Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Fabio

Użytkownicy forum
 • Content count

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Fabio last won the day on July 5 2022

Fabio had the most liked content!

About Fabio

 • Rank

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 1. Meble do ogrodu

  Tanie to te mebelki nie są . Na vidaxl wychodzi taniej.
 2. Ciekawy artykuł ukazał się na money.pl - https://www.money.pl/gospodarka/najdrozsze-polaczenie-zycia-z-telemarketerem-2-minuty-za-2-tys-zl-6858688515443328a.html Wygląda na to, że cwaniacy znaleźli kolejny sposób na wyciąganie pieniędzy z kieszeni przedsiębiorców. Za zgodę u telemarketera na przetestowanie bezpłatne serwisu informacyjno-doradczego eipr.pl przychodzą do zaskoczonych włascicieli firm faktury na ponad 1000 zł. Jeżeli ktoś z Was prowadzi biznes to zachowajcie czujność i mówcie NIE bo TAK może Was sporo kosztowac w rozmowie z telemarketerem a najlepiej czarna lista w telefonie i po sprawie... nie będą nękać. Jak czytamy w artykule: I wszystko jasne...
 3. Czym właściwie jest pułapka kredytowa? Generalnie zaciągnięciem kredytu/kredytów ponad nasze zdolności finansowe do ich spłaty. Wpadamy wtedy właśnie w pułapkę kredytową i nierzadko dodatkowo pętlę kredytową kiedy na spłatę danego kredytu musimy zaciągnąć kolejny. Ludzie już od dawna przestali oszczędzać a zaczęli życ na kredyt. Przykład przyszedł z góry kiedy to rządy państw zaczęły zapożyczać się u ludzi i korporacji oraz rządów innych państw aby móc żyć i działać ponad stan. To kiedyś musiało się skończyć a świat to jedna wielka napompowana bańka kredytowa z której wkrótce ujdzie powietrze bądź ten balon po prostu pęknie. Jak radzą sobie z pułapką kredytową np. Szwajcarzy możecie przeczytać tutaj: https://www.mubs.ch/wie-lassen-sich-kreditfallen-vermeiden Helweci mają najniższą inflację na całym świecie wśród państw wysokorozwiniętych i potrafią dbać o swoje pieniądze co zresztą pokazuje kurs ich waluty zmierzający do 5 zł za 1 CHF. Pamiętajmy więc aby zwiększać dochody gospodarstwa domowego a nie jego zadłużenie.
 4. Witam, Upadłość konsumencka o ile dosyć prosto ogłaszana w przypadku osób samotnych inaczej wygląda w rodzinach. Czy maż lub żona także odpowiada całym swoim majątkiem nawet jak mają rozdzielność majątkową? Na te i inne pytania odpowiada ciekawy artykuł na ten temat: https://www.kbkinfo.com/pomoc-i-porady/upadlosc-konsumencka-a-umowa-malzenskiej-rozdzielnosci-majatkowej Wynika z niego że rozdzielność majątkowa musi być podpisana na 2 lata przed ogłoszeniem upadłości konsumenckiej jednego z małżonków aby druga strona nie straciła majątku.
 5. Jak skutecznie zareklamować towar i dokonać jego zwrotu? Okazuje się, że można to zrobić nawet bez paragonu byleby udokumentować transakcję. Więcej tutaj: https://www.kbkinfo.com/pomoc-i-porady/jak-oddac-wadliwy-towar-bez-straty-nerwow-i-pieniedzy-w-swietle-obowiazujacego-prawa
 6. Na szczęście nie zostaniemy bez kasy jak było z Amber Gold tylko pieniądze co do złotówki wypłaca PKO BP: https://www.kredytnaklik.pl/pko-bp-wyplaca-pieniadze-bankrutujacego-skok-wspolnota Mam nadzieję że pozostałym SKOK-om uda się przetrwać na rynku mimo ciągłego ostrzału ze strony nierządu i wybiórczej.
×