Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Elfweard

Użytkownicy forum
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Szukam dobrego doradcy kredytowego z Łodzi - najlepiej jakby specjalizował sie w kredytach hipotecznych. W tym roku chcemy kupić mieszkanie
 2. Jest ich bardzo wiele. Django, Presta, Magento, Drupal, dedyk np. opaty na Symphony. Ważne jest doświadczenie i właściwe podejście do umowy z wykonawcą. Staranna specyfikacja i wycena - pod klucz, bo deykowane oprogramowanie bywa zbyt drogie, o ile zaufasz wykonawcy zbyt wcześnie . Masz sporo webmasterskich forów w sieci, w których opisane jest co najlepiej wybrać. Dobrze byłoby zapytać się tam a nie tutaj. Ze swojej strony polecam szczególnie poczytanie sobie o Drupalu: https://drupalworks.pl/ Coraz popularniejsze rozwiązanie ( na którym stawia się nawet strony rządowe).
 3. Wiem, ze na pewno osoba prywatna w trudnej sytuacji jest w stanie ogłosić upadłość konsumencką ale jak to jest z przedsiębiorcą. Czy również ma taka opcje?
 4. To logiczne. Reklama obecnie jest bardzo wazna. Bez odpowiedniej reklamy nie odniesiecie raczej sukcesu w tej branży, szczególnie,ze konkurencja na rynku ecommerce jest obecnie bardzo duża oraz coraz więcej firm wchodzi na rynek. Dotrzeć do klienta można na wiele mozliwości; reklamy płątne, pozycjonowanie, czy działania w serwisach społecznościowych. Jesli nie macie dużego doświadczenia w temacie, polecam kontakt z nimi. https://smartbees.pl/uslugi/e-commerce Firma ma duże doświadczenie w e commerce oraz powinni Wam stworzyc odpowiednią strategię reklamową.
 5. Najtańsza drukarnia

  Drukarni jest bardzo wiele, niektóre są bardziej doświadczone, niektóre mniej ale moim zdaniem nieco nieodpowiedzialne jest inwestowanie w drukarnię która jest najtańsza, ale która oferuje kiepską jakość wydruku. Wydruki są bardzo wazne, to jak są wykonane swiadczy o profesjonalizmie naszej firmy oraz przedstawia ja w dobrym świetle. A jest to bardzo ważne z punktu widzenia klienta: http://drukarniewpolsce.pl/aktualnosci,281.htm Kilka inforamcji o tym jak wybrać odpowiednią firmę do realizacji wydruków.
 6. Szukam namiarów na dobrą firmę, która oferuje katering dla imprez biznesowych w Krakowie. Z góry dziekuję za informacje.
 7. Firany czy rolety

  Polecam rolety. Swoją drogą czy możecie polecić dobrą firmę w Lublinie?
 8. Orientujecie sie czy kupic mieszkanie można jedynie z notariuszem? Czy nie ma opcji kupna bez takiego pośrednictwa?
×