Skocz do zawartości

Regulamin

Regulamin forum Ukredytowani.pl

Właściciel strony ukredytowani.pl

"mbiznes"

ul. Ogrodowa 16B

41-250 Czeladź

POLAND

email: admin@ukredytowani.pl

I. Strona Ukredytowani.pl nie oferuje i nie udziela żadnych pożyczek i kredytów.

 

II. Na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w tym art. 7 Ustawy z dnia 12 maja 20122r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. Nr 126, poz. 715 ze zm.) oraz zasad i dobrych obyczajów, Administrator strony informuje, że:

1) każda reklama dotycząca usług finansowych na stronie internetowej powinna zawierać przestawione w sposób rzetelny, aktualny i zrozumiały informacje na temat:

1. stopy oprocentowania wraz z wyodrębnieniem opłat zawartych w całkowitym koszcie kredytu,

2. całkowitej kwoty kredytu,

3. rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania.

 

2) w odpowiednich przypadkach należy wskazać również czas obowiązywania umowy, całkowitą kwotę do zapłaty oraz rzetelną, całkowitą wysokość rat. W przypadku umowy przewidującej odroczenie płatności należy wskazać ponadto:

1. cenę usługi lub towaru,

2. kwotę zaliczek.

 

3) w przypadku, gdy zawarcie umowy kredytowej (w tym pożyczki krótkoterminowej) uzależnione jest od zawarcia umowy dodatkowej np umowy ubezpieczenia, wówczas należy w reklamie podać informację o takim obowiązku wraz z rzeczywistą roczną stopą oprocentowania.

 

4) Informacje, o których mowa wyżej należy podawać na podstawie reprezentatywnego przykładu.

 

Każdy pośrednik kredytowy zobowiązany jest ponadto do przedstawienia w reklamie informacji na temat:

1. zakresu umocowania do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych,

2. ewentualnej współpracy z kredytodawcami (w przypadku takiej współpracy należy podać również informację o nazwach tych kredytodawców, z którymi dany pośrednik współpracuje).

 

W reklamie usług finansowych należy również zamieścić:

1. prawidłowe i aktualne dane kontaktowe

2. informacje na temat zasad i trybu przedłużania umów.

 

Posty nie zawierające tych danych będą edytowane i/lub usuwane.

 

III. Na forum zakazuje się zamieszczania jakichkolwiek treści niezgodnych z polskim prawem. W szczególności odnosi się to do:

1. Treści wulgarnych, obraźliwych mogących urazić uczucia innych osób

2. Treści nakłaniające do spożywania narkotyków lub innych nielegalnych substancji

3. Nawoływania do przemocy czy zamieszczania treści faszystowskich

4. Pornografii

 

IV. Posty znajdujące się na forum są tworzone przez użytkowników i to oni ponoszą odpowiedzialność za ich treść. Zarówno administratorzy jak i właściciele forum, nie ponoszą odpowiedzialności za posty zamieszczone przez użytkowników.

 

V. Należy pamiętać, że wszelkie porady innych użytkowników są ich subiektywną opinią i nie są weryfikowane przez forum Ukredytowani.pl

 

VI. W przypadku skorzystania z jakichkolwiek usług finansowych lub doradczych innych użytkowników forum należy dokładnie sprawdzić wszystkie dane. Forum Ukredytowani.pl w żaden sposób nie weryfikuje usług oferowanych przez użytkowników jak i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

 

VII. Administratorzy i moderatorzy mają prawo do usuwania oraz edycji zamieszczanych postów bez konieczności podawania uzasadnienia.

 

VIII. Nie należy zamieszczać kilku postów o takiej samej treści. Dotyczy to również dublowania tematów w różnych działach forum.

 

IX. Tytuł tematu powinien być możliwie zwięzły i opisywać konkretną sytuację. Tytuły tematów nie powinny być pisane wyłącznie wielkimi literami.

 

X. Edycja postów powinna odbywać się przy użyciu opcji "Edytuj". Jeden użytkownik nie powinien tworzyć kilku postów jeden pod drugim.

 

XI. Prywatne wiadomości zarówno te wysyłane za pośrednictwem forum ukredytowani.pl jak i poczty elektronicznej nie powinny być publikowane bez zgody stron, których dotyczy ta korespondencja.

 

XII. Zabrania się umieszczania postów nie wnoszących nic do konkretnego tematu. Wszelkie posty o charakterze spamu będą usuwane.

 

XIII. Do reklamowania stron związanych z finansami i bankowością należy wykorzystywać odpowiedni dział forum Ogłoszenia-->Strony WWW o tematyce finansowej. Wszelkie reklamy stron WWW w innych częściach forum będą usuwane.

 

XIV. Linki do stron bezwartościowych, pozbawionych unikalnej treści oraz niedopracowanych graficznie będą usuwane. Zabronione jest także linkowanie do witryn na których znajdują się wyłącznie banery, fiszki, widety i linki do PP czyli programów partnerskich.

 

XV. Wszelkie ogłoszenia w dziale "Pomogę finansowo lub prawnie" oraz "Szukam pomocy" użytkowników oferujących usługi finansowe będą usuwane jeśli nie będą zawierały:

1. nazwy firmy

2. danych kontaktowych (mail lub telefon oraz adres)

3. imienia i nazwiska

 

XVI. Umieszczając temat reklamujący witrynę o tematyce finansowej, należy w kilku zdaniach streścić co wartościowego można na niej znaleźć oraz jaką tematykę ona podejmuje. Tematy typu "Ciekawa strona o finansach, sprawdź koniecznie LINK" będą usuwane.

 

XVII. Zakaz przesyłania za pośrednictwem prywatnych wiadomości niechcianych treści reklamowych do innych użytkowników.

 

XVIII. Administrator jak i moderator mają możliwość zablokowania lub usunięcia konta użytkownika łamiącego regulamin.

 

XIX. Wszelkie kwestie nieuwzględnione w regulaminie, nie podlegają dowolnej interpretacji. Wszystkie sporne sprawy będą rozpatrywane indywidualnie przez administratorów i moderatorów forum.

 

XX. Regulamin ten może ulegać modyfikacjom. Wszelkie zmiany obowiązują w momencie ich wprowadzenia.

×