Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Wladeczek

Użytkownicy forum
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. Mam problem mianowicie rok temu pożyczyłem kuzynowi na samochód 5 tysięcy złotych. Żyliśmy w zgodzie i w bliskich relacjach, dlatego też byłem bezpieczny, gdy dawałem mu do ręki pieniądze. Niestety na dzień dzisiejszy nasze relacje są bardzo napięte, a kuzyn nie chce zwrócić pożyczonych pieniędzy. Co mam zrobić?
 2. Pożyczyłem narzeczonemu mojej siostry 10 tys. złotych na samochód. Miał oddać po kilku miesiącach pierwszą ratę. Niestety związek mojej siostry z tym człowiekiem uległ rozpadowi, a facet nie kupił samochodu i zniknął z gotówką. Oczywiście zadzwonił, że odda co do grosza, ale mija już drugi miesiąc, a jego telefon nie odpowiada. Co mam zrobić w takim przypadku?
 3. Marcin P - Prezes Amber Gold

  Możliwości są małe, podejrzewam, że jest obecnie obserwowany i inwigiliwany przez wszystkie możliwe służby. Gdyby nawiał nastroje Polaków nieco by się podgrzały, a to nie byłoby dobre dla poparcia dla rządzących. Mimo to jestem zdania, że powinien pozostać w areszcie, aż do rozprawy.
 4. Dziwna praktyka banku PKO BP

  Ja tam się nie dziwię. PKO BP to relikt przeszłości, im wcale na tym nie zależy żebyś był ich klientem. Mają to w głębokim poważaniu. Dobrze, że zmieniłeś bank. Ja też korzystałem z ichusług i po roku miałem serdecznie dość.
 5. mBank - regularne oszczędzanie

  W Alior Sync też jest możliwość live chata. Ale faktycznie jeśli chodzi o aplikację e-makler to mbank jest bezkonkurencyjny.
 6. Bank Pocztowy - opinie klientów

  No dobra jeżeli mała miejscowość to jeszcze rozumiem. Nie ma innego banku no i na poczcie jest najbliższy. Ale już nie rozumiem ludzi, którzy mają tam konta, a mieszkają np. w Warszawie, co ja gadam - w jakimś mieście powiatowym, gdzie siedzib innych banków jest na pęczki. Poczta Polska nie funkcjonuje najlepiej wszyscy o tym dobrze wiemy, mamy z nią doczynienia w większym lub mniejszym stopniu. Mnie osobiście szlag trafia jak stoję w tych ogromnych kolejkach, a otwarte jest jedno okienko.
 7. Pekao - lokaty

  Heh, PKO zarówno BP jak i SA to już totalny przeżytek. Nie wiem jakim cudem są to jedne z największych banków w Polsce (świadczy to wyłącznie o ciemnocie ludu). Przecież tam nic nie odbywa się jak należy, nie mają co się nawet równać z konkurencją. Pełno biurokracji rodem z PRL, wysokie opłaty, prowizje no i jeszcze te lokaty, co ich "zyski" zostały przytoczone powyżej - totalna żenada.
 8. Eeee? Ale jak wpłacasz na lokatę to chyba nie dostajesz laptopa, telewizora, perfumów, nowych ciuchów, karmy dla psa czy rybek? O ile rozumiem cashback to nie lokata pieniędzy, ale zwrot pieniędzy, gdy dokonujesz zakupów przez internet. Przecież oszczędności można włożyć na lokatę, a z konta korzystać tylko jako narzędzia do robienia zakupów. W ten sposób z lokaty dostajesz 1750 złotych po roku, a 1200 złotych jeśli narobisz sobie zakupów za 25tys. Więc chyba najlepiej wychodzi się mając konto w alior sync i lokatę tam gdzie najlepsze oprocentowanie. Czy czegoś nie rozumiem?
 9. Kolejne bękarty afery Amber Gold

  Wokół tego Amber Gold niepotrzebnie robi się to całe zamieszanie. Przecież tam tak wiele osób nie zostało poszkodowanych, a robi się z tego mega aferę. Już mam dość słuchania tych niuansów dotyczących tej dziwnej firmy i jeszcze dziwniejszego prezesa. O wszystkim zadecyduje sąd i co tu więcej gdybać.
 10. Mam pytanie odnośnie karty kredytowej w alior sync. Mianowicie na stronie mogę wyczytać informację, że Karta debetowa może być wydana do konta oszczędnościowego w złotych, euro, dolarach amerykańskich i funtach brytyjskich. Karta ta pozwala zarówno na wypłacanie pieniędzy z bankomatu, jak i na płacenie w punktach handlowo–usługowych oraz, że karta umożliwia płatności za pośrednictwem systemu PayPayl. Czyli łączy w sobie funkcje zarówno karty bankomatowej jak i kredytowej? Czy będę mógł dzięki niej dokonywać płatności np.: w portalu ebay.com ? Czy ta karta jest całkowicie bezpłatna czy może są jakieś kruczki? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedżi.
×