Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Sabina

Użytkownicy forum
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Sabina last won the day on April 13 2014

Sabina had the most liked content!

About Sabina

 • Rank
  0 stopień

Recent Profile Visitors

1,596 profile views
 1. Pułapka kredytowa

  Pieniadz traci wartość w tempie astronomicznym. Frank juz po prawie 4,85, nie wiadomo czy sie teraz zadłużać czy poczekać. Z drugiej strony taka dewaluacja pieniądza juz była w latach 90-tych i ci co mieli kredyty szybko je spłacili bo nawet wysokie oprocentowanie nie uratowało psucia pieniądza i pozbawienia go wartości.
 2. Kredyt gotówkowy

  @Andzia18w jak masz stałe wpływy z tej umowy i w mbanku już nic nie zwojujesz to przelewaj wynagrodzenie przez 6 miesięcy w innym banku który chętniej daje debet i kredyt odnawialny w koncie. Spróbuj w Aliorze, BNP Paribas albo PKO BP, powinni Ci dać 1.5xdo 3x twoje miesięczne wynagrodzenie. Średnią liczą z ostatnich trzech miesięcy wpływów. Zapytać też tam możesz o kredyt.
 3. Sama nie mam jeszcze dzieci ale zastanawiam się czy one rzeczywiście maja tak mało miejsca w brzuszku że potem muszą być tak ciasno otulane? Wyglądają jak w kokonie a przecież w brzuszku obracają się , kopia itp...
 4. Jakie konto walutowe?

  Rachunki walutowe cieszą się niezwykle dużą popularnością. Zakładają je przede wszystkim te osoby, które często podróżują, wyjeżdżają i mają do czynienia z operacjami bankowymi poza granicami naszego kraju. Mając konto walutowe, można zdecydowanie obniżyć koszty, jakie związane są z wypłatą pieniędzy z bankomatów, czy przy przeliczaniu walut podczas płatności bezgotówkowych. Oczywiście konta walutowe to również doskonała opcja dla osób, które spłacają kredyty w obcej walucie, jak i dla studentów, którzy wyjeżdżają za granicę w ramach programu Erasmus. Im lepszego dokonamy wyboru, tym większe będzie nasze zadowolenie. Warto więc sprawdzić oferty kilku banków, porównać je i wśród oferowanych nam możliwości wybrać taką, która okaże się być tą najlepszą. Wybierając placówkę bankową w Polsce, możemy otrzymać najczęściej rachunek walutowy w najpopularniejszych walutach, a więc w euro, w dolarze amerykańskim, funcie brytyjskim, jak również i franku szwajcarskim. Znajdziemy jednak wśród licznych ofert i taką, która zapewni nam rachunek w czeskiej koronie, czy japońskim jenie. Jeśli zaś będziemy chcieli wybrać rachunek połączony z kartą płatniczą, wtedy będziemy mogli otrzymać jedynie opcję z walutą europejską lub z dolarem. Każdy bank zaoferuje nam inną ofertę i jeśli interesuje nas konkretne rozwiązanie, z tą konkretną placówką możemy podpisać umowę. Największą ofertę wśród rachunków walutowych może zapewnić nam Deutsche Bank- 13 walut i Nordea Bank-9walut. Dla zainteresowanych kompletne porównanie kont walutowych na wiosnę 2014 np. znajdziecie tutaj.
×