Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

Guest lorenc

Ważniejszy niżeli wybór konta wydaje mi się wybór kantoru, w którym będziemy wymieniać walutę. Mój typ to zdecydowanie pluskantor.pl, który obsługuje wszystkie rachunki polskie i zagraniczne, a przewalutowania tutaj to kwestia nawet nie minut, a paru sekund.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda, choć warto mimo wszystko otworzyć darmowy rachunek walutowy- jak oszczędzać, to na maksa:) Oczywiście kantor online tu odgrywa główną rolę, bo na samej wymianie waluty można zyskać lub stracić nawet kilkaset zł za jednym razem- w kantorze internetowym zyskać rzecz jasna.  Walutę można kupić nawet po kursie rynkowym, standardowo może nieco wyższym...o ułamki grosza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze można też wymieniać waluty w kantorach online, bo jest to najbardziej opłacalne. Ja polecam kantor Waluteo. Zobaczcie sobie ceny u nich. Spreadu tak niskiego to w żadnym innym kantorze nie widziałem. Wynosi niewiele ponad 1 grosz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 27.03.2014 o 09:54, delfin napisał:

kantory internetowe są super, ja mam konto na walutomacie i wszystkie swoje euro i dolary zawsze tam wymieniam

możemy porzmawiać na priv o tym

Share this post


Link to post
Share on other sites

W kantorze internetowym wymiana odbywa się za pośrednictwem stron WWW oraz bankowości internetowej. Kantory internetowe posiadają konta w różnych bankach, dzięki temu zamiana pieniędzy realizowana jest w jak najkrótszym czasie i bez dodatkowych kosztów.

 

 

_________________________

kurs korony norweskiej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×