Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tak.

dostajemy zwrot na swoje konto za zakupy. Jest tylko jedno ''ale'' zakupy nie mogą być fikcyjne, bo czeka nas kara, sąd, więzienie. Jest to wyłudzenie pieniędzy od Państwa.. gdzie zostaniemy automatycznie ukarani.

Ten bank ma bardzo poważnych prawników i oni nie patyczkują się z innymi ;)

proszę o to link do arta ;)

http://polakcan.blogspot.com/2012/07/afera-z-5-cashback-w-alior-sync.html

 

nie wiem czy mogę zamieszcza obce linki, ale tak dla wiadomości innych.

 

Kolega robił zakupy na allegro- skorzystał z tej 'funkcji' i faktycznie, otrzymał zwrot na swoje konto. Jak to się dokładnie odbyło nie wiem, przelotem mi powiedział jak jechałem do miasta to pogadałem chwilę ;)

 

Dowiem się na dniach od niego co i jak. Uzupełnie wtedy swoją wypowiedz. No jak narazie to tylko link z artem powinnien wystarczyć.

Powiem od siebie że nie jest to głupi pomysł - fajna promocja na klintów do swoich usług zrobił Sync ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbywa się to w sposób automatyczny i w następujący sposób:

1. Kupujemy coś na aukcji allegro powiedzmy za 100zł

2. Dokonujemy płatności poprzez "Płacę z Alior Sync"

3. W następnym miesiąciu, siedem dni roboczych od konkretnego dnia wpłaty poprzedniego miesiąca otrzymujemy cashback.

 

Wiem z praktyki, bo posiadam to konto i jestem z niego niesamowicie zadowolony. Mam nadzieję, że usługa cashback na długo zabawi w ofercie tego banku. Polecam wszystkim, którzy dużo kupują w internecie. Jak wynika z prostego rachunku - można naprawdę wiele zaoszczędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się można zaoszczędzić - bardzo ciekawa arternatywa zwrotu gotówki na nasze konto. Bardzo mnie cieszy że Polska wychyla się trochę w stronę świata ;)

może kiedyś będzie u nas lepiej niż gdzie kolwiek indziej. Zaczynamy od casch backa potem, lepsze banki, zarobki, i w górę Polską.

Szkoda tylko 'jednego' że mamy tylu oszustów których nienawidzę, nie że zostałęm oszukany nie, nie...

 

za dużo się o nich słyszy, zmierzam do tego żeby ten bank nie był właśnie takim klockiem do wielkiej układanki naciagania. Jak tak nie jest to jest ok.

Prirytet to zarobek, jak zarobek to ... może oszustwo ? nie wiem, nie wiem, narazie się nie dowiem, nie chce wiedzieć, wiem ? nie wiem ;)

 

jak nie wiem to działa, jak się dowiem to nie działa. Wiecie o co mi chodzi ;) ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie zbyt dużej możliwości zarabiania bo...

Sprzedaż na allegro "na lewo" nie opłaca się. Powiedzmy, że ktoś fikcyjnie sprzeda coś za 1000zł. Cashback w takiej sytuacji wynosi 50zł. Ale koszty wystawienia i prowizja również kosztują i najzwyczajniej w świecie ten proceder się nie opłaci. Myślę, że cashback w alior sync należy traktować jako fajne udogodnienie i możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych miesięcznie (oczywiście w przypadku osób, które często dokonują płatności internetowych), aniżeli furtki dla wielkich wałków. Swoją drogą ciekaw jestem ile ta opcja będzie dostępna. Nowe banki zawsze kuszą swoich klientów udogodnieniami, a póżniej z nich rezygnują. Oby w tym wypadku było inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niesamowicie zadowolony i mam nadzieję, że ta usługa na stałe pozostanie w ofercie banku Alior Sync :) Miło jest mieć od każdego produktu na allegro 5% rabatu i to bez proszenia się o niego sprzedawcy:) Moim zdaniem alior sync oferuje najnowocześniejsze konto jakie jest dostępne dla klienta indywidualnego na naszym rynku. Trafili w dziesiątkę, ludzie uwielbiają teraz wszelakie nowinki technologiczne, a konto w alior sync to perełka pośród innowacyjnych rachunków bankowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zastanawiam sie cały czas nad przejściem z mBanku, słyszałam że tam też startuje taki wirtualny bank "nowy mBank". Tylko czy będa mieli także taki cash back... No i te zmiany nr. konta w pracy, urzędach... trochę to upierdliwe a ja jestem leniwa :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wole sobie poczekac na efekt uboczny.. wiadomo że jak bierzesz tabletki masz efekt uboczny, jak korzystarz i masz coś z tego to też będzie skuterk uboczny. W takim przypadku amber gold ubocznym był Marcin P ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki może być efekt uboczny cashbacka 5%? Z takim podejściem to martwiłbym się o Ciebie po dodaniu tego posta. Bo nóż przyniesie jeszcze jakiś "efekt uboczny" i co wtedy? Nie wolno demonizować. Polska to nie jest trzeci świat, cieszy mnie, że banki takie jak Alior i Mbank starają się trochę unowocześniać bankowość w naszym kraju. Ale i tak najwięcej Polaków siedzi w postkomunistycznych PKO itp. i odbiera pieniądze u pięćdziesięcio letniej pani w okienku. Ciekawe o czym to świadczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze liczę, że żeby dostać cash back w wysokości 1200 złotych rocznie, trzeba wydac 25 tysięcy złotych? Jesli tak, a konto jest nieoprocentowane, to nie lepiej wpłacić 25 tysięcy na lokatę roczną 7% i wyjśc na tym lepiej? Mi wychodzi 1750 do kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee? Ale jak wpłacasz na lokatę to chyba nie dostajesz laptopa, telewizora, perfumów, nowych ciuchów, karmy dla psa czy rybek? O ile rozumiem cashback to nie lokata pieniędzy, ale zwrot pieniędzy, gdy dokonujesz zakupów przez internet. Przecież oszczędności można włożyć na lokatę, a z konta korzystać tylko jako narzędzia do robienia zakupów. W ten sposób z lokaty dostajesz 1750 złotych po roku, a 1200 złotych jeśli narobisz sobie zakupów za 25tys. Więc chyba najlepiej wychodzi się mając konto w alior sync i lokatę tam gdzie najlepsze oprocentowanie. Czy czegoś nie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś za coś, jak przy płatnościach w Allegro zaznaczysz opcję "płacę z Alior Sync" to chyba jednocześnie nie mozesz nabijać sobie punktów w programie partnerskim PayU, gdzie też są ciekawe opcje bonusowe, które pozwalają zyskać cos ekstra na zakupach na aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby korzystać z tego programu cashback trzeba mieć ustawione główne konto na Alior Sync, to znaczy czy dochody z pracy etatowej muszą tam spływac? Bo tak sobie myślę, że kasę można przepuszczać przez kilka kont w różnych bankach, żeby zmaksymalizować zyski z gotówki. Gdyby tak zsumować wszystkie programy promocyjne, mogłoby z tego wyjść coś naprawdę ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby korzystać z tego programu cashback trzeba mieć ustawione główne konto na Alior Sync, to znaczy czy dochody z pracy etatowej muszą tam spływac? Bo tak sobie myślę, że kasę można przepuszczać przez kilka kont w różnych bankach, żeby zmaksymalizować zyski z gotówki. Gdyby tak zsumować wszystkie programy promocyjne, mogłoby z tego wyjść coś naprawdę ciekawego.

 

Nie nie musisz deklarować żadnych wpłat ani ustawiać konta głównego w Aliorze. Z tym przepuszczaniem przez kilka kont to nie bardzo rozumiem o co ci chodzi, przecież jak zaczniesz kupować, żeby obrócić cash back w Aliorze, to wydasz kasę, więc jak chcesz nia obracać np. w mBank saver albo w BGŻ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierze, jak pisałem wyżej, efekt uboczny musi być. JAK z piciem.. pijesz, pijesz, i co potem efekt uboczny ż... tak samo z jedzeniem jesz, jesz, i potem ż...

wpłacasz, wpłacasz a potem tr...sz... ;D teraz to w modzie jest, że dajesz innym zarobić. Wpłacasz i nic nie masz taka moda na nowy rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak sobie myślę, że kasę można przepuszczać przez kilka kont w różnych bankach, żeby zmaksymalizować zyski z gotówki. Gdyby tak zsumować wszystkie programy promocyjne, mogłoby z tego wyjść coś naprawdę ciekawego.

 

Niektórzy to mają jakieś dziwne pomysły... Tez nie do końca rozumiem o co chodzi. Co do samego cash bank podobno działa, mi się wydaje że to taka oferta żeby przyciągnąć do siebie klientów na początek. Tylko patrzeć jak za jakiś czas z tego zrezygnują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto samo bardzo dobre bo darmowe - niestety zdarzają się też i negatywne opinie - alior sync powoli ogrnicza kategorie produktów za które można dostać zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam u nich konto, zakładałem w 2012 i wtedy cashback był wydawany bez żadnych ograniczeń. Od 1 stycznia 2013 nastąpiły zmiany wregulaminie i teraz musisz przelewać pensje, część pensj na konto w syncu a reszta działa bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ermena

Orientujecie się czy Alior Sync przy udzielaniu pożyczki sprawdzają wpis do bik? Spójrzcie co tutaj znalazłam http://jestemwbiku.pl/ - bardzo korzystne oferty mi zaproponowali, ale chciałam też poznać Wasze zdanie i porównać z tym co i czy w ogóle oferuje Alior Sync ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×