Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Fioki41

Szkolenie

Recommended Posts

Organizuje szkolenie pracownicze w Warszawie. Będzie się prawdopodobnie odbywać w www.bwfelix.pl . Mają oni potrzebny sprzęt i odpowiednią salę na szkolenie. Ale tak, miejsce mam i całe wyposażenie. Chcemy też zorganizować jakąś integracje. Jakieś pomysły na nią? Gdzie można  iść w Warszawie? Jakieś miejsca szczególnie polecacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie w pracy ostatnio zamówili takie fajne pakiety kursów, jako że był ogrom różnych tematycznie kursów wybrałam sobe na doszkolenie w tym miesiącu kurs z strefakursow.pl/kursy/office.html .  W następnym zarezerwowałam sobie kurs z fotografii :) póki co jestem pod dużym wrażeniem a filmy instruktażowe są bardzo pomocne w zrozumieniu niektórych zadań czy zagadnień.

 

logo_new.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy kto organizuje te szkolenie kys - byłem na kilkunastu szkoleniach w różnych miastach i w 90% myślę o chwili kiedy będę mógł iść. Chociaż był jeden wyjątek w ostatnim czasie - Inprogress nie wiem skąd jest firma, ale prowadzili szkolenie w Warszawie odnośnie ISO i powiem Wam, że nie szło się nudzić do tego prowadzący miał taki kontakt z ludżmi, że aż chciało się siedzieć i słucha. Także warto sobie ich sprawdzić - http://www.inprogress.pl/ mają sporo szkoleń otwartych więc jak ktoś jest z tych rejonów i tematyka będzie interesująca to można się udać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Dominika

A organizujesz coś dodatkowego na tym szkoleniu? Ja np. ostatnio zamówiłąm taki bar kawowy z perfect service. Wszyscy byli zadowoleni, wiadomo że kawa na takich wydarzeniach bardzo potrzebna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Wiola

ja proponuje multipuby  np. grubą kaśke. Jest to miejsce kameralne nie jakis moloh, ale potanczyc mozna

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co powiecie na to aby szkolenie miało formę symulacji biznesowej. Dzięki GMC Poland jet to teraz możliwe, symulacja polega na prowadzeniu firmy w sieci. Jest ona skierowana nie tylko do pracowników firm ale i studentów. Organizują także konkurs , więcej informacji znajdziecie na http://gmcpoland.pl/ . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zastanawiam się nad szkoleniami organizowanymi przez firmę leadership-center.pl Dla większości pracowników, najważniejsze jest to, aby zdobytą wiedzę i nabyte umiejętności mogli wykorzystywać w codziennej pracy, aby móc się rozwijać na danym stanowisku. Dlatego też dla pracowników wysyłanych na szkolenia bardzo ważne są uzyskiwane dyplomy odbytego szkolenia lub certyfikaty potwierdzające zdobycie konkretnej wiedzy lub umiejętności. Są to dokumenty, które w przyszłości potwierdzą ich ścieżkę rozwoju i posiadane kwalifikacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałabym przeprowadzić kilkudniowe szkolenie, zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego hotelu z salą konferencyjną. Czy ktoś z Was ma jakiś namiar na coś odpowiedniego? 

 

__________________________________

Hotel Andersia Poznań

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nad tym się zastanawiam, chciałabym poszerzyć swoje kompetencje w pracy i też być bardziej atrakcyjna na rynku pracy;) Opcji jest tu całkiem sporo, znalazłam też i na stronie https://epedagogika.pl/pomoc-psychologicznopedagogiczna-4 dużo fajnych informacji na temat pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i w tym kierunku chciałabym się rozwijać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×