Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Malfoy

Użytkownicy forum
 • Content count

  117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Malfoy last won the day on April 29

Malfoy had the most liked content!

1 Follower

About Malfoy

 • Rank

 • Birthday 08/08/1978

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Katowice
 • Zainteresowania
  Finanse

Recent Profile Visitors

3,040 profile views
 1. Witam, Polecam ciekawe piosenki dla dzieci zespołu Orkiestra Dni Naszych. Przykładowa Piosenka o Szkole, polecam Szczególnie w dobie celebrytów i influencerów znanych z tego że są znani a nie z tego że prezentują coś wartościowego:)
 2. Inflacja w Polsce 5,4% a miała być przejściowa....
 3. Witam, Wielu z Was ma na pewno seniorów w rodzinie. Wszyscy w pewnym stopniu zaufaliśmy rządzącym kiedy dopuszczali szczepionki do użytku bez wymaganego 3 letniego okresu badań nad skutkami jej użycia. Jak się teraz okazuje ciężkie skutki NOP czyli zgony nie są rzadkością. Kto za to odpowie skoro Pfizer i inni odmówili odpowiedzialności za skutki uboczne? W telewizji tego nie usłyszycie ani nie zobaczycie. Czarek Pazura z Michałem będą Was zachęcać. Podejdźcie do tego jednak zdroworozsądkowo. Wobec normalnej szczepionki, która od wielu dekad działa na różne choroby nie mam nic przeciwko. Organizm dostaje mała próbkę wirusa, często martwego, żeby nauczyć się rozpoznawać go zawczasu i szybko wytworzyć przeciwciała. Szczepionki mRNA działają jednak inaczej. W dużym uproszczeniu zmusza się komórkę aby wytworzyła białko występujące w wirusie a potem zmusza system odpornościowy aby je zaatakował. Że takie programowanie genetyczne nie działa jak należy można dowiedzieć się z lokalnych mediów, które jeszcze nie maja cenzury. Na stronie stopnop.com.pl jest już zgłoszonych 57 zgonów po szczepieniu: https://stopnop.com.pl/smierc-covid/ A ostanie "głośne przypadki" są bardzo niepokojące: https://tarnogorski.info/glos-stan-profesora-z-zabrza-gwaltownie-zalamal-sie-40-minut-po-podaniu-szczepionki/ https://zyciekalisza.pl/artykul/po-zaszczepieniu-zmarl/1139311 https://tarnogorski.info/dziewiec-osob-z-domu-opieki/ Jak macie konkretny przypadek śmierci po szczepionce na covid zgłaszajcie na stopnop.com.pl
×