Jump to content

efinansierra.pl

Użytkownicy forum
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Lokaty w Credit Agricole

  Szukasz czegoś na szybko sprawdż lokatę na dobry początek IDEA BANKU. Bez utraty odsetek Bez wychodzenia z domu Bez dodatkowych produktów Tylko 1 miesiąc Jesteś zainteresowana WNIOSEK TUTAJ.
 2. Kredyt samochodowy

  Kalkulatory kredytowe są jak najbardziej ok, ale nic nie zastąpi kontaktu z doradcą banku w celu wyjaśnienia wszystkich niejasności związanych z opłatami za ten kredyt. Kupowałem samochód używany, biorącKREDYT SANTANDER BANKU i byłem bardzo zadowolony. Bardzo fajne warunki: na dowolny pojazd (także z zagranicy): samochód, motocykl, motorower, quad auta nowe lub używane do 12 lat wpłata własna od 0zł okres kredytowania do 8 lat! Jesteś zainteresowany to wypełnij WNIOSEK i czekaj na kontakt doradcy.
 3. Ja chciałbym zaproponować państwu stronę na której zadbacie o wasze: finanse osobiste (konta, karty kredytowe, kredyty) inwestycje (fundusze, lokaty, rachunki inwestycyjne) ubezpieczenia (majątkowe, komunikacyjne, turystyczne, na życie) finanse twojej firmy (leasingi, rachunki firmowe, kredyty, faktoring, księgowość) ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ. POZDRAWIAM
 4. FM Bank to pierwsza w Polsce instytucja finansowa dedykowana do obsługi małych i średnich przedsiębiorstw. Kredyt FM Banku udzielany jest do 150 000 złotych. Kontakt ze strony banku następuje błyskawicznie – w 15 minut, natomiast decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu godziny. Jesteś zainteresowany ... i czekaj na kontakt z doradcą.
 5. Dobry kredyt konsolidacyjny i oddlużeniowy

  Jeżeli mógłbym pomóc to korzystałem z kredytu konsolidacyjnego ALIOR BANKU. Proponują fajne warunki: konsolidację kredytów nawet do 150 tys. zł bez zabezpieczenia; kredyt dopasowany do Twoich możliwości (spłatę rozłożymy nawet na 10 lat); dodatkową gotówkę na dowolny cel; minimum formalności; doradztwo bankiera, który przedstawi ofertę najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.
 6. Alior Sync opinie

  Z tego co wiem ALIORSYNC to najlepsze konto osobiste dla internauty.(Złoty bankier 2012) 0 zł za konto i kartę 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie darmowe przelewy natychmiastowe do innych banków (10 w miesiącu) Jeżeli jesteś zainteresowana otwarciem konta, tutaj znajdziesz WNIOSEK.
 7. pożyczki pozabankowe

  Czytam na forum wasze posty, jesteście zdziwieni kto bierze takie pożyczki pozabankowe i płaci takie odsetki. Czy nigdy nie potrzebowaliście pieniędzy na szybko, bez zbędnych formalności. Niektórzy ludzie nie mają zdolności kredytowej lub problemy w BIK-u albo nie wykazują dochodu pracując w ,,szarej'' strefie. Gdyby nie tacy klienci to takie instytucje nie inwestowałyby w reklamy i dalszy rozwój swojej oferty. Jestem zdania że jeżeli jest zapotrzebowanie na drogie kredyty to nie powinniśmy tego negować. Ja w swojej OFERCIE posiadam kilka firm udzielających szybkich pożyczek. Mnie pod względem szybkości załatwienia najbardziej spodobała się oferta VIVUS.
 8. Alior Bank - Konto Rozsądne

  Polecam KONTO ROZSĄDNE - nie płacisz za prowadzenie konta, a dodatkowo bank zwraca część twoich wydatków. ZALETY KONTA ROZSĄDNEGO: 5% zwrotu od zakupów w supermarketach, hipermarketach i sklepach spożywczych; 0 zł za prowadzenie konta; 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą; 0 zł za krajowe przelewy internetowe (w PLN); przelewy natychmiastowe do innych banków; tylko 5 zł miesięcznie za kartę płatniczą; limit odnawialny w koncie do 100 tys. zł. JESTEŚ ZAINTERESOWANY TO WYPEŁNIJ WNIOSEK TUTAJ
×