Jump to content

Madoff31

Użytkownicy forum
 • Content count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. Prezydent Duda -co o nim myślicie ?

  Prezentuje się on całkiem dobrze w mediach. Prędzej czy póżniej będzie równie mało aktywny jak Kwaśniewski. Tak to już niestety z nim będzie.
 2. Sytuacja gospodarcza Polski za PISu

  Przed Polską stoją mocne przeszkody, takie jak: dług publiczny i tragiczna demografia. Jeśli Polska się będzie rozwijać w tempie 2-3% to Niemców, czy Wlk Brytanii nigdy nie nadgoni.
 3. Czy frank szwajcarski będzie po 5 zł ?

  Jeśli tak będzie, to wiele osób popełni samobójstwo. Rynek walutowy to hazard, ale jeśli Polska będzie bankrutować, to...frank szwajcarski może być nawet i po 7 zł.
 4. Hmmm...szkoda, że Polacy są tak mocno opodatkowani, że teraz muszą po tych Providentach biegać. To jest jakaś masakra.
 5. Co poradzić. Obecnie widzę, że tylko Kukiz 2015 coś robi.
 6. Czy grozi nam jakiś wiekszy kryzys?

  Dokładnie tak, tu się wszystko zawali. To nie jest kraj ani dla młodych, ani dla starych ludzi.
 7. Sytuacja gospodarcza Polski za PISu

  Jeśli Polska dalej będzie się rozwijać w tempie 2,5% to następne 2-3 miliony Polaków stąd wyjadą tak to wygląda. PIS mnie po prostu rozczarował swoją polityką.
 8. Kupno PZU przez Pekao, to rzeczywiście szansa na dużą polską grupę finansową.
 9. Prezydent Duda -co o nim myślicie ?

  Wydaje mi się, że nic. Ostatnio mocno przytył. Jeśli chodzi o sprawę Frankowiczów, to udaje, że nic nie wie. Głosy pozyskał, pieniądze zarabia- a złamanych obietnic nie konsultuje.
 10. Marcin P - Prezes Amber Gold

  Amber Gold to przejdzie do legendy.
 11. Polecam wszystkim interesującym się biznesem jest blog Przeliczeni i strona biznesinsider.pl .Pokazują tam dużo prawdy o realnym biznesie w Polsce.
 12. Być może jest to początek polskiej ekspansji finansowej również na zagraniczne banki.Słyszałem, że włoskie banki to po prostu bankruci,
 13. Stonoga na jakimś filmiku mówi, że Duda go mocno oszukał.Obietnice wyborcze były piękne, lecz tradycyjnie jak przyszło co do czego to kasy na nic nie ma.
 14. 500+ pomaga najuboższym

  Efekty są jak najbardziej pozytywne. Pytanie tylko czy w przyszłości Polacy nie będą musieli za 500+ zaplacić z odsetkami. Słyszałem,że Morawiecki powiedział,że 500+ jest na mocnym kredycie. Być może zamiast 500+ lepszym rozwiązaniem byłoby obniżenie podatkow ?
 15. Sytuacja gospodarcza Polski za PISu

  Od stycznia 2017 rosną ceny:akcyzy,prądu,wody, masła i rośnie akcyza na używane samochody. Ceny nieruchomości w w wielkich miastach też ciągle idą w górę. Rok 2017 zaczyna się bardzo nieciekawie. Dla Frankowiczów i innych kredytobiorców żyjących na styk, to są fatalne umiejętności.
×