Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
masterweb

BZWBK na widelcu Hakerów

Recommended Posts

jak się dowiedziałęm Bank BZWBK miał ataki hakerów, czy nasze pieniądze są bezpieczne. Były problemy z logowaniem ,zawieszenia strony, i takie tam. Czy ktoś miał podobny problem. Czas tydzień wstecz, jakoś myslę że to atak hakerów.

I zastanawiam się czy nie przelać wszystkich pieniędzy na inne konto.

Może wy coś wiecie, ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to jest jakaś potwierdzona informacja ? Może masz jakiegoś linka do wiarygodnego artykułu na ten temat. Co do tego, że strona kiepsko działała zawsze mogli mieć jakieś prace konserwacyjne. Z resztą ataki hakerów też mogą być różne po włamanie na serwer i kradzież jakiś danych po przeciążenie serwisu, które oprócz wolnego działania strony nie powoduje żadnych zagrożeń dla klientów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, może to być także wina samych przeglądarek. Wiem że Firefox domyślnie wyłącza obecnie wszystkie pluginy i jak się zalogujesz np. na Sync to wszystkie dodatki Javy są nie aktywne, fatalnie to wygląda i nieprofesjonalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się jeszcze w bzwbk nie zdarzyło zawieszanie strony, czy problemy z logowaniem. Z konta nic nie ubyło. Ale problem się poważny jeśli takie rzeczy się dzieją. Niby są powiadomienia przed logowaniem, ale warto mieć głowę na karku. Sprawdzać wygląd strony przed logowaniem, bzwbk ma dodatkowe zabezpieczenie, w postaci obieralnego obrazka (swoją drogą nie wiem czy to zabezpieczenie,czy uśpienie naszej czujności) i śledzić wszystkie info które podaje bank.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@aga0704 Jestes w BZ WBK? Wiesz że ich wykupili Hiszpanie - Santander? Ja tam miałem kredytówkę ale po zmianie właściciela zrezygnowałem, nowy cennik nie był zachęcający.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×