Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Filip

Mi tam firma Concash odpowiada. Naprawdę miałem wybitne nieciekawą sytuację, więc jako jedyni mi pomogli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Czytając te komenty też zauważyłem, że 3-4 osoby piszą ciągle to samo w kółko. No masakra jakaś a to już chyba podchodzi pod spam z definicji. Z tego co widzę na oko to jest ze 150 tych samych komentów napisanych przez 3 osoby i 150 pozytywów napisanych przez różnych użytkowników. Hmm dziwna sprawa.

 

Oferta Concash jest dobra i mi udzieli szybko pożyczki - wielki POZYTYW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

A co mamy pisać jak nam firma nie pomogła tylko ściągnęła na wysokie rachunki, piszemy prawdę , nie ściemniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Sraly muszki będzie wiosna ;) dziwne bo nawet do inwestora sie juz nie odezwali , to jest właśnie to ... szkoda słów ale dobrze ze biznes sie kręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek89

Polecam serdecznie dla wszystkich zadłużonych osób firmę Concash. Mimo wpisów w rejestrach dostałem stosunkowo tanią pożyczkę na wartych uwagi warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda

Ogólnie rzecz biorąc jest opłata za połączenie, która mogłaby być nieco niższa no ale w sumie oprocentowanie i brak dodatkowych opłat sprawia, że koniec końców i tak raty są korzystne tym bardziej, że mam wpisy w BIK i KRD. Także dzięki Concash za pomoc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Dalej czekam i nic. Więc raczej już się nie nastawiam :) ale powodzenia dziewczyny ! Za was trzymam kciuki żeby wam się udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Hahaha ja już rezygnuję z czekania. Po co czekać na coś co nie nadejdzie. A te pozytywy to sobie sami wysmarowali.

Śmiechu warte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek13

Przecież nawet Concash sami napisali odpowiedż na temat opinii na forum. Ola przeszukuje wszystkie fora a nawet na tym odpowiedzi nie czyta... No ręce opadają. Poniżej masz odp. na to co napisali na poprzedniej stronie:

 

 

"na zadane pytanie przez was na temat "niech klienci wyślą dowód" odpowiedż, z której jasno wynika, że z naszej strony sami napisaliśmy, że każdy "dowód" można zrobić nawet w paint'cie, więc to nie jest żaden dowód i nie ma się czym sugerować. Tak samo, jak opiniami na forum, które każdy może napisać, czy to pozytyw, czy negatyw wystawiony przez konkurencje lub osoby niezadowolone - forum nie jest moderowane - obowiązuje wolność słowa. Spam z definicji to pisanie takich samych lub podobnych komentarzy przez jedną osobę, także nasi zadowoleni klienci raczej się nie wpisują w definicję. Tak samo, jak wymiana różnych poglądów, które się nie powtarzają."

 

To jest chyba logiczne, że w internecie masz konkurencję, agencje PR, ANTY PR, niezadowolonych i zadowolonych. Nawet najlepsza firma na świecie jak konkurencja zapłaci za anty-PR to będzie miała negatywne opinie gdzie się tylko da - działa to w obie strony. Wiem o czym mówię, ponieważ sam pracowałem kiedyś w agencji marketingowej. Komentarze nie są nic warte, nie są żadnym dowodem a nic.

 

Nieważne czy są pozytywne czy negatywne - to jest INTERNET. Nie ma firmy, której możesz zaufać lub nie zaufać na podstawie internetu. Concash przynajmniej jasno wykłada kawę na ławę i mówią, aby nie sugerować się opiniami. Równie dobrze każdy może pisać pozytywy jak i wykupić agencję, która będzie pisała bardziej realistyczne "dyskusje" przez cały czas płacenia abonamentu jak to firma nie jest zła albo co "im się nie podoba" itd. Jeszcze raz powtarzam - to jest INTERNET i nie ma czym się sugerować.

 

+ dla Concash za szczerość i przedstawienie jasno poglądu na temat wiarygodności opinii z internetu.

 

Jeżeli jesteś osobą, która się zastanawia nad wyborem firmy to jedyną metodą jest sprawdzenie samemu jak działa a nie sugerowanie się  żadnymi opiniami - obojętnie jakimi, ponieważ można kupić nawet 1.000.000 lajków na facebooku. Sprawdżcie firmę Vivus gdzie mają ponad 100 TYSIĘCY LAJKÓW a póżniej zobaczcie za jakie grosze można to kupić na allegro. Przypadek? Nie sądzę. Czy jest to jakakolwiek podstawa? Nie sądzę. Czy hejty na Vivusa są wszystkie napisane przez niezadowolonych? Nie sądzę - zapewne konkurencja działa na bieżąco i zleca pisanie negatywów. To jest tak banalne a jednak tak nie zrozumiałe dla większości osób...

 

To co napiszę i tak nie traktuję jako "zachętę" lecz jako podziękowanie za pomoc:

 

Concash w mojej sytuacji mi pomógł, więc im podziękuje. Tyle w temacie.

 

Kurde niektórzy to chyba czytać nie umieją... Sami "wysmarowali" a równocześnie sami napisali, żeby nie sugerować się komentarzami... No ja wiem, że skoro kilka osób nie dostało to oznacza, że się "nie da" typowa Polska cecha. No cóż świata tym postem nie zmienię ani ludzi ale trochę to jest irytujące.

 

Ja jako "sztuczny, wysmarowany" gość dam pozytywa, ponieważ mogę ich docenić. W 7 firmach próbowałem i nic. Concash to pierwsza firma, która pomogła a wiadomo jak ciężko jest znależć pożyczkę dla osób z zadłużeniami. Z góry banki i 90% firm pożyczkowych odpada przez złe bazy.

 

Concash działajcie i pomagajcie dalej! : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zgadam się, ja miałam to samo z poszukiwaniem firmy bez sprawdzania KRD i Concash to jedyna firma przez którą mam pożyczkę na konsolidację. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Tego właśnie potrzebowałem i mimo sceptycznego nastawienia na początku jestem bardzo zadowolony z ich usług! Concash jeszcze raz dziękuje! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

Dzisiaj startuję z kwotą 50 tys, zobaczymy jak to jest z udzielaniem pożyczek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa Firma dla Idiotów, co wierzą, że jak mają nafajdane w bazach,

to ktoś da im kase w ciemno. Jesteśmy Narodem Kretynów.

utaj chodzi o trzepanie kasiory za rozmowy,  ta firma ma 3 złote na czysto

za każdą minutę waszej rozmowy. A nie odpowiada za nic. 

ILU Z WS PRZECZYTAŁO REGULAMIN ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Ja czytałem i fakt jest opłata za połączenie jednak serwis nie pobrał ode mnie żadnych opłat administracyjnych jak sami mówili a pożyczkę otrzymałem w ciągu 1 dnia, więc nie widzę problemu w tym, aby firma z czegoś się utrzymywała - przecież to nie jest wolontariat. Nie podoba mi się nazywanie Polaków kretynami... Polacy pomagają Polakom i niech mają w tym nawet te 3zł zarobku za ileś minut. Polecam Concash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Również się zgadzam z Pawłem i szczerze mogę polecić firmę Concash za sprawną pomoc : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Ja mam problem inny. Już na poczatku mnie skreślają bo nie mogę wpełnić wniosku. Wyskakuje błąd (coś poszło nie tak)..

Concash doradzisz coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bartek problem z wypełnieniem wniosku leży raczej po Twojej stronie, ponieważ niezależnie od decyzji jaką dostaniesz wniosek jest pierwszym etapem do jej oceny. Spróbuj wypełnić formuarz na innym urządzenia. Mi na telefonie jak i na laptopie wszystko dobrze śmiga, więc Tobie też powinno.

 

Przy okazji polecam ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzisiaj startuję z kwotą 50 tys, zobaczymy jak to jest z udzielaniem pożyczek...

I jak Grzesiek dostałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×