Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sim

Robert to zależy od Twojej sytuacji. Jeżeli masz wpisy w rejestrach to warto. Żadna inna firma nie pożyczki Ci nic po za chwilówkami z RRSO 2000%. W Concash masz stosunkowo niskie oprocentowanie. Mi wyszło przy 15 000 zł, oprocentowanie 10 %, okres spłaty 90 miesięcy rata= 265 zł. W mojej sytuacji to naprawdę było bardzo dobre rozwiązanie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sim

Ja czekałem niecały dzień z tym, że potwierdzałem wniosek z samego rana jak tylko biuro było czynne od 10-tej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Są ponoć inwestorzy tak jak w realnych pożyczkach przeliczają - kwoty wydatków w stosunku do zarobków i hipotetycznej kwoty raty.

Muszą być pewni że im się opłaca. Dzisiaj mi wytłumaczono na infolinii, aczkolwiek no nie zarobię więcej niż 1850 zł netto w miesiąc

musiałabym iśc do drugiej pracy - nierealne. W tej siedzę od pon. do piątku po 8 godzin i łeb mi pęka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja już wierzę, że na prawdę te pożyczki są udzielane mimo wypowiedzi ludzi. Po prostu każdy inwestor myśli realnie - może po prostu mamy zbyt niskie zarobki. Aczkolwiek inni ludzie którzy dostali tu pożyczki też nie wierzę że zarabiają kokosy. Nie wiem. Nadzieję mam że może coś wypali. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Widocznie tez może podałam za duża kwotę , pózniej zmienię jak linia będzie wolna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

JA zeszłam o połowę - oprocentowanie zostawiłam wysokie. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ponoć miały to być realne pożyczki w wysokicj kwotach, dla ludzi zadłużonych i z wpisami w bazach. A tu widze mnożenie problemów jak przy kredycie w banku conajmniej.

Zastanówcie się ludzie jak ktoś dużo zarabia realnie to ma z czego spłacać zobowiązania. A jak nie ma zobowiązań to przy wysokich zarobkach idzie do banku każdy bank mu da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja miałam niższą kwotę oprocentowanie 13 nic nie dało, podniosła kwotę i oprocentowanie i dalej nic, przy dochodach 4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja mam kwotę 10000zł 17% na 60 miesięcy dochody 1850 zł netto. I gówno. Podejrzewam, że dochód mam za mały.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja już wierzę, że na prawdę te pożyczki są udzielane mimo wypowiedzi ludzi. Po prostu każdy inwestor myśli realnie - może po prostu mamy zbyt niskie zarobki. Aczkolwiek inni ludzie którzy dostali tu pożyczki też nie wierzę że zarabiają kokosy. Nie wiem. Nadzieję mam że może coś wypali. Zobaczymy.

Dziękujemy za obiektywny pogląd na sprawę. Inwestorzy udzielają pożyczek na podstawie własnego ryzyka oraz potencjału zwrotu inwestycyjnego. Nam jako firmie Concash bardzo zależy, aby klient otrzymał pożyczkę i też mamy w tym ogromy "interes" - polecenia, czyli najlepsza z możliwych gałęzi marketingu i za darmo. To jest obustronna symbioza.

  Mamy również nadzieję i naprawdę trzymamy kciuki za jak najszybszą realizację Pani oferty! :)

 

 

 

No właśnie może dochody s brane pod uwagę.

Oczywiście informacje podane podczas składania wniosku mogą mieć wpływ i pewnie większa część inwestorów analizuje dane, ponieważ to jest inwestycja. Nie sprawdza nikt biku, jednak sprawdza czy faktycznie dana osoba ma możliwości spłaty

 

Podamy Pani jedną ciekawostkę: Są osoby, które są sfrustrowane, że np podały żródło dochodu 500+ oraz deklarowały, że nie mają dzieci. Żaden zdrowo myślący inwestor nie weżmie nawet pod uwagę takiej osoby z oczywistych względów - widać, że dane we wniosku są ewidentnie zakłamane, więc prawdopodobnie cały wniosek jest podkoloryzowany. Podobnie jak ktoś poda dziwnie niskie wydatki w połączeniu z niskim wynagrodzeniem. Póżniej są osoby na forach, które piszą na każdym możliwym forum, że my nie udzielamy pożyczek. Bądżmy obiektywni - takie osoby same sobie na to zapracowały i żyją w przeświadczeniu, że inwestor to jest osoba, która w ogóle nie myśli. Póżniej jest "spam" negatywów na temat naszej firmy, ponieważ taka osoba jest sfrustrowana, że jest oszukana a sama podała fałszywe informacje lub ewidentnie nierealne do udzielania pożyczki. Staramy się jak możemy, ale w takiej sytuacji nie mamy możliwości namówienia inwestora na inwestycję i tego byśmy nie zrobili, ponieważ inwestorzy to klienci naszego serwisu i dbamy o każdego.

 

 

 

Robert to zależy od Twojej sytuacji. Jeżeli masz wpisy w rejestrach to warto. Żadna inna firma nie pożyczki Ci nic po za chwilówkami z RRSO 2000%. W Concash masz stosunkowo niskie oprocentowanie. Mi wyszło przy 15 000 zł, oprocentowanie 10 %, okres spłaty 90 miesięcy rata= 265 zł. W mojej sytuacji to naprawdę było bardzo dobre rozwiązanie :]

 

Dziękujemy jak zawsze naszym klientom za pomoc innym użytkownikom oraz za pozytywne słowa. Każdorazowa pomoc z naszej strony to wielka satysfakcja. Również podziękowania dla odważnego Pana z poprzedniej strony, który wysłał screen (zapodaj.net/2856f6db463f9.jpg.html) z maila od inwestora! :)

 

;) Życzymy Państwu miłego dnia! ;)

Edytowane przez Concash.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

A to ktoś podał 500+ i stwierdził że nie ma dzieci? Ostro, a potem naiwni czekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

No to jest szczyt głupoty, ale myślę że większość podaje prawdę, mogli byście podać jakie trzeba spełniać warunki, i jakoś zaprowadzić klientów na prawidłowy tor, skoro macie w tym interes to się tyczy concash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Zarobek swoją drogą, wydatki miesięczne również swoją drogą. Ja myślę że dostają ci którzy mają wysokie zarobki i w miarę koszta utrzymania.

Ja już przyznam szczerze nie wiem czy uzyskam cokolwiek. Ale poczekam jeszcze kilka dni. Wniosek złożony jako oferta jest ważny miesiąc.

A może akurat trafi się jakiś inwestor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ola- ale powinni wyprzedzać że takie żeczy mogą być przeszkodą a nie namawiać na zmianę parametrów, to istne zaciąganie, odczekają miesiąc i mają czysty zarobek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastiann

Tylko Polak potrafi pobierać 500+ i nie mieć przy dzieci haha! Nie ma co się dziwić  ;D

 

Ja nie zarabiam jakiś kokosów bo mam 2130 zł na rękę ale też nie mam jakiś mega wysokich zobowiązań. Mieszkam w Krakowie i czekałem na inwestora, żeby was nie skłamać jakieś 6 godzin? Dałem okres spłaty na 120 miesięcy i pojedyncza ratka, więc koszt jest w porządku. Ofertę mają dość korzystną a zdziwiło mnie to, że serio tej opłaty administracyjnej nie naliczyli, więc mi tam odpowiada ta firma.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Jak dostanę to również polecę gdzie sie da tak jak Panie u góry , pozostaje czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MIROSLAW1955

JEŻELI CHODZI O CONCASH OPINIE MOGĘ WYSTAWIĆ POZYTYWNĄ. NIE SPRAWDZALI BAZ ANI REJESTRÓW. DZIĘKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale co zrobić żeby dostać, bardzo bym chciała polecić wszystkim i strzeże podziękować ale narazie nie mam za co, Kraków to przecież małopolskie, czekam 13 dni i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja nie wiem ja też czekam. Niby żle wszystko ustawiłam. Za niskie zarobki mam i w ogóle. Ale czekam z nadzieją że a nóż widelec. Chociaż wiarę już tracę bo inni zarabiają tyle ile ja koszta utrzymania mają wyższe niż ja i dostali. A ja nie. W czym jestem gorsza? Może jednak ktoś sprawdza bazy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

U mnie to kwestia 2 dni i pożyczka przyznana na takich zasadach jakie ustaliliśmy z opiekunem. Wiadomo, że trzeba podpisać umowę, odesłać i wtedy odebrać pieniążki ale to standardowy proces. Jak dla mnie firma jest godna uwagi i polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×