Jump to content

janeczka88

Użytkownicy forum
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Alior Bank opinie klientów

  Ja zawsze szukam informacji na temat różnych firm w sieci, a potem z nich korzystam. Wolę poczytam jakie ma wady i zalety . Często na takie tematy informacje znajduje na http://czytooszustwo.pl . Zawsze się sprawdzają, nie lubię kupować czegoś i nie sprawdzić wcześniej.
 2. Remont lazienki, moje marzenie

  Nie ukrywajmy, że remonty są najgorsze tak naprawdę łazienki, bo każdy chce jednocześnie z niej korzystać. Widziałam ciekawe oferty na https://marbud.waw.pl firma budowlana, która zajmuje się realizacjami budowlanymi i remontowymi w obrębie Warszawy do 30km. Może akurat z nimi coś załatwisz szybko i w rozsądnej cenie.
 3. Organizacja takich imprez do łatwych nie należy. Warto tutaj pomyśleć o cateringu. Ostatnio widziałam dobrą ofertę na https://www.naskrajnej.pl/ . Jak na moje oko to fajna propozycja, bo jednak nie jest łatwo samemu zorganizować wszystko tak naprawdę na takie duże imprezowanie.
 4. Praca za granicą

  Jako opiekunka do osób starszych widziałam ciekawe propozycje ofert ostatnio u agencji na https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ wydaje mi się,że sprawdziły by się takie doskonale. Opiekunki mają dobre warunki, stawkę godzinową idealną, mieszkanie z osobą starszą, no i pewna praca.
 5. Jakie konto walutowe?

  Coraz więcej takich różności jest w sieci. Warto pomyśleć też o dziecku i takiej karcie https://www.igoriacard.com/karta-prepaid-kieszonkowe-dla-dzieci/ . Dorosły mając takie konto też ma kontrolę nad dzieckiem , a dziecko uczy się oszczędzać. Jest to bardzo fajny sposób na coś praktycznego dla dziecka.
 6. Pomożesz?

  Ciężka sprawa :/
×