanie na wyższe i najwyżej zejdziecie z ceną.

Przy moich Parametrach: 45 000 zł / 60 miesięcy / 13% czekałem JEDEN dzień i najlepsze jest to, że jeszcze wyrównaliśmy kwotę do równej sumy. Koniec końców mam pożyczkę na niecałych 12% i rata wynosi równe 1000 zł. Nie trzeba wielkich umiejętności negocjatorskich, wystarczy normalna rozmowa i zgadza m się z kolegą wyżej.

Spoko zmienić można zawsze - ja na początek dałam 11% przy kwocie 20000zł na 80 miesięcy zobaczymy - jak długo czekałeś na ofertę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Spoko zmienić można zawsze - ja na początek dałam 11% przy kwocie 20000zł na 80 miesięcy zobaczymy - jak długo czekałeś na ofertę?

Jeden dzionek i miałem inwestora. Akurat trafił mi się fajny gość i przedstawił mi dość dobre warunki tej umowy. Zwykła CP wysyłana kurierem w 2 kopiach z czego jedną odesłałem do niego a jak dotarła to przelał mi środki na konto bankowe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Jeden dzionek i miałem inwestora. Akurat trafił mi się fajny gość i przedstawił mi dość dobre warunki tej umowy. Zwykła CP wysyłana kurierem w 2 kopiach z czego jedną odesłałem do niego a jak dotarła to przelał mi środki na konto bankowe :-)

A skąd pewnośc, że po podpisaniu i odesłaniu pieniądze zostaną wypłacone? Ktoś weryfikuje tych inwestorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Świetnie! Nareszcie jakaś firma mi przyznała pożyczkę! Polecam Concash.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Jak wyglądają , jak są podpisane maile od inwestora bo może coś przeoczyłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Skoro podpiszesz to musi wysłać

Pani wcześniej pisała że sama nie dostała jeszcze żadnej oferty. Powiem szczerze wysłałam maila z kilkoma pytaniami do nich i nic zero odpowiedzi.

Wniosek złożyłam potwierdziłam i czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Świetnie! Nareszcie jakaś firma mi przyznała pożyczkę! Polecam Concash

A ile czekałaś na ofertę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Pani wcześniej pisała że sama nie dostała jeszcze żadnej oferty. Powiem szczerze wysłałam maila z kilkoma pytaniami do nich i nic zero odpowiedzi.

Wniosek złożyłam potwierdziłam i czekam

 nie dostalam rowniez jeszcze ale chodzi mi o to ,że skoro podpisuje z nami umowę to musi się z niej wywiązać tak jak my splacajac rate na chlopski rozum 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

 nie dostalam rowniez jeszcze ale chodzi mi o to ,że skoro podpisuje z nami umowę to musi się z niej wywiązać tak jak my splacajac rate na chlopski rozum 

Zaczynam się obawiać że to taki sam wał jak Arkon finance i Konar pożyczki i Pomocna pożyczka. Ten sam schemat działania - złóż wniosek, zadzwoń, zapłać jak za zboże, czekaj naiwniaku na coś co nie istnieje. A pozytywy to chyba sami piszą w chwili wolnej od odbierania telefonów od takich jak my.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

dla mnie bylo dziwne ze tylko jeden facet odbieral na infolinii, ciagle ten sam ale dajmy sie moze wypowiedziec przedstawicielowi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

dla mnie bylo dziwne ze tylko jeden facet odbieral na infolinii, ciagle ten sam ale dajmy sie moze wypowiedziec przedstawicielowi 

Przegrzebałam Regulamin - to jest Fundacja z nimi też się skontaktowałam ale odpowiedzi na moje pytania nie dostałam - uzyskałam tylko odpowiedż że portal działa legalnie.

Owszem legalnie ale tylko po to by zarabiać na połączeniach. Pan Paweł o którym wspominał ktoś wcześniej to Prezes Zarządu Fundacji. Pytania na lini standardowe takie jak wszędzie. Ja próbując dziś zadzwonić ponownie już niestety nie mogę,skrzynka pełna, a na maile nie odpisują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Na tym forum narodziło się kilka pytań, więc spieszymy z odpowiedzą - jednocześnie
zachęcamy do napisania maila, ponieważ wtedy możemy zidentyfikować
danego klienta oraz udzielić mu szczegółowych, oraz rzetelnych
informacji na każde pytanie. Jednak już odpowiadamy na powyższe pytania:

 

 

 

Jak wyglądają , jak są podpisane maile od inwestora bo może coś przeoczyłam

Maile wysyłane od zainteresowanych inwestorów są pisane z prywatnych konta oraz tytule ustalonym przez danego pożyczkodawcę. Nie są to wiadomości wysyłane przez naszą bazę, ponieważ inwestorzy używają do tego własne konta pocztowe.

 

 

 

Pani wcześniej pisała że sama nie dostała jeszcze żadnej oferty. Powiem szczerze wysłałam maila z kilkoma pytaniami do nich i nic zero odpowiedzi.

Wniosek złożyłam potwierdziłam i czekam

Szanowna Pani, wszystkie maile napisane do godziny 18:00 dnia dzisiejszego zostały wysłane maile z odpowiedzą na zadane pytania oraz przesłane informacje. Bardzo przepraszamy za czas oczekiwania - jest to spowodowane dużą ilością klientów - a w szczególności priorytetem dla nas jest prowadzenie negocjacji z inwestorami oraz ich weryfikacja. Jest to priorytet, który jest korzystny dla klientów. Więcej inwestorów = lepsza konwersja oraz szybszy czas realizacji pożyczek.

 

 

 

dla mnie bylo dziwne ze tylko jeden facet odbieral na infolinii, ciagle ten sam ale dajmy sie moze wypowiedziec przedstawicielowi 

Opiekun zostaje przydzielony do konkretnego klienta na podstawie numery. z którego klient się kontaktował oraz z danego rejonu - jest to zabieg mający na celu szybsze nawiązanie dialogu z osobą odpowiedzialną oraz przydzieloną do danego klienta. Taką rolę ma opiekun w naszym serwisie :)

 

 

 

Zaczynam się obawiać że to taki sam wał jak Arkon finance i Konar pożyczki i Pomocna pożyczka. Ten sam schemat działania - złóż wniosek, zadzwoń, zapłać jak za zboże, czekaj naiwniaku na coś co nie istnieje. A pozytywy to chyba sami piszą w chwili wolnej od odbierania telefonów od takich jak my.

Proszę przeczytać pierwszy post napisany dużymi literami przez "konkurencję", na pierwszej stronie -  jest to firma, która nie udziela pożyczek i nie dba interesy naszych klientów. Wiele użytkowników serwisu nawiązuje do tej firmy i sporo osób docenia nasz wkład pracy w faktyczną i realną pomoc finansową. My jako firma Concash - działamy aktywnie w celu poszukiwania nowych inwestorów oraz aktywnie działamy z kierunku doradzania inwestorom, aby przyspieszyć cały proces. Zależy nam, aby klient otrzymał pożyczkę ponieważ zadowolony klient to klient, który wróci oraz nas poleci.

 

 

 

Świetnie! Nareszcie jakaś firma mi przyznała pożyczkę! Polecam Concash.pl

Dziękujemy również wszystkim klientom powyżej, którzy nas polecają oraz cieszymy się, że mogliśmy pomóc! :)

 

Pragniemy również zaznaczyć jedną ważną kwestie - mianowicie na forum piszą zazwyczaj osoby niezadowolone z czasu odzewu inwestora. Z kolei osoby, które otrzymały szybko pożyczkę są usatysfakcjonowane tym faktem i traktują to jako rzecz normalną. Gdyby każdy zadowolony klient napisał opinię na tym forum to by ta lista końca nie miała. Zawsze warto pamiętać, ze statystycznie na 100 osób zawsze komuś jakiś aspekt nie przypadnie do gustu. Nawet jak byśmy dopłacali 100 000 zł do każdej pożyczki to by się znalazła osoba, która by się obraziła o to, że chcemy ją przekupić lub uważałaby, że jest nieszanowana. Nie ma żadnej dużej firmy, która ma 100% pozytywów, ponieważ to jest naturalna kolej rzeczy. My jednak dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z naszych usług. Dajemy z siebie wszystko i staramy się robić co w naszej mocy! :)

 

Szanowni Państwo, wracając jednak do pozytywów - serdecznie zapraszamy wszystkich do kontaktu mailowego, abyśmy mogla rozwiać wszelkie wątpliwości indywidualnie, ponieważ na forum nie mamy możliwości zidentyfikowania poszczególnego użytkownika. Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą i udzielą wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytanie! :)

http://concash.pl/kontakt

 

Życzymy wszystkim miłego dnia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Ja tam otrzymałem pożyczkę stosunkowo szybko. Jestem wam wdzięczny za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi

przyjeżdża inwestor z danego regionu z umową do podpisu i z pieniędzmi ? Jeden egzemplarz umowy rozumiem zostawia ?. Czy możecie podać na Waszej stronie reprezentatywny przykład pożyczki? Bo tego nie ma jak na stronach wszystkich innych firm. I jeszcze dane firmy NIP , regon , nr wpisu do KRS w celu sprawdzenia, bo na Waszej stronie tego nie widać. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Kuba - jak to zrobiłeś daj jakiś dowód że dostałeś, że nie jesteś postawiony, bo jak dotąd nikt z tych co piszą że cZekają nie dostał, a wszyscy nowi dostają, to trochę podejrzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Kuba - jak to zrobiłeś daj jakiś dowód że dostałeś, że nie jesteś postawiony, bo jak dotąd nikt z tych co piszą że cZekają nie dostał, a wszyscy nowi dostają, to trochę podejrzane.

Dokładnie prawdziwe posty są od osób które czekają i czekają - ja już wiem, że to kolejny portal do naciągania na telefony. Jakoś nie widzę dowodów na realną pożyczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Dokładnie prawdziwe posty są od osób które czekają i czekają - ja już wiem, że to kolejny portal do naciągania na telefony. Jakoś nie widzę dowodów na realną pożyczkę.

Czy ktoś coś dostał - łącznie z ludżmi którzy podnieśli procent? Odezwijcie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

przyjeżdża inwestor z danego regionu z umową do podpisu i z pieniędzmi ? Jeden egzemplarz umowy rozumiem zostawia ?. Czy możecie podać na Waszej stronie reprezentatywny przykład pożyczki? Bo tego nie ma jak na stronach wszystkich innych firm. I jeszcze dane firmy NIP , regon , nr wpisu do KRS w celu sprawdzenia, bo na Waszej stronie tego nie widać. pozdrawiam

Umowy w zależności od lokacji inwestora oraz dogadania się - podpisywane osobiście lub dwa egzemplarze wysłane kurierem. Tak jeden podpisany egzemplarz zostaje u Pana. Jeżeli chodzi o dane NIP, REGON oraz KRS - są te dane dostępne w regulaminie.  Nie ma reprezentatywnego przykładu z prostej przyczyny - oprocentowanie nie jest stałe, ponieważ klient ma możliwość wyboru dodania do ogłoszenia ustalonej wartości. Za pomocą kalkulatora można wyliczyć dowolny przykład  ;) 

 

 

 

Kuba - jak to zrobiłeś daj jakiś dowód że dostałeś, że nie jesteś postawiony, bo jak dotąd nikt z tych co piszą że cZekają nie dostał, a wszyscy nowi dostają, to trochę podejrzane.

Pani Joanno, będąc realistą - klient nie będzie raczej chciał podawać screena konta/umowy, który i tak nie jest żadnym dowodem, ponieważ te dane można bardzo łatwo edytować w programie graficznym.  Drugą kwestią jest, że osoby, które szybko dostały pożyczkę raczej nie śledzą tego forum "na bieżąco" jak 2-3 osoby w komentarzach wyżej, które aktywnie wymieniają się opiniami po kilka - kilkanaście komentarzy na osobę vs pozytywny od różnych osób w ilości 1-2 na osobę.

 

 

 

Ja tam otrzymałem pożyczkę stosunkowo szybko. Jestem wam wdzięczny za pomoc!

Miło nam i mamy nadzieję, że każdy prawdziwy użytkownik naszego serwisu napiszę nam podobną opinie! :)

 

PS1: Nie usuwamy żadnych negatywnych komentarzy - jak Państwo sami widzą.

 

PS2: Jeżeli uważa Pani, że "pozytywne opinie" są "podstawione" to równie dobrze większość negatywnych może być podstawiona przez konkurencję co jest bardzo częstym działaniem anty-marketingowym. Może się okazać, że (o ile Pani jest naszym klientem) to piszę Pani z pracownikiem konkurencji i tak działa nakręcanie się. Zawsze patrzmy obustronnie jak już zakładamy hipotezy. Konkurencja nigdy nie śpi i sporo zrobi, aby zniechęcić klienta. Też trzeba to mieć na uwadze. :ph34r:

 

PS3: Jak byśmy faktycznie nie posiadali bazy inwestorów to ten post już by był usunięty i nasi pracownicy by nie "tracili czasu" na odpisywanie - ale jednak post bez moderacji jest i odpisujemy :)

 

Życzymy Państwu miłego dnia oraz konkurencji w komentarzach również! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×