Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alex

Trzeba złamać wasze statystkyki i pod 4 waszymi zaspamowanymi komentami leci pozytyw ode mnie. Skoro dostałem to dziękuje za pomoc i tyle. No kurde co mam wchodzić z wami w dyskusję i czytać 10 stron o początku? Bez przesady, nie mam na to czasu. Życzę wam mimo wszystko powodzenia, bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jestem trochę rozczarowana przyznam szczerze - nie wiem fatum, pech czy co? Tak przyglądając się temu forum dosłownie zaczynam

przypuszczać, że może jednak sprawdzają bazy, itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

To nie żaden spam i nie jestem od konkurencji - z samym concash dyskutuję na mailu odkąd złożyłam wniosek.

Nie spamuję zapewniam, po prostu niezadowolona jestem, gdyż nie dostałam ani pół propozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Popieram Ole w 100 %,jestem rozczarowana, zawiedziona i wkurzona żeby nie powiedzieć gożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 1

Jak słusznie zauważyliście, tylko wasza trójka ma problem z wnioskiem. Mogę wam podać moje parametry na których dostałem dość szybko odpowiedż od inwestorów: 12 tyś / 11% / 24m. Czekałem jakieś 5-6 godzin na pożyczkodawcę z dobrymi warunkami umowy.

 

PS: Raczej też nie będę tutaj zaglądać, ponieważ u mnie sprawa jest dopięta na ostatni guzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Srali muchy będzie wiosna będzie lepiej trawka rosła....
Nie mam nic więcej do dodania ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Ja również jestem rozczarowana a sam Concash nie udziela żadnej konkretnej odpowiedzi prócz tego co doskonale wiemy . A za spam można uznać te pozytywne komentarze bo nawet rzekomy dowód e-maila od inwestora można sobie samemu napisać .. No i to by było na tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Witam czy mając na czysto 720 zl emerytury moge starac sie o pozyczke na 20 tysiecy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnela

Łapcie "spam". Polecam firmę Concash za pomoc w moim kierunku i w moim przypadku szybki czas przyznania środków na rachunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Witam znów ja dzis po 3 tygodniach zmieniłem warunki z 50000 i 10 % na 120 miesięcy na 40000 i 13% na 120 miesięcy zobaczymy teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Ja mam 15% , 20000 na 120m. i to juz była 6 zmiana z kolei ... jak widać nie tylko my 3 czekamy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, już odpowiadamy na wasze posty: 

 

 

Jestem trochę rozczarowana przyznam szczerze - nie wiem fatum, pech czy co? Tak przyglądając się temu forum dosłownie zaczynam

przypuszczać, że może jednak sprawdzają bazy, itp?

Bazy/rejestry nie są sprawdzanie, jak i nie pytamy klientów o posiadanie wpisów. Osoba wpisana np. do bazy dłużników jest traktowana tak samo, jak osoba bez. Nasz serwis specjalizuje w produktach finansowych jakimi są pożyczki bez bik i krd, więc weryfikacji pod kątem sprawdzania rejestrów u nas nie ma ;)

 

 

 

Ja również jestem rozczarowana a sam Concash nie udziela żadnej konkretnej odpowiedzi prócz tego co doskonale wiemy . A za spam można uznać te pozytywne komentarze bo nawet rzekomy dowód e-maila od inwestora można sobie samemu napisać .. No i to by było na tyle

Pani Sabino, odpowiedzi na forum są ogólnikowe ze względów oczywistych - jest to forum i na podstawie samego nicku/imienia jest nam ciężko odnieść się do indywidualnego klienta. Jeżeli chodzi o "dowód z maila", który jakiś użytkownik tego forum wysłał - z tego, co widać na forum - jest Pani tutaj od prawie samego początku rozpoczęcia tego wątku. Pisaliśmy w odpowiedzi na zadane pytanie przez was na temat "niech klienci wyślą dowód" odpowiedż, z której jasno wynika, że z naszej strony sami napisaliśmy, że każdy "dowód" można zrobić nawet w paint'cie, więc to nie jest żaden dowód i nie ma się czym sugerować. Tak samo, jak opiniami na forum, które każdy może napisać, czy to pozytyw, czy negatyw wystawiony przez konkurencje lub osoby niezadowolone - forum nie jest moderowane - obowiązuje wolność słowa. Spam z definicji to pisanie takich samych lub podobnych komentarzy przez jedną osobę, także nasi zadowoleni klienci raczej się nie wpisują w definicję. Tak samo, jak wymiana różnych poglądów, które się nie powtarzają.

 

 

Witam czy mając na czysto 720 zl emerytury moge starac sie o pozyczke na 20 tysiecy ?

Oczywiście aplikować można, jednak warto mieć na uwadze "realną możliwość spłaty pożyczki", które jest jednym z listy ważnych czynników, które mają wpływ na inwestora. Jeżeli kwota 20.000 zł zostanie rozłożona na odpowiednią ilość rat - jak najbardziej jest możliwość uzyskania pożyczki. :)

 

 

 

Ja mam 15% , 20000 na 120m. i to juz była 6 zmiana z kolei ... jak widać nie tylko my 3 czekamy ...

Sprawą, o której wspominaliśmy wcześniej - statystyka - jest fakt, iż statystycznie kilka procent klientów zawsze będzie niezadowolonych, oraz że na forach piszą zazwyczaj ludzie, którzy oczekują, a nie Ci, którzy dostali pożyczkę i "odhaczyli temat". Skoro przybywa pozytywów na forum (a jeszcze więcej w postaci zadowolonych klientów, którzy się nie udzielają na forum o czym napisaliśmy w poprzednim zdaniu) sprawą naturalną jest, że ktoś wyrazi swoją mniej przychylną opinię lub spotka się z dłuższym oczekiwaniem. Zdecydowana większość klientów jest zadowolona z naszych usług. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby powiększyć bazę inwestorów i z dnia na dzień przybywają nowi pożyczkodawcy.

 

Zaznaczymy jeszcze jedną kwestię - jeżeli macie Państwo jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do zadawania ich poprzez pocztę e-mail, ponieważ na forum zaglądamy raz na jakiś czas. W takim przypadku odpowiemy znacznie szybciej oraz precyzyjniej.

 

:)Dziękujemy z tego miejsca również wszystkim klientom, którzy nas polecają i cieszymy się, że mogliśmy pomóc! :)

 

Życzymy wszystkim miłego dnia! :)

Edytowane przez Concash.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Sama jestem wpisana w BIG a środki zostały mi przyznane, więc Concash nie sprawdza rejestrów. Również serdecznie podziękuje za pomoc jak i pożyczkę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

W mailach piszecie to samo co na forum, żadnych odpowiedzi i słowo w słowo że nie macie wpływu, że przeżycie, robicie co w waszej mocy .... bla bla bla ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mnie napisali, że to jest tak jak z aukcjami internetowymi - wystawiamy np samochód i czekamy na klienta - nie mamy wpływu czy ktoś to auto kupi czy nie.

Dziwne bo jeśli ja tłumaczę że moje auto jest nie pognite, młode rocznikowo, ma mały przebieg jest w 100% sprawne, naprawdę warte swojej ceny to dlaczego zgodnie z ich tłumaczeniem klienci są na dużo gorsze - w tej samej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Witam znów ja dzis po 3 tygodniach zmieniłem warunki z 50000 i 10 % na 120 miesięcy na 40000 i 13% na 120 miesięcy zobaczymy teraz

Mateusz ty też nadal czekasz? Ja myślałam że ty zniknąłeś bo już dawno dostałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Tak czekam dalej niestety Olu.wczoraj dzwoniłem zobaczymy co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

JA dzwoniłam już tyle razy z myślą że może parametry żle ustawiłam- najpierw że za duża kwotę na zbyt długi okres i za duży procent. Potem zmniejszyłam kwotę o połowę zostawiłam procent i skróciłam okres , potem zmniejszyłam procent, następnie zostawiłam kwotę zmniejszyłam procent o 1 i skróciłam po raz kolejny okres spłaty, już tyle razy zmieniałam myśląc że oferta musi być taka jak u innych - tych którzy dostali bez czekania. Oferta jest super - szyta na miarę dosłownie i nadal czekam jak idiotka.

Już przestałam wierzyć w te wszystkie achy i ochy - to jest właśnie zwykły spam - a my już we czwórkę czekamy jak debile tyle czasu - czyżbyśmy należeli do tych 2% które pożyczki nie dostają - ponoć mają 98% przyznawalność - no jakoś nie widać!!! I przestańcie nam wmawiać że jesteśmy z konkurencji i psujemy wam opinię spamując. Wręcz przeciwnie jesteśmy prawdziwi - wprost przeciwnie do tych zachwycających się - i nie dostaliśmy ani pół oferty!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie napisali, że to jest tak jak z aukcjami internetowymi - wystawiamy np samochód i czekamy na klienta - nie mamy wpływu czy ktoś to auto kupi czy nie.

Dziwne bo jeśli ja tłumaczę że moje auto jest nie pognite, młode rocznikowo, ma mały przebieg jest w 100% sprawne, naprawdę warte swojej ceny to dlaczego zgodnie z ich tłumaczeniem klienci są na dużo gorsze - w tej samej cenie?

Pani Aleksandro, jeżeli jesteśmy przy przykładzie oferty samochodu - może mieć Pani dobre auto, która wizualnie jest dobre na pierwszy rzut oka. Może mieć jednak duże koszta eksploatacji, może mieć predyspozycję do uszkodzenia się, może być w leasingu, który został wybrany nie korzystnie, może być to model, którego klient w danym momencie nie szuka, ponieważ ma inne preferencje, może być to zła lokalizacja auta, ponieważ nie każdy jedzie sprawdzić samochód kawał drogi. Jeżeli Pani wystawi mniej popularne auto to klientów jest prawdopodobnie mniej niż w przypadku klasycznej Skody Octavii. Oczywiście nie zakładamy, że ten powyższy opis to Pani "auto" jednak pokazuje jak wiele czynników ma wpływ na wybór klienta. Jednak zawsze to klient wybiera samochód wg własnych preferencji. Warto też wspomnieć, że Otomoto nie jest stroną transakcji a jest serwisem ogłoszeniowym, który poprzez różne działania marketingowe gromadzi listę klientów - kupujących jak i sprzedających.

 

 

W mailach piszecie to samo co na forum, żadnych odpowiedzi i słowo w słowo że nie macie wpływu, że przeżycie, robicie co w waszej mocy .... bla bla bla ...

Nawiązując do przykładu wyżej - proszę napisać do właściciela otomoto odnośnie tego, że nikt nie chce kupić od Pani auta. Jeżeli odpowie bardziej kreatywnie niż my (o il w ogóle odpowie) to będziemy pod wielkim wrażeniem. W mailach na zadane dotyczące oferty odpisujemy wszystko co tylko możemy w danym temacie powiedzieć na temat ogłoszenia. Nie będziemy przecież dodatkowo pisać recepty na "sok z gumijagód". To co możemy doradzić to doradzamy a na kilka takich samym pytań w różnych formach odpowiadamy tak samo, ponieważ pytanie często się pokrywa.

 

Jak sami Państwo widzą w powyższych konwersacjach - odpowiadamy kilku osobą, które stanowią 90% aktywności w powyższych postach - nawet na pokrywające się pytania. Dodatkowo nie usuwamy żadnych komentarzy co z resztą widać - jeżeli kogoś komentarz został usunięty niech "pierwszy rzuci kamień". Staramy się doradzić jak tylko możemy. Jak widać z naszej strony na pytania 3 osób odpowiedzieliśmy mnóstwo razy.

 

PS: Jeżeli byśmy stosowali "złe praktyki" to tego postu by już nie było - przypominamy - to my jesteśmy jego założycielem. Jednak post jest - także staramy się jak możemy i nie ignorujemy żadnego klienta.

 

Zdecydowana większość osób jest zadowolona z naszych usług, więc będziemy pomagać jak możemy. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy - jedna mniej zadowolona osoba napiszę po 50 komentarzy a jeden zadowolony klient napiszę jeden pozytywny komentarz. Więc widać w tym miejscu skalę + to co wspomnieliśmy wcześniej - osoby zadowolone zazwyczaj się nie udzielają w komentarza ponieważ "odhaczyły temat" i otrzymały pożyczkę, która spełniła ich oczekiwania  :)

 

 

 

Trzeba złamać wasze statystkyki i pod 4 waszymi zaspamowanymi komentami leci pozytyw ode mnie. Skoro dostałem to dziękuje za pomoc i tyle. No kurde co mam wchodzić z wami w dyskusję i czytać 10 stron o początku? Bez przesady, nie mam na to czasu. Życzę wam mimo wszystko powodzenia, bez odbioru.

 

 

Łapcie "spam". Polecam firmę Concash za pomoc w moim kierunku i w moim przypadku szybki czas przyznania środków na rachunek.

 

 

Sama jestem wpisana w BIG a środki zostały mi przyznane, więc Concash nie sprawdza rejestrów. Również serdecznie podziękuje za pomoc jak i pożyczkę :-)

Jak zawsze z tego miejsca - dziękujemy za pozytywne opinie! :)

 

:)Życzymy wszystkim miłego dnia! :)

Edytowane przez Concash.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Pożyczka została mi przyznana szybko, więc z osobiście mogę polecić w przypadku pożyczek bez rejestrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mateusz, Joanna, Sabina zaglądajcie tu czasem i dajcie znać czy coś drgnęło- ja już straciłam cierpliwość i podejrzewam, że to rzeczywiście podpucha.

Opinie u Konar-a, Abis-a, Arkon-a też pozytywne są - przegrzebałam całe fora, więc niech mi ktoś kitu nie wciska, że nie da się samemu sobie pozytywów

wystawić. Tam też peany na cześć uczciwości i szybkości w przyznaniu - nie wszystkie opinie negatywne. I już wszystko jasne dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Mateusz, Joanna, Sabina zaglądajcie tu czasem i dajcie znać czy coś drgnęło- ja już straciłam cierpliwość i podejrzewam, że to rzeczywiście podpucha.

Opinie u Konar-a, Abis-a, Arkon-a też pozytywne są - przegrzebałam całe fora, więc niech mi ktoś kitu nie wciska, że nie da się samemu sobie pozytywów

wystawić. Tam też peany na cześć uczciwości i szybkości w przyznaniu - nie wszystkie opinie negatywne. I już wszystko jasne dosłownie.

 

 

Przecież nawet Concash sami napisali odpowiedż na temat opinii na forum. Ola przeszukuje wszystkie fora a nawet na tym odpowiedzi nie czyta... No ręce opadają. Poniżej masz odp. na to co napisali na poprzedniej stronie:

 

 

"na zadane pytanie przez was na temat "niech klienci wyślą dowód" odpowiedż, z której jasno wynika, że z naszej strony sami napisaliśmy, że każdy "dowód" można zrobić nawet w paint'cie, więc to nie jest żaden dowód i nie ma się czym sugerować. Tak samo, jak opiniami na forum, które każdy może napisać, czy to pozytyw, czy negatyw wystawiony przez konkurencje lub osoby niezadowolone - forum nie jest moderowane - obowiązuje wolność słowa. Spam z definicji to pisanie takich samych lub podobnych komentarzy przez jedną osobę, także nasi zadowoleni klienci raczej się nie wpisują w definicję. Tak samo, jak wymiana różnych poglądów, które się nie powtarzają."

 

To jest chyba logiczne, że w internecie masz konkurencję, agencje PR, ANTY PR, niezadowolonych i zadowolonych. Nawet najlepsza firma na świecie jak konkurencja zapłaci za anty-PR to będzie miała negatywne opinie gdzie się tylko da - działa to w obie strony. Wiem o czym mówię, ponieważ sam pracowałem kiedyś w agencji marketingowej. Komentarze nie są nic warte, nie są żadnym dowodem a nic.

 

Nieważne czy są pozytywne czy negatywne - to jest INTERNET. Nie ma firmy, której możesz zaufać lub nie zaufać na podstawie internetu. Concash przynajmniej jasno wykłada kawę na ławę i mówią, aby nie sugerować się opiniami. Równie dobrze każdy może pisać pozytywy jak i wykupić agencję, która będzie pisała bardziej realistyczne "dyskusje" przez cały czas płacenia abonamentu jak to firma nie jest zła albo co "im się nie podoba" itd. Jeszcze raz powtarzam - to jest INTERNET i nie ma czym się sugerować.

 

+ dla Concash za szczerość i przedstawienie jasno poglądu na temat wiarygodności opinii z internetu.

 

Jeżeli jesteś osobą, która się zastanawia nad wyborem firmy to jedyną metodą jest sprawdzenie samemu jak działa a nie sugerowanie się  żadnymi opiniami - obojętnie jakimi, ponieważ można kupić nawet 1.000.000 lajków na facebooku. Sprawdżcie firmę Vivus gdzie mają ponad 100 TYSIĘCY LAJKÓW a póżniej zobaczcie za jakie grosze można to kupić na allegro. Przypadek? Nie sądzę. Czy jest to jakakolwiek podstawa? Nie sądzę. Czy hejty na Vivusa są wszystkie napisane przez niezadowolonych? Nie sądzę - zapewne konkurencja działa na bieżąco i zleca pisanie negatywów. To jest tak banalne a jednak tak nie zrozumiałe dla większości osób...

 

To co napiszę i tak nie traktuję jako "zachętę" lecz jako podziękowanie za pomoc:

 

Concash w mojej sytuacji mi pomógł, więc im podziękuje. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Zaglądam ale nic z tego ... a na więcej telefonów zwyczajnie szkoda pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×