Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Elfweard

Użytkownicy forum
 • Content count

  59
 • Joined

 • Last visited

 1. Czytałem, że raz na pół roku można dostać darmowy raport BIK. Założyłem konto na BIK i widzę tylko płatne raporty. Zadałem więc BIKowi to pytanie i dostałem w odpowiedzi dziwny bełkot, że to banki decydują same o przydzielaniu kredytów, a nie BIK i nadal nie dowiedziałem się, jak otrzymać darmowy raport z BIK. Ktoś coś może podpowiedzieć?
 2. Spłata długu

  Przede wszystkim możesz zapłacić tyle, ile wynosi kapitał + bieżące odsetki. Do zwrotu będzie najwyżej jakaś niewielka część prowizji, jeżeli była. Wcześniejsza spłata (i mniejsze odsetki) nie będą Twoich przychodem. http://pozyczkomacik.pl/dlugi-i-splaty/wychodzenie-z-dlugow/ Zerknij sobie tutaj. Na stronie jest więcej informacji o wychodzeniu z dlugów.
 3. Witam, szukam wygodnych,miekich i lekkich butów roboczych do pracy na magazynie? Fajnie jak by jeszcze nie kosztowały majątku ale to nie jest warunek. Polecicie coś z własnego doświadczenia?
 4. Czy ktos z obecnych tutaj forumowiczów wie z jakiego powodu bank może odmawiać dania kredytu na budowę domu? Chcieliśmy sie budować a tutaj taki klops....
 5. System inteligentnego domu

  Oczywiście, że warto. Z jednego pokoju nie korzystam, więc wyłączyłem podłogówkę. W łazienkach mam 24 stopnie, w sypialni zawsze chłodniej niż w salonie czy w pokoju dziecka. Koszt nie duży, zwróci się bardzo szybko. Pogadaj z nimi: https://www.sabur.com.pl/sterowanie-oswietleniem-z-e-line W firmie doradzą jak wprowadzić taką automatykę.
 6. Co wziąć pod uwagę przy wyborze oświetlenia awaryjnego dla firmy? Co jest tutaj ważne?
 7. Macie jakieś ciekawe pomysłyna przebrania karnawałowe? Za kogo się przebieraliście?
 8. Ubezpieczenie mieszkania

  Ubezpieczenie mieszkania powinno być na tyle wysokie, aby pokryło ewentualne koszta związane z pożarem zalaniem czy innymi poważnymi stratami materialnymi. Warto dodatkowo skorzystać z assistance czyli pomocy hydraulika, elektryka, ślusarza bądź innego majstra który jest oferowany w danym pakiecie. Szukaj wśród sprawdzonych towarzystwa ubezpieczeniowych, które mają ugruntowana pozycję na rynku np Compensa. Oferta ubezpieczenia mieszkania jest tutaj: https://www.compensa.pl/ubezpieczenia/dom-i-mieszkanie/ Jeżeli odpowiada pod względem specyfikacji i zakresu, to polisę możesz zakupić też online.
 9. Ile kosztuje usługa zelowania obuwia? I czy Waszym zdaniem warto?
 10. Zależy od ilości. Jak likwidowałam biuro, to nazbierało się tego 200kg. Zamówiłam firmę. Odebrali, dali certyfikat. Aktualnie staram się nie tworzyć papierów. W ciągu roku nie uzbieram nawet segregatora. Niszczę przy pomocy niszczarki na bieżąco. Polecam skontaktowanie się z firmą Geomar https://geomar.net.pl/oferta/niszczenie-danych/ Specjalizują sie w niszczeniu danych.
 11. Moja stomatolog mnie na takie coś wysyła bo powiedziała że nie poradzi sobie z moim zębem, zapisałam się już nawet do kliniki którą mi poleciła ale mam obawy co do tego leczenia. Gdzie w Krakowie warto jest się wybrać?
 12. Paradontoza

  Hej. Na Batorego w Krakowie specjalizuja się w leczeniu tej choroby: https://studiose.med.pl/leczenie-chorob-przyzebia-i-sterowana-regeneracja-kosci Prowadzona jest tam sterowana regeneracja kości. Nie wszystko w chorobie da się odbudować, ale dzięki odpowiedniemu leczeniu można w pewnym sensie odwrócić proces chorobowy. Miałam spory problem z paradontozą oraz panikowałam, ze wypadną mi wszystkie zeby. Jednak leczenie okazało się skuteczne
 13. Mały ZUS Plus lub bez plusa - gdzie i jaki złożyć wniosek? Jakie są wymagania oprócz tego że wczoraj założyłam jednoosobową DG?
 14. Szukam informacji na temat tego, z jakiego materiału blaty laboratoryjne warto jest wybierać? Co ma duża wytrzymałość?
 15. Nikt nie organizuje na razie imprez firmowych, ale nie znaczy to, że nie mamy sie tutaj wymienić pomysłami. Epidemia w koncu sie skończy oraz będzie mozna ponownie organizować takie spotkania. Sam lubię imprezy integracyjne, jeśli są zorganizowane sensownie i jeśli imprezy mają jakąś tematykę. Fajnie jeśli można doświadczyć i spróbować na nich czegoś nowego. Fajna opcją są takie warsztaty florystyczne: https://www.artdecorszkolenia.pl/warsztaty-dla-firm.html Daję namiary na firmę, która organizuje takie warsztaty w Warszawie oraz w okolicach.
×