Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 08/27/2020 in all areas

 1. 1 point
  Witam posiadam 25 kontaktów do prywatnych inwestorów którzy udzielają pożyczek prywatnych.Chce 50zł za 25 kontaktow.pozyczki sa pewne ponieważ sam korzystalem.Jeżeli liczycie ze znajdziecie na forach lub na stronach ogłoszeniowych pozyczke to jesteście w błędzie,strata waszego czasu.Ja mam pewne na 100%namiary na pozyczkodawcow ale to każdego inwidualny wybór.Ja Posiadam namiary na osoby które udzielają pożyczek prywatnie bez baz tylko na umowę cywilno-prawna i weksel.Umowa i Weksel podpisywane jest u notariusza a wszelkie koszta sa wliczone w pozyczke i raty.Chyba ze wolisz jakies pseduo zagranicznych pozyczkodawcow czy zakladanie jakis fikcyjnych kont.Jeżeli jesteś zainteresowany/a napisz.Cała Polska.Proszę o kontakt tylko na adres e-mail. inwestorzy87@gmail.com
 2. 1 point
  Wygraj Samsung SMART TV lub iPhone XS! Nowa strona z konkursami! http://www.konkursomania.pl/
 3. 1 point
  Tak, fakty są takie, że banki zabezpieczają się przed utratą kapitału jak mogą. Banki zdają sobie sprawę z tego, że spłata rat jest ściśle powiązana z generowanymi dochodami. Jak nie ma dochodów, najczęściej pochodzących z pracy, to nie ma spłaty i taka jest prawda. Banki próbują się od tego ubezpieczyć - od utraty pracy, od utraty dochodu - no więc informują, że warunkiem koniecznym jest posiadanie ubezpieczenia od utraty dochodu.Na https://superpolisa.pl/faq/superpolisa-2/ubezpieczenie-utraty-dochodu/ znajdziesz informację jak to działa w praktyce.
 4. 1 point
  kosek

  taras w betonie

  A co myślicie o tym? http://www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny
×