Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola

Może pech, opiekun raczej nie jest zły - nie ma zbytnio wpływu na to co się dzieje, jakie oferty wybierają inwestorzy.

Ja już nie wiem dziś ostatni raz zmieniłam parametry. Więcej dzwonić nie będę bo zapłace za rachunek 5 stów.

To jakaś masakra jest.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Wszyscy dostają dosłownie wszyscy. Ja nie wiem czy rejon kraju ma coś z tym wspólnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Firma rzetelna i uczciwa. Pożyczka na koncie tego samego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Joanna, Sabina jesteście tu jeszcze? Czy już stwierdziłyście, że macie dość? JA już straciłam nadzieję. MAm bardzo dobre warunki, a dalej nie mam żadnych propozycji, więc nie wiem już o co może chodzić? Masakra. Jestem załamana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Ja tez mam niby dobre warunki ale juz nie wydam ani grosza na te zasrane telefony zwłaszcza ze podupadłam na zdrowiu i wole to przeznaczyć na rehabilitacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

JA wydałam masę kasy na telefon - a nadal nie dostałam ani pół oferty. Straciłam wiarę już dosłownie. Chyba czas zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz2

Tak czytam te komenty i faktycznie coś u was musi być nie tak z wnioskiem. Moja sytuacja wygląda następująco > poniedziałek potwierdzony wniosek > wtorek inwestor i przelew dzisiaj o 12-stej. Z mojej strony wszystko gra i dostałem dość szybko pożyczkę na dobrych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ile zarabiasz? Skąd jesteś? Jakie masz wydatki? Jaką kwotę na jaki procent i czas chciałeś? Bo już dosłownie nie wiem

czy ułomne my jesteśmy czy rejon nie pasi czy cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

To od tego jest opiekun żeby pokierować , bo tak nie widzę sensu wydawania kolejnej stówy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja dalej nic , cisza już mam dość wszystkiego, już nie zadzwonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Również wypada podziękować i polecić. Ode mnie serdeczna rekomendacja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Jak na 8 lat działalności to mało informacji na stronie , NIP , regon itp to nie wiadomo gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Kto szuka nie błądzi. Wszystkie dane firmy znalazłem w regulaminie. Przy okazji daję firmę łapę w górę ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Wszyscy pozytywnie a my we trzy tak jakoś niezbyt naprowadzane na cokolwiek. Ja wydałam na telefon tyle że za 4 miesiące abonamentu lekko. To jest nie do uwierzenia że nagle nas trzy omija to co wszyscy dostają od ręki. I dziwne bo niektórzy mają gorsze warunki od nas a my nadal czekamy. Ja straciłam nadzieję. Dzwonić już nie będę pieniądze wyrzucone w błoto. Przestałam wierzyc. To nie jest normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

I pod każdym nieprzychylnym komentarzem Wow udało sie , w cuda niewidy juz nie wierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Też to zauważyłam. I ci krytykanci, którzy nam ciągle powtarzają że widocznie z nami jest coś nie tak. A potem opisują co dostali i jak i okazuje się, że warunki wcale nie lepsze niż nasze. JA nie wierzę już w cokolwiek. Czekam tydzień i 3 dni to jakaś farsa. Nagle wszyscy dostają w góra 3-4 dni a my jak te sierotki. Nie wspomnę już o Joannie która czeka miesiąc prawie i też nic. Może to na nas się uwzięli i nie chcą nam inwestora znależć za nieprzychylne komentarze? Co Concash jak to jest może ktoś od was się wypowie jak to jest, że my trzy czekamy, a wszyscy jupiiii dostali nawet takie kwoty jak 70 tysięcy przy zarobkach 3 tysiące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Tylko nie pierniczcie mi że widocznie inwestorzy nie byli zainteresowani takim zwrotem. Inni mają gorsze warunki i dla nich inwestor się znalazł. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Bardzo dziwne!!!! Szkoda słów bo po każdym naszym niezadowolony komentarzu wyskakuje nagle ktoś nowym i pisze tylko - ja polecam dostałem, bardzo dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ta oni wszyscy dostali a my jesteśmy nieudacznikami którzy po prostu nie wpasowują się w schemat działania inwestorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×