Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lorenc

Ważniejszy niżeli wybór konta wydaje mi się wybór kantoru, w którym będziemy wymieniać walutę. Mój typ to zdecydowanie pluskantor.pl, który obsługuje wszystkie rachunki polskie i zagraniczne, a przewalutowania tutaj to kwestia nawet nie minut, a paru sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, choć warto mimo wszystko otworzyć darmowy rachunek walutowy- jak oszczędzać, to na maksa:) Oczywiście kantor online tu odgrywa główną rolę, bo na samej wymianie waluty można zyskać lub stracić nawet kilkaset zł za jednym razem- w kantorze internetowym zyskać rzecz jasna.  Walutę można kupić nawet po kursie rynkowym, standardowo może nieco wyższym...o ułamki grosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej takich różności jest w sieci. Warto pomyśleć też o dziecku i takiej karcie https://www.igoriacard.com/karta-prepaid-kieszonkowe-dla-dzieci/ . Dorosły mając takie konto też ma kontrolę nad dzieckiem , a dziecko uczy się oszczędzać. Jest to bardzo fajny sposób na coś praktycznego dla dziecka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można też wymieniać waluty w kantorach online, bo jest to najbardziej opłacalne. Ja polecam kantor Waluteo. Zobaczcie sobie ceny u nich. Spreadu tak niskiego to w żadnym innym kantorze nie widziałem. Wynosi niewiele ponad 1 grosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2014 o 09:54, delfin napisał:

kantory internetowe są super, ja mam konto na walutomacie i wszystkie swoje euro i dolary zawsze tam wymieniam

możemy porzmawiać na priv o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie opcje

konto walutowe nest bank

konto walutowe i alior kantor w alior banku

Obie niedrogie, wygodne. I obie posiadam ;)

Przed założeniem polecam na pewno sprawdzić sobie promocje bankowe na tej stronie https://www.tanie-konto.pl/promocje/ Dzieki temu bedziecie w stanie dobrac sobie odpowiednie konto.  I być moze na nim zarobic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kantorze internetowym wymiana odbywa się za pośrednictwem stron WWW oraz bankowości internetowej. Kantory internetowe posiadają konta w różnych bankach, dzięki temu zamiana pieniędzy realizowana jest w jak najkrótszym czasie i bez dodatkowych kosztów.

 

 

_________________________

kurs korony norweskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×