Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Ukredytowani.pl

Moderatorzy
 • Content count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Ukredytowani.pl last won the day on May 4 2019

Ukredytowani.pl had the most liked content!

1 Follower

About Ukredytowani.pl

 • Rank
  Moderator

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. Witam, Prześlij jakieś dowody na zadłużenie na info@ukredytowani.pl
 2. szukam pomocy finansowej jestem zalamana ..mam prace na czas nieokreslony zarabiam wpadlam w dlugi z powodu bylego meza ..prosze o pomoc w uzyskaniu pozyczki od osoby prywatnej ktora chce mi pomoc uczciwie potrzebuje 25 tysiecy aby splacic chwilowki ..juz wiem ze nie dam rady..mam mysli samobojcze ..mam dla kogo zyc ..blagam osobe prywatna ktora stac na udzielenie mi pozyczki prywatnej na kilka lat .prosze o pomoc i odpowiedz uczciwych dobrych ludzi .dorota

 3. Samotna mama zalegamy za wynajem

  Sugeruję utworzyć zbiórkę społecznościową na pomagam.pl czy zrzutka.pl tam trzeba dodać skany dokumentów a tutaj na forum tylko krótko opisać sprawę i dać linka, pozdrawiam
 4. Pomoc dla przyszłych rodzicow

  Najważniejsze aby dziecko było zdrowe, reszta się sama ułoży z błogosławieństwem Bożym. Wielu ludzi zaczynało jak wy, nie ma co panikować.
 5. Powrót do domu

  Wracaj, Na pewno Państwo nie zostawi cię bez opieki finansowej i zdrowotnej a i dobrzy ludzie pomogą.
 6. Samotna mama zalegamy za wynajem

  Witam, Link do zbiórki poproszę. Na zbiórce odpowiednie dokumenty do wglądu.
 7. Pomoc Na Życie!

  Parę groszy przelane, mam nadzieję że ci się w życiu ułoży, pozdrawiam.
 8. Pomoc dla mojego syna

  Dzieciom zawsze warto pomagać, przede wszystkim jednak potrzebuje matczynej miłości zwłaszcza jak jest chory.
 9. Proszę o przeczytanie

  @Majka To nie chodzi o odwagę aby umieścić zbiórkę na siepomaga czy zrzutka ale o weryfikację. Wrzuć tam jakieś fotki z wyglądu domu napisz na co zbierasz a potem umieść linka do zrzutki tutaj. Niestety taki tekst jak Twój każdy może napisać i każdy może podać nr konta w dodatku bez imienia i nazwiska. Kiedyś była plaga na wp i onecie w komentarzach - ludzie liczyli że a nuż ktoś coś wyśle. Nie tedy droga. Pozdrawiamy
 10. Z cyklu przydatnych informacji przybliżymy dzisiaj Państwu termin prokura. Prokura (łac. procurare) jest to specyficzny, najszerszy rodzaj pełnomocnictwa. Najbardziej charakterystyczną cechą prokury jest to, że udzielana jest przez przedsiębiorców oraz że podlega obowiązkowemu wpisowi do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS). W praktyce oznacza to zatem, że tego rodzaju pełnomocnictwo może zostać udzielone wyłącznie przez przedsiębiorców, którzy sami podlegają obowiązkowi wpisu do Krajowego Rejestru sądowego. Najogólniej mówiąc prokura obejmuje upoważnienie do dokonywania wszelkich czynności sądowych i pozasądowych związanych z prowadzeniem danego przedsiębiorstwa. (wyjątek stanowią zbycie przedsiębiorstwa, oddanie go do czasowego korzystania oraz obciążanie i zbywanie nieruchomości, które wymagają udzielenia pełnomocnictwa szczególnego). Prokura może być ustanowiona w spółkach kapitałowych oraz osobowych. Należy podkreślić, że nie ma możliwości aby doszło do ustanowienia prokury w spółce cywilnej (jest to bowiem szczególny rodzaj spółki, która nie posiada osobowości prawnej ani nie podlega wpisowi do KRS). Prokura ustanawiana jest w drodze jednomyślnej uchwały. W spółkach kapitałowych (spółka akcyjna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) uchwałę taką podejmują członkowie zarządu natomiast w spółkach osobowych (spółka jawna, spółka partnerska, spółka komandytowa i spółka komandytowo-akcyjna) – wspólnicy. W uchwale powołującej prokurę należy również wskazać rodzaj prokury (prokura może być między innymi łączna, oddzielna czy oddziałowa) Warto podkreślić, że z kolei do odwołania prokury wystarczy wola jednego wspólnika bądź członka zarządu. Taka konstrukcja prawna odwołania prokury ma związek z pełnym zaufaniem, którym musi być obdarzony prokurent aby mógł skutecznie prowadzić sprawy przedsiębiorstwa np. spółki deweloperskiej o czym więcej np. tutaj: https://www.daan.pl/95-pomoc-prawna/223-czym-jest-umowa-deweloperska-najwazniejsze-informacje Wybrany prokurent musi następnie zostać wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego (należy złożyć odpowiedni wniosek o wpisanie do KRS), ponadto wymagane jest dokonanie stosownej treści ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
 11. Karolek potrzebuje pomocy

  Oczywiście zdrówka życzymy synowi i coś tam przelejemy, pozdrawiam serdecznie.
 12. Opinie o Integrum Management

  @Andrzej napisz coś więcej bo dostaliśmy pismo aby usunąć negatywny komentarz. Swoja drogą do tego prowadzi ACTA2 - żadnej krytyki nie będzie mozna przedstawiać bo zamiast rzeczowej odpowiedzi zaraz do sądu pójdą. Chore prawo UE.
 13. Pomoc na zakup wózka inwalidzkiego

  Wpłaciliśmy parę złoty , powodzenia w zbiórce!
 14. Umowa dzierżawy przedsiębiorstwa

  Warto dodać że kupując wyodrębnioną część przedsiębiorstwa z maszynami i np. samochodami nie podlegamy VAT - nie odprowadzamy go nawet jak było wcześniej odliczenie VATu.
 15. Prawnik

  Lepiej się nie rozwódź.... warto się dogadać wszakże przysięgaliście sobie. Dzisiaj ludzie przysięgę traktują jakby nie mieli w ogóle honoru.
×