Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

art

Użytkownicy forum
 • Content count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

art last won the day on August 26 2021

art had the most liked content!

1 Follower

About art

 • Rank
  1 stopień
 1. Wielu rodziców mówi o tym jak ich dzieci przywiązują się do pieluszek. Kiedyś słyszałam historię jak córeczka pewnej Pani zamiast przytulanki w postaci pluszaka upatrzyła sobie pieluszkę i chodziła z nią do przedszkola. Zatem, kiedy już nasz Maluch staje się nierozłączny z przyjacielem- pieluszką, zadbajmy o to, żeby to była delikatna pieluszka. Taka, która nie będzie po kilku praniach do wyrzucenia i taka która będzie zapobiegać rozwojowi bakterii. Pieluszki i otulacze ze 100% przędzy bambusowej oraz muślinu z certyfikatem GOTS można znaleźć w sklepach z ubrankami i akcesoriami handmade dla dzieci. Na naszych dzieciach nie ma co oszczędzać.
 2. Kto nie był na pokładzie Daru Pomorza zacumowanego w Gdyni? Obecnie jest to statek muzeum ale jego historia jest bardzo ciekawa można o niej przeczytać np. tutaj: https://www.kompasy.com/slynne-zaglowce-dar-pomorza/ Okazuje się że statek ten zwodowany został ponad 100 lat temu w roku 1909 w Niemczech późniejsza historia była bardzo interesująca.
 3. Obecnie Księgowi i biura rachunkowe maja taki młyn że szkoda gadać. Niedawno np. okazało się że aby odliczyć ostatnią składkę zdrowotną za grudzień, nie można ZUS-u płacić do 10 stycznia 2022 tylko trzeba to jeszcze zrobić w grudniu 2021... Czyli de facto w grudniu trzeba zapłacić 2 ZUS-y - niecałe 3000 zł!!! A teraz bądź tu mądry jaka formę opodatkowania wybrać, ryczałt, progresywny czy liniowy?
 4. Od nowego roku 2022 rozliczanie energii będzie odbywało się na nowych zasadach, za pośrednictwem firm-agregatorów. Prąd będziemy sprzedawać tanio i kupować drogo. Kto może wymienić kopciucha jeszcze w tym roku niech to zrobi ponieważ zachowa możliwośc rozliczania się barterowo z dostawcą energii przez kolejne 15 lat: https://www.kbkinfo.com/finanse/600-000-prosumentow-oddaje-nadmiar-energi-do-sieci-system-elektroenergetyczny-jest-niewydolny-zmiany-na-gorsze-od-2022-roku Podobne dzieje sie tak przez słaby system energetyczny ale nieoficjalnie mówi się że Enea, PGE czy Tauron dokładają do tego interesu kilkadziesiąt milionów złotych rocznie.
 5. Obecny kształt Santander Consumer Banku jest wynikiem jego połączenia w 2011 r. z AIG Bankiem Polska, który od 1998 r. zdobywał silną pozycję na rynku pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych, a od 2006 r. systematycznie powiększał liczbę wydanych kart kredytowych. Santander Consumer Bank jest jednym z dwóch największych banków na rynku kredytowania nowych pojazdów. Bank oferuje lokaty terminowe o atrakcyjnym oprocentowaniu – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W ofercie znajduje się również szeroka gama produktów ubezpieczeniowych. Unikatową wartością na rynku są kredyty gospodarcze przygotowane przez Santander Consumer Bank specjalnie dla dealerów i komisów samochodowych. Klienci Santander Consumer Banku obsługiwani są zarówno w blisko 230 placówkach na terenie całego kraju, jak i przez telefon, Internet oraz korespondencyjnie. Wybrane produkty Banku dostępne są również u naszych partnerów – w salonach oraz komisach samochodowych. Santander Consumer Bank realizuje w Polsce strategię swojego głównego inwestora – Santander Consumer Finance, należącego do hiszpańskiej Grupy Santander. Przynależność do tak silnej i doświadczonej na rynkach lokalnych instytucji stwarza Bankowi doskonałe warunki rozwoju. W połączeniu z kwalifikacjami pracowników, know-how i pozostałymi zasobami, daje możliwość kreowania innowacyjnych produktów, idealnie odzwierciedlających potrzeby polskiego rynku. Bank koncentruje działalność na rynku consumer finance, czyli kredytów konsumpcyjnych dla klientów indywidualnych oraz lokat dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Źródło: www.santanderconsumer.pl W tym temacie można wypowiadać się na temat wyżej wymienionego banku. Może ktoś z forumowiczów miał już z nim do czynienia? Zapraszam do postowania!
 6. FM Bank powstał na bazie doświadczeń Funduszu Mikro - instytucji założonej w 1994 roku przez Polsko-Amerykański Fundusz Przedsiębiorczości. Celem Funduszu było wspieranie rozwoju małych przedsiębiorstw. 31 lipca 2009 roku Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na utworzenie FM Banku. 14 pażdziernika 2009 roku Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na powołanie Henryka Pietraszkiewicza na stanowisko Prezesa Zarządu FM Banku. Drugim Członkiem Zarządu, powołanym na mocy decyzji KNF, jest Wiceprezes Zarządu ds. Ryzyka, Stefan Świątkowski. 23 lutego 2010 roku Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na rozpoczęcie działalności operacyjnej przez FM Bank.Naszą misją jest stać się głównym specjalistą w obszarze obsługi mikroprzedsiębiorstw w polskim sektorze bankowym. Chcemy być głównym partnerem mikroprzedsiębiorców, skoncentrowanym na rozwiązywaniu ich problemów finansowych w profesjonalny sposób. Nasze wartości to: Partnerstwo W pełni szanujemy ciężką pracę naszych klientów Rekomendacja ze strony klienta to dla nas najważniejsza nagroda Bardzo dobrze znamy naszych klientów i prowadzoną przez nich działalność Profesjonalizm Staramy się zapewnić najlepsze usługi dla mikroprzedsiębiorców Zawsze dotrzymujemy obietnic W naszych usługach każdy element jest równie ważny Transparentność Staramy się, by nasze procedury były możliwie proste i przejrzyste Zadowolenie klienta ma dla nas zasadnicze znaczenie Koncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów naszych klientów Źrodło: www.fmbank.pl Czy ktoś z forumowiczów miał jakiś kontakt z tym bankiem? Może ktoś aktualnie prowadzi z nim współpracę? Zapraszam do dzielenia się swoimi wrażeniami!
 7. Deutsche Bank jest wiodącym, globalnym bankiem inwestycyjnym świadczącym także wysokiej klasy usługi dla Klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Poszczególne piony biznesowe Banku ściśle ze sobą współpracują. Jako lider w dziedzinie usług finansowych w Niemczech i w innych krajach europejskich, Deutsche Bank systematycznie rozwija swoją działalność w Ameryce Północnej, w Azji oraz na kluczowych rynkach wschodzących. Bank zatrudnia 100 tys. osób w ponad 70 krajach, oferując najwyższej jakości rozwiązania finansowe na całym świecie. Filozofia biznesowa Deutsche Bank to zrównoważony rozwój oparty na bliskim współdziałaniu z Klientami, udziałowcami, Pracownikami, a także lokalnymi społecznościami. Dobierając rozwiązania finansowe stosowne do potrzeb i warunków rynkowych, nieustannie poddajemy je weryfikacji, dążąc do stworzenia produktów nowoczesnych i bezpiecznych. Efektywność, gwarantująca sukces nam i naszym partnerom, jest miarą tego, co robimy. Dlatego też należymy do światowych liderów w opracowywaniu wysokiej jakości usług finansowych. Czerpiemy z różnorodności naszego wielotysięcznego zespołu Pracowników, zdywersyfikowanego modelu działalności biznesowej i faktu, że jesteśmy obecni w ponad 70 krajach na całym świecie. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla naszych Klientów, służąc im wiedzą i pomagając osiągać ich finansowe i strategiczne cele. Uważnie analizujemy ich potrzeby, przygotowujemy rekomendacje na bazie szerokiego wachlarza rozwiązań dostosowanego do warunków rynkowych i wspieramy ich w realizacji finansowych założeń. Satysfakcja Klientów jest zarówno celem, który staramy się osiągnąć, jak i ostateczną miarą naszego sukcesu. Źrodło: https://www.deutschebank.pl/ Zapraszam do dzielenia się opiniami dotyczącymi powyższego banku!
 8. Misją Banku Millennium SA jest konsekwentna realizacja programu rozwoju i umacniania pozycji na rynku. Celem Banku, wynikającym z realizacji misji, jest stały wzrost jego wartości dla Akcjonariuszy, dostarczanie najwyższej jakości uniwersalnych usług finansowych wszystkim grupom Klientów oraz sprostanie wyzwaniom jakie niesie rozwój rynku usług finansowych w Polsce. Nasze motto na nowy etap rozwoju, który właśnie rozpoczęliśmy, to "Inspiruje nas życie". Inspiruje nas życie - to nasz plan i sposób działania, to nasze zobowiązanie wobec Klientów - obecnych i przyszłych: Potrzeby i satysfakcja każdego Klienta jest uzasadnieniem i motorem wszelkich naszych działań, inwestycji i wprowadzanych innowacji. Życie naszych Klientów jest dla nas żródłem wiedzy, jak pełniej zaspokajać indywidualne potrzeby i wspierać realizację zbiorowych projektów i ambicji. Silne przekonanie, że zawsze można lepiej, każe nam stale szukać nowych dróg i z wyprzedzeniem kształtować przyszłość. Naszą ambicją jest, aby efekty naszej pracy natychmiast pozytywnie przekładały się na jakość życia osób, które z nich korzystają. Wierzymy, że naszą pozycję na rynku wyznacza poczucie odpowiedzialności, równowaga, poszanowanie zasad etyki i prawa. Spokój i zaufanie naszych Klientów jest dla nas pierwszorzędnym celem. Źrodło: bankmillennium.pl Jakie są opinie klientów banku? Czy macie jakieś konkretne uwagi? Jak wygląda prowadzenie rachunku w danym banku? Tutaj możecie dzielić się swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i doświadczeniami.
 9. Alior Bank to ogólnopolski, uniwersalny bank, który obsługuje wszystkie segmenty rynku w ramach pionu detalicznego i biznesowego. Jest bankiem młodym, na polskim rynku działa dopiero od kilku lat. Jego oferta produktowa skierowana jest do szczególnie wymagających klientów, oczekujących wysokiego poziomu usług i profesjonalnego doradztwa. Bank oferuje szeroki asortyment produktów bankowych, z których wymienić warto m.in.: kredyty hipoteczne, karty kredytowe, lokaty, konta osobiste oraz konta oszczędnościowe. Alior Bank gwarantuje swoim klientom także produkty i usługi, które dotychczas nie były dostępne w standardzie, takie jak chociażby bezpłatne pakiety consierge. Oprócz tradycyjnych kanałów dostępu do oferty banku, klienci Aliora mogą korzystać z bankowości internetowej oraz telefonicznej, a także z mobilnego dostępu do konta za pomocą telefonu komórkowego. Źrodło: www.banki.pl Czy moglibyśmy poznać opinie klientów, którzy korzystają z usług Alior Banku? Czy jesteście zadowoleni czy może są pewne minusy, które was denerwują? Czekamy na opinie!
 10. NetCredit - opinie

  Czy wiesz, że „szybka i krótka” pożyczka w Net Credit dostępna jest już po 60 minutach oczekiwania? Ta firma pożyczy Nam od 150 zł (do kwota minimalna pożyczka) do nawet 2100 zł (to kwota maksymalna, jedna z najwyższych na rynku „chwilówek pozabankowych”). Tak „krótka, szybka i i wysoka” pożyczka dostępna jest dla wszystkich tych, którzy ukończyli 20 rok życia i nie przekroczyli 65. Jakie jeszcze wymagania stawia przed klientami firma Net Credit? O tym w dalszej części artykułu. Do firmy chcesz zadzwonić, wysłać faks czy spotkać się osobiście? Numer telefonu dostępny jest na oficjalnej stronie firmy. Warto jednak umieścić go także w tej publikacji : 22 100 – 60 – 10. Faks – 22 100 -59 – 66 (jego zgodność również możemy potwierdzić poprzez oficjalną stronę www). Wszyscy Ci, którzy chcą się spotkać z przedstawicielami firmy Net Credit osobiście, mogą siedzibę firmy odwiedzić w godzinach 8 – 22 (od poniedziałku do piątku). Do firmy możemy także napisać maila! E – mail: info@netcredit.pl W pierwszym akapicie naszego artykuły wspomnieliśmy już „o kilku wymaganiach”. Otóż aby otrzymać „szybką i krótkąâ€ pożyczkę w firmie Net Credit musimy (nie ma od tych „regułâ€ żadnych odstępstw) być w następującym wieku: 20 – 65 lat. Musimy być także osobą na stałe zamieszkującą „Polski teren”. Jako pożyczkobiorca firmy Net Credit musimy posiadać stały dochód. Opóżnienia w spłacie wcześniejszych pożyczek? Nie są akceptowane przez firmę! Wymogiem stawianym przez tę firmę pożyczkową jest także to, aby posiadać rachunek bankowy (rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowe – w skrócie ROR) i telefon komórkowy. Historia firmy Net Credit rozpoczęła się w roku 2012 (na to wskazują informacje dostępna na oficjalnej stronie internetowej) – nasz serwis na pewno będzie ją cały czas śledził! Jakie warunki „szybkiej i krótkiej pożyczki” oferuje wszystkim zainteresowanym pożyczką pozabankową osobom? Po otrzymaniu maksymalnej pożyczki, czyli pożyczki na 2100 zł po 14 dniach zwrócimy do firmy Net Credit 2520 zł, a po 30 dniach 2625 zł. (żrodło: www.chwilowkipozabankowe.pl ) Czy w istocie jest tak kolorow jak przedstawia ten oto artykuł zapewne pisany na zamówienie samej firmy? Czy na forum są może klienci Netcredit, którzy mogliby się wypowiedzieć na temat tej firmy? Według kalkulatora przedstawionego na oficjalnej stronie firmy wynika, że przy wzięciu 1500zł na miesiąc oddaję się ponad 20% więcej. Czy te wyliczenia są prawdziwe czy są jakieś inne kruczki?
 11. Założycielem banku było przedsiębiorstwo państwowe Poczta Polska Telegraf Telefon, które w póżniejszym czasie podzieliło się na PPUP Pocztę Polską i Telekomunikację Polską S.A. W 2004 roku akcjonariuszem banku został PKO Bank Polski. Akcjonariuszami Banku Pocztowego S.A. są: Poczta Polska (75% udziałów, minus jedna akcja) oraz PKO BP (25% udziałów, plus jedna akcja). Bank Pocztowy ma sieć własną – 19 oddziałów, 34 placówek i 20 mikrooddziałów. Usługi banku dostępne są w też sieci ponad 2 tys. Pocztowych Stanowisk Finansowych w urzędach pocztowych. Liczba rachunków bieżących w Banku Pocztowym stale rośnie. W pierwszej połowie 2011 r. liczba rachunków bieżących w Banku Pocztowym zwiększyła się o 74 tysiące. Na koniec czerwca 2011 r. bank prowadził już 405 tys. kont osobistych. Źrodło: wikipedia.pl W tym temacie prezentujemy swoje opinie odnośnie Banku Pocztowego. Co sądzą o nim jego klienci? Czy warto korzystać z jego usług?
×