Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Siennna0

Użytkownicy forum
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. prawnik

  Od konkretnych problemów trzeba poszukać konkretnego prawnika, prosta sprawa;) Ja prowadzę firmę, więc też już kilka razy niezbędne były dla mnie porady prawne i to w przeróżnych sprawach. Zajmujemy się też zamówieniami publicznymi, a przy tych nie raz jest coś niejasnego. Oprócz pora prawnych również takie strony jak https://www.portalzp.pl/z/zamowienia-publiczne-8874.html pomagają.
 2. Bhp rzeczywiście jest bardzo ważne z punktu widzenia firmy, nie chciałabym płacić kar za niedostosowanie się do tych przepisów. Zerknijcie sobie też i na stronkę https://www.poradyodo.pl/wzory-dokumentow-45 gdzie można znaleźć wzory dokumentów właśnie niezbędnych w kwestii danych osobowych. Również warto zainteresować się szkoleniami, te już sporo wam wyjaśnią.
 3. Jasne, że tak, ale też trzeba wszystko dobrze tu załatwić pod względem formalności w zatrudnianiu takich osób. Mi w sprawach kadrowych pomaga moja księgowa, a i też z portalu https://www.portalkadrowy.pl/kalkulatory/kalkulator-ppk-naliczanie-wynagrodzen-z-wplata-na-ppk-19611.html można całkiem sporo się dowiedzieć i też znaleźć bardzo pomocne, praktyczne kalkulatory.
 4. Szkolenie

  Też nad tym się zastanawiam, chciałabym poszerzyć swoje kompetencje w pracy i też być bardziej atrakcyjna na rynku pracy;) Opcji jest tu całkiem sporo, znalazłam też i na stronie https://epedagogika.pl/pomoc-psychologicznopedagogiczna-4 dużo fajnych informacji na temat pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i w tym kierunku chciałabym się rozwijać.
 5. Przeprowadzka miedzynarodowa

  Przy takiej przeprowadzce wyłącznie szukałabym kogoś do pomocy. Są firmy, które specjalizują się w przeprowadzkach, także i właśnie międzynarodowych. Ja znalazłam tak pomoc jeżeli chodzi o transport pianin gdańsk, w firmie transport plus również proponują przeprowadzki mieszkań, domów, firm. Może i wam tatka pomoc się przyda.
 6. Praca za granicą

  Praca poza granicami kraju to na pewno dużo nowych wyzwań, na początku może być ciężko, ale przecież wiele osób decyduje się na taki krok i jakoś dają sobie radę. Nowy kraj to nie tylko nowy język, ale i też inne przepisy prawa, przepisy podatkowe. Jeżeli akurat o to chodzi to możecie poszukać pomocy w takich firmach jak https://www.pomoc-w-norwegii.com/karta-podatkowa/ Tu pomagają Polakom, którzy zdecydowali się na przeprowadzkę i pracę w Norwegii.
 7. Niestety łazienka i kuchnia to dwa pomieszczenia, które będą zapewne was najwięcej kosztować niestety, ale trzeba je zrobić do porządku. Ja mieszkam w starym domu po babci, więc doskonale wiem jak kosztowne potrafią być remonty. Jeżeli zabieracie się za takie prace to zerknijcie sobie na stronkę https://polifarb.lodz.pl/pl/content/24-gdzie-kupic Proponują tu farby do grzejników, ogrodzeń, farby do elementów ocynkowanych dachu, a także i wiele innych rodzajów farb.
 8. No to teraz sprawa na pewno jest skomplikowana, ciężko jest cokolwiek sobie zaplanować co nie, z dnia na dzień plany mogą legnąć w gruzach. Ja dlatego też nastawiam się na wakacje w kraju i polecam wam też o tym pomyśleć. Sprawdźcie sobie tak sklep https://gosup.pl/kamizelki-asekuracyjne-10 Może deski sup tak samo jak i mnie wam się spodobają.
 9. Fotobudka

  Jest to niby oklepane, ale zawsze się sprawdza. Także fajną atrakcją na wesele będą napisy na wynajem. Na stronie https://szykownie.com.pl takie znajdziecie - drewniane napisy LOVE i MIŁOŚĆ. Zrobią super tło do zdjęć.
 10. Nie ważne jak duża firma, każda powinna mieć swoją stronę internetową - trzeba w taką zamówić. Profesjonalne, dobrze zaprojektowane strony internetowe też zbudują dobry wizerunek firmy, obecnie bardzo dużo osób korzysta z internetu i tak właśnie szuka interesujących go usług, czy też konkretnych produktów. Zadbajcie o stronę i jej promowanie.
 11. Hala stalowa czy żelbetowa

  W większych przedsiębiorstwach taka inwestycja będzie oczywiście konieczna. Macie własną halę produkcyjną? Sprawdźcie sobie tak firmę http://inrel.pl/oferta/wsparcie-organizacji-produkcji/ i ich wsparcie przy organizacji firmy produkcyjnej. Tu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, dobrze zoptymalizowane i warto pomyśleć o pomocy specjalistów w tym zakresie. Tu również warto się zgłosić gdy będziecie stali przed wyzwaniem przetransportowania ciężkich maszyn, zrobią to kompleksowo wraz z ponowną instalacją.
 12. Samochód rodzinny jaki?

  Kombi albo minivan, suva stanowczo odradzam, bardzo mało miejsca i w środku i bagażniki są małe raczej. Każdy kierowca powinien też zaznajomić się z taryfikatorem mandatów, ja taki na stronie https://www.mfind.pl/akademia/dla-kierowcow/taryfikator-mandatow-2020-ile-zaplacimy-za-zlamanie-przepisow/ znalazłam. Jak sobie sprawdziłam to już zaczęłam trochę ostrożniej jeździć.
 13. Czy leczycie się prywatnie?

  Nie raz to nie ma innego wyjścia - jak nie ma czasu na czekanie to trzeba postawić na prywatne leczenie. Też niestety nasza opieka państwowa nie działa tak jak powinna, ale to temat na długie rozmowy. Jak chcecie zadbać o swoje zdrowie to powinniście również zainteresować się firmą https://www.brandvital.eu/ i proponowanymi tu urządzeniami, akcesoriami medycznymi. Można dostać tu w dobrej cenie aparaty tlenowe, urządzenia oddechowe, aparaty słuchowe, czy też kule i balkoniki ortopedyczne. Działają również jako wypożyczalnia.
 14. Wypadanie włosów

  Widzę, że tu już o poważnych zabiegach piszecie. Jeżeli chodzi o wypadanie włosów to czasem i już nie pozostaje nic innego. Sprawdźcie sobie tak może i proponowane przez firmę https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow peruki. Można i spróbować w tym kierunku poszukać rozwiązania, ja się przekonałam i bardzo dobrze czuje się z moją peruką.
 15. Samochód rodzinny jaki?

  Zdecydowanie jakieś kombi, albo i minivan.
×