Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

od niedawna oblegany Alior Sync, zdobywa klientów jak piekarnia. Jednak nie wiem ile to wszystko potrwa ? jak myślicie ? zda to egzamin, chyba nie.. za pięknie tutaj sie robi, zaraz będzie afera i kasa pagip pojdzie, potem wkracza skarbówka i co ?

nikt nic nie ma, ani kasyt, długów, nic.. US ma całą kase jaką wpakowali w bank ;D

 

Tak będzie, dajcie im pół roku ;D może mniej, aferę czuje od dawan... jak i twardo obserwuje na rynku ;D będę pierwszy który wyczaji ich potyczkę,..he..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zawsze tak jest, że jak pojawia się jakiś nowy gracz z atrakcyjną ofertą to niektórzy doszukują się jakiegoś przekrętu. Z jednej strony to dobrze, bo zawsze warto być ostrożnym zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze, jednak bez przesady. Przecież nikt masterweb Ci nie mówi, żebyś od razu całe oszczędności życia wpłacał do Alior Sync, a jak założysz darmowe konto internetowe i przelejesz tam jakieś grosze żeby kupić coś na allegro to nawet jak upadną to Ci z tego względu całego majątku nie zabiorą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy robił zakupy w Chinach sprzętu elektronicznego, jakież było jego zdziwienie jak z tej transakcji też dostał 5% zwrotu w ramach Cashback i wpadło mu kilkadziesiąt złotych na które na pewno nie liczył:) czyli jak najbardziej Sync jest godny polecenia.

 

Najlepiej w parze z normalnym kontem Aliora na które przelewamy np. wynagrodzenie. Póżniej w razie potrzeby kupujemy z "podłączonego" konta Alior Sync i robimy z niego przelewy natychmiastowe które często się przydają takim ja, zapominającym o terminach zapłaty rachunków:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi zdaniem super sprawa - w zasadzie pierwszy bank dający taki cashback. szczególnie polecany tym którzy robią zakupy w internecie. ja osobiście w zasadzie każą rzecz którą kupuje to transakcja z allegro więc takie konto daje mi naprawdę możliwość sporego zwrotu. Tak jak powiedział przedmówca - fajna rzecz w ramach konta oszczędzającego. Ja osobiście ten cashback traktuje właśnie jako oszczędności. Podczas zakupów staram się nie patrzeć jaki dokładnie dostałem zwrot i potem zerkam na konto ostatniego dnia miesiąca i z reguły czeka tam na mnie naprawdę przyjemna niespodzianka:):):) zdecydowanie - zdecydowanie polecam. super sprawa. ogromny krók naprzód jeśli chodzi ogólnie o bankowość internetową. co prawda podejrzewam, że tego typu oferty będą zaraz wyrastać jak grzyby po deszczu ale bądż co bądż to Alior Sync był pierwszy:) myślę że nie ma co doszukiwać się żadnych przekrętów - póki co nie zawiodłem się - zarówno do wcześniejszego ALioru Classic jak i tego w nowej odsłonie

 

oby tak dalej!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też polecam!

robię standardowo zakupy w e-sklepach z uwagi na fakt, że posiadam maleńkie dziecko. Dzięki karcie Alior Sync dostaje naprawdę fajne zwroty. Super sprawa, ciekawy pomysł. Jak widać wystarczył dobry pomysł a nie bzdurne reklamy w tv aby przyciągnąć klientów. Bo napewno mają ich rzeszę przez tego typu zagranie. Z tego wiem to na tę chwilę nie ma jeszcze innego tego typu konta, które daje możliwość takich zwrotów. Zastanawiam się tylko czy nie będzie tak, że po jakimś czasie ta promocja się trochę nie ukróci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli waszym zdaniem warto jest mieć tam konto? Chce się przenieść i szukam odpowiedniego banku, zastanawiałam się jeszcze nad IdeaBank. Macie jakieś opinie o tym banku?

 

 

______________________________________

Najlepszy węgiel na rynku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem ALIORSYNC to najlepsze konto osobiste dla internauty.(Złoty bankier 2012)

 

  • 0 zł za konto i kartę
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
  • darmowe przelewy natychmiastowe do innych banków (10 w miesiącu)

Jeżeli jesteś zainteresowana otwarciem konta, tutaj znajdziesz WNIOSEK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×