Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

masterweb

Użytkownicy forum
 • Content count

  101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

masterweb last won the day on April 30 2019

masterweb had the most liked content!

About masterweb

 • Rank
  1 stopień

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.marketinvest.pl

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 1. Co z tą fotowoltaiką?

  Mam nadzieje że zdążę z inwestycją. 15 lat na starych warunkach barteru mi odpowiada. Szkoda tylko że Mój Prąd od lipca zamiast 5000 zł dotacji daje tylko 3000 zł.
 2. Zastanawiacie się pewnie nie raz jaka będzie przyszłość kryptowalut i jak będą wykorzystane, nie mówiąc już o pytaniach o inwestycje w popularnego Bitcoina czy Ethereum. Oczywiście nikt nie zna przyszłości, ale żeby zrozumieć kryptowaluty trzeba najpierw zapoznać się z terminem blockchain który może w niedalekiej przyszłości stworzyć wielką publiczna bazę danych z nieograniczonym dostępem do twojego profilu osobowego rządzącym. To trochę jak wynalezienie Internetu. Internet jednak miał na celu szybkie dzielenie się informacją która jest w miarę anonimowa. W blockchainie anonimowość będzie tylko pozorna. Więcej o kryptowalutach na https://kbkinfo.com. Kursy kryptowalut znajdziecie tu. Czy Bitcoin i inne kryptowaluty zostaną zastąpione cyfrowymi walutami poszczególnych Państw? Czy blockchain będzie odgrywał ważną rolę w opiece zdrowotnej, zarządzaniu i finansach? Czas pokaże.
 3. Z pewnością każdy z nas doskonale zna firmę Solaris, która jest wiodącą marką jeśli w grę wchodzi produkcja autobusów i tramwajów jeżdżących nie tylko w Wielkopolsce, ale również i w całym kraju jak i poza granicami. Większość zdążyła się już również dowiedzieć, że ta jedna z najlepiej prosperujących firm polskich została sprzedana hiszpańskiej grupie CAF, która to objęła 100% jej udziałów. Ale nie tylko ona. Okazuje się, że coraz więcej polskich firm przechodzi w ręce zagranicznych przedsiębiorców. Mowa tu między innymi o formie Agersol przejętej przez holenderskiego konkurenta czy Konspol przez amerykańską firmę Cargill. Solaris przez CAF Jak ukazują doniesienia zmiana ta ma zarówno CAF, jak również i samej firmie Solaris przynieść mnóstwo korzyści, w tym pozycję lidera, jeśli w grę wchodzą innowacyjne rozwiązania w kwestii publicznego transportu i to zarówno w Europie, jak również i poza europejską strefą. Dużym zaskoczeniem jest z całą pewnością to, że CAF zawarł porozumienie z PFR- Polskim Funduszem Rozwoju, który to ma objąć 35% pakietu mniejszościowego. CAF chce nadal prowadzić firmę Solaris nie zmieniając jej tożsamości, ale wciąż podkreślając jej polską potęgę. Pragnie przede wszystkim postawić na jeszcze większy rozwój spółki. Agersol przez Vaessen- Schoemaker Agersol jest to polski producent dodatków do żywności, w tym przede wszystkim osłonek do wędlin i przekąsek mięsnych, dzięki którym nadziewanie wyrobów mięsnych jest zdecydowanie łatwiejsze, a do tego bezpieczne i zdrowe. Firma działa na rynku od 2012 roku. Oprócz samych osłonek świadczy również profesjonalne doradztwo oraz poszukiwanie rozwiązań do poprawy jakości różnego rodzaju produktów spożywczych i procesów technologicznych. Dzięki przejęciu jej przez holenderską markę ma ona stać się jeszcze bardziej znana w świecie zyskując przy tym jeszcze większe roczne wzrosty sprzedaży. Konspol przez Cargill Polska firma spożywcza jest producentem i przetwórcą kurczaka w Polsce stawiającą na zaawansowane technologie i najlepsze rozwiązania. Znana w całej Europie przechodzi w ręce amerykańskiej firmy Cargill obejmując wszystkie przedmioty, w tym zakład produkcji pasz, ubojnię, dwa zakłady produkcyjne, jak również i pięć kompleksów hodowlanych. Firmy i banki szwajcarskie które moga przejąć nasz rynek kredytów i chwilówek: https://www.krediteon.ch/kredite-von-privat-zu-privat-aber-auch-fuer-selbstaendige-personen Jak więc widzimy polskie bardzo dobre przedsiębiorstwa przechodzą w ręce zagranicznych firm. Co przyniosą kolejne lata? Gdzie ta repolonizacja polskiego przemysłu?
×