Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola

Bartek serio chciało Ci się smarować to wszystko? Opinie są po to by ich zasiegac a ja na pewno pozytywa nie wystawie. 5 stow za telefon dwa tygodnie czekania i obeszlam się smakiem. Jak miło że komuś z Concash.pl chciało się taki piękny wywód pierdyknac żeby udowodnić jakich super ma zadowolonych klientów w postaci Bartka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka

Co tu się za rzeczy wyrabiają w komentach - no tak "wolność słowa". U mnie bez zmian parametrów się obeszło, więc mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anon

Jak to czytałem to mało z krzesła nie spadłem ze śmiechu - komedio-dramat. Normalnie jak historyjka z psychiatryka jeżeli chodzi o dialogi pomiędzy 3 osobami - czyli wszsytko z wyłączniem wszsytkch pozytywów w pigułce:

O: Jak tam?

J: nic

S: Też tak uważam

O: Jak tam?

...

Przepowiednia na kilka kolejnych lat:

O: Jak tam?

J: nic

S: Też tak uważam

O: Jak tam?

...

 

Albo ze mną jest coś nie tak albo co każdą kolejną stroną mam Deja vu. Skoro ktoś jest pewny swoich racji to zapewne dalej pyta czy ścmiema to nie ściema... Mam nadzieję, że chociaż jednej osbie zaoszczędziłem czasu. Pozdro600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anon

PS:To tylko obiektywny komentarz. Nie jestem po niczyjej stornie i się na ten temat nie wypiadam, ponieważ nie korzystałem z usług tej firmy ani nie znam nikogo personalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Tak czytam i nie wiem co myśleć , pewnie dopóki nie spróbuje to się nie przekonam . Może mi ktoś powiedzieć ile trwa pierwsza rozmowa telefoniczna potwierdzająca wniosek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon Janowski

Hej Marta.

Rozmowa u mnie trwała jakoś 9 minut. Jak chcesz zaoszczędzić czasu to przygotuj przed zadzwonieniem: dowód osobisty, dane firmowe, nr rachunku. Może faktycznie trochę liczą za rozmowę, jednak chwalą się tym, że nie mają "kosztów administracyjnych" co jest akurat prawą a te koszta w innych firmach wynoszą po 400-500zł.

Mogę Ci polecić firmę Concash, ponieważ suma kosztów jest i tak niższa niż w przypadku większości kredytów/pożyczek  :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Simon , dziękuje za odpowiedz . Przez weekend przemyśle sprawę ale chyba się zdecyduje , jeżeli to ściema to najwyżej potraktuje to jak wydanie kasy na totka a i tak wiadomo , ze marne szanse na wygrana đ W każdym bądż razie dam znać co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomuś

Bez przesady aż do totka bym nie porównywał. Ja tam miałem odzew we wtorek a wniosek potwierdzałem w poniedziałek. Przedwczoraj 12 tysi mi na konto wpadło (â˘âżâ˘)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Ja tam Concash polecę, ponieważ mi ich oferta przypadła do gustu i finalnie jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Jedyna firma, która się mną zainteresowała i pomogła. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan321

Jedyna firma, która się mną zainteresowała i pomogła. Polecam!

 

Ja miałem to samo z wpisami w rejestrach a do odmowy w bankach już się przyzwyczaiłem. Już myślałem, że nigdzie nie dostanę żadnej pożyczki na wyższą kwotę. Na szczęście znalazłem przypadkiem to forum i skonsolidowałem wszystko w jedną ratę. Również plusik ode mnie dla firmy Concash ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Nie polecam czekam 24 dzień i cisza, na telefon poszło mnóstwo kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z firmy Concash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor

U mnie temat szybko ogarnięty i dość tanie koszta pożyczki, więc polecę Concash :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×