Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Ukredytowani.pl

Moderatorzy
 • Content count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Ukredytowani.pl last won the day on May 4 2019

Ukredytowani.pl had the most liked content!

1 Follower

About Ukredytowani.pl

 • Rank
  Moderator

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,167 profile views
 1. Nie wiem jak to liczysz ale 3500 zł to Twoje 100%, 3880,03 to 110,858%. Czyli te naliczone 380,03 odsetek to nie 9,2 a 10,858% od kwoty pożyczonej czyli tych 3500 zł. Jeżeli rzeczywiście odsetki nie mogły przekroczyć 8% a w tej kwocie 380,03 zł nie ma żadnych ukrytych opłat to możesz wnosić o nieważność umowy, pieniądze jednak będziesz musiał zwrócić te 3500 zł
 2. Kredyty gotówkowe warte polecenia

  Witam, Jeżeli macie jakieś doświadczenia w zaciąganiu i spłacie kredytu to proszę podzielcie się z innymi. Czy bank w którym braliście kredyt wywiązał się z umowy? Czy byliście/jesteście zadowoleni z danego banku lub firmy pożyczkowej? Na co trzeba zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy o kredyt aby nie popełnić błędu i nie płacić "frycowego"? Zapraszamy do dyskusji użytkowników spłacających kredyt bądż tych którzy już go spłacili.
 3. Jeżeli jesteś zadowolony z danego pracodawcy napisz proszę parę zdań, przydadzą się ludziom szukającym pracy w bankowości, finansach i innych dziedzinach i zawodach. Jeżeli byłeś wykorzystywany i pracowałeś za przysłowiowe "psie pieniądze" też proszę podziel się doświadczeniem, zaoszczędzisz absolwentom i ludziom doświadczonym składania podań i CV do wyzyskiwaczy.
×