Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Czarny7

Użytkownicy forum
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

About Czarny7

 • Rank

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://faktoring-odwrotny-pelny.pl

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 1. Mam sprawę w sądzie od 2020 roku. Mamy 2023 a dopiero przesłuchiwani są świadkowie. Sprawa idzie normalnym trybem i strasznie się ciągnie. Miało byc 2 lata a skończy sie pewnie na 4 jak nie 5 latach, nasze sądy to są kpiny.
 2. Zbieram na leki dla córki

  Niech córka przeczyta te historię: https://sekrety-zdrowia.org/pokrzywka-idiopatyczna/ Proszę wykluczyc pasożyty, ograniczyć cukier, jeżeli nie jest uczulona na miód to wprowadzić miód spadziowy do diety no i jeszcze pic te zioła: https://mojazielarnia.pl/2139-pokrzywka-mieszanka-wg-o-klimuszko-.html pozdrawiam
 3. Widzę że kredyty frankowe ogłaszają się co najmniej równie często jak firmy od fotowoltaiki:)
 4. Za jakość ubrań trzeba troszkę więcej zapłacić... ale na trwałości i wygodzie nie ma co oszczędzać.
 5. W lubianym i cenionym kraju jakim jest Szwajcaria inflacja utrzymuje sie na poziomie 2,5% co przy naszych prawie 14% jest wysokością wręcz niemożliwą w obecnych czasach. Jak oni to robią? Warto zobaczyć jak u nich odbywa się np. finansowanie w postaci pożyczek czy kredytów na urlop: https://www.mubs.ch/urlaubskredit-2022-eine-gute-idee Wartość pracy Szwajcarów i ich polityka monetarna zapewnia sporą poduszkę dla wzrostu cen produktów których sami nie mają. Są po prostu niezależni, bardziej niż kraj Putina chociaż nie posiadają surowców energetycznych.
 6. Ruscy już mają 6,5% oprocentowania ale inflacje w czerwcu 2021 mieli na takim samym poziomie 6,5% więc u nich jest ok. U nas przy zerowych stopach procentowych Polacy tracą 5% rocznie z oszczędności.
×