Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
masterweb

BZWBK na widelcu Hakerów

Rekomendowane odpowiedzi

jak się dowiedziałęm Bank BZWBK miał ataki hakerów, czy nasze pieniądze są bezpieczne. Były problemy z logowaniem ,zawieszenia strony, i takie tam. Czy ktoś miał podobny problem. Czas tydzień wstecz, jakoś myslę że to atak hakerów.

I zastanawiam się czy nie przelać wszystkich pieniędzy na inne konto.

Może wy coś wiecie, ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest jakaś potwierdzona informacja ? Może masz jakiegoś linka do wiarygodnego artykułu na ten temat. Co do tego, że strona kiepsko działała zawsze mogli mieć jakieś prace konserwacyjne. Z resztą ataki hakerów też mogą być różne po włamanie na serwer i kradzież jakiś danych po przeciążenie serwisu, które oprócz wolnego działania strony nie powoduje żadnych zagrożeń dla klientów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może to być także wina samych przeglądarek. Wiem że Firefox domyślnie wyłącza obecnie wszystkie pluginy i jak się zalogujesz np. na Sync to wszystkie dodatki Javy są nie aktywne, fatalnie to wygląda i nieprofesjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze w bzwbk nie zdarzyło zawieszanie strony, czy problemy z logowaniem. Z konta nic nie ubyło. Ale problem się poważny jeśli takie rzeczy się dzieją. Niby są powiadomienia przed logowaniem, ale warto mieć głowę na karku. Sprawdzać wygląd strony przed logowaniem, bzwbk ma dodatkowe zabezpieczenie, w postaci obieralnego obrazka (swoją drogą nie wiem czy to zabezpieczenie,czy uśpienie naszej czujności) i śledzić wszystkie info które podaje bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aga0704 Jestes w BZ WBK? Wiesz że ich wykupili Hiszpanie - Santander? Ja tam miałem kredytówkę ale po zmianie właściciela zrezygnowałem, nowy cennik nie był zachęcający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×