Skocz do zawartości

Ewelina921

Użytkownicy forum
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wypoczynek

  Mnie najlepiej relaksuje ksiązka. Przerzuciłem się na ebooki bo mam do nich łatwiejszy dostęp. W miesiącu dwie, trzy ksiązki to pochłonę. W styczniu czytałam powieści Cixin Liu https://virtualo.pl/liu-cixin-a64150/ . Jak lubicie fantastykę to polecam. Najlepsza perełkę czyli „Problem trzech ciał” zostawiłam sobie na koniec. Otrzymała nagrodę hugo więc obstawiam, że czas przy niej będzie w 100% dobrze spędzonym czasem.
 2. Wypożyczalnia samochodów Kraków

  Ja podrzucam Wa namiary wypożyczalnię Avis. Ze wszystkim szczegółami możecie zapoznać się na stronce. Ogólnie warunki mają dobre. Mają też oddziały w różnych miastach, więc wygodna opcja jeżeli chodzi o zostawienie auta gdzie indziej itd.
 3. Dokąd na wakacje?

  najlepiej tam gdzie ciepło
 4. Ubezpieczenia

  Ja korzystam z porównywarek, kalkulatorów. Teraz w tym roku tutaj https://kalkulator.najtaniejuagenta.pl/kalkulator/oc-ac/ sobie wyliczyłam gdzie będzie najtaniej. Niestety OC wzrosło ale to wszędzie. Nic się nie poradzi, jest obowiązkowe, więc wykupić i tak trzeba.
 5. Też na początku roku byłam zmuszona wziąć szybką pożyczkę. W rankingach wysoko była firma Lendon, więc zdecydowałam się na nich. Pierwsza pożyczka u nich jest za darmo, więc w sumie kosztów nie było. Pożyczyłam 1000 zł, oddałam w ciągu 30 dni i tyle. Trochę się bałam, ale niepotrzebnie. Wszystko tak, jak w umowie.
×