Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Wiktor

Użytkownicy forum
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

About Wiktor

 • Rank

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 1. 2016 rok już za nami, także darmowe konta to perspektywa raczej na kolejne lata, choć sami zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało w praktyce. A co myślicie o wstąpieniu Polski do strefy euro? Polski system bankowy od jakiegoś czasu jest przygotowywany do nowych standardów, tutaj można o tym poczytać - https://www.banki.kir.pl/euro-elixir/sepa/.
 2. Hosting oferuje także Agencja interaktywna Ideo Sp. z o.o., tutaj znajdziesz więcej informacji na ich temat - http://ideo.bravesites.com/. Z tego co można znależć na ich firmowej stronie www wynika, że w ofercie hostingowej znajduje się m.in. indywidualne administrowanie kontem pocztowym, dostęp do ftp, bezpłatne utrzymanie subdomeny, indywidualne dobieranie parametrów usługi, obsługa najpopularniejszych protokołów pocztowych: SMTP, POP3, IMAP4, obsługa MySQL, PostgreSQL, PHP, autoryzacja SMTP oraz codzienne kopie bezpieczeństwa.
 3. gry planszowe

  sporo tego znasz, ja najczęściej szachy
 4. Pomysły na prezent

  Wszystko zależy od tego ile funduszy chcemy na ten cel wydać
 5. A co sądzicie o funduszach inwestycyjnych? Wiele razy poważnie zastanawiałem się nad tym sposobem inwestowania, niestety jednak na myśleniu się kończyło, bo nie mogłem wybrać czegoś konkretnego. Wiem, że nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale od czegoś trzeba zacząć. Zastanawia mnie ten fundusz - https://www.bphtfi.pl/klienci-indywidualni/fundusze-inwestycyjne/fio/bph-akcji/, z tego względu, że ma dosyć dobre wyniki. Jestem skłonny zaakceptować ryzyko związane z inwestowaniem w akcje, dlatego poważnie się nad tym zastanawiam. Co sądzicie o tym subfunduszu?
 6. Sam się nad tym zastanawiam.
 7. Poszukuje taniego kredytu

  Chyba ciężko będzie w takim wypadku dostać pożyczkę, ale chyba nie zaszkodzi spróbować. W końcu teraz wniosek pożyczkowy można złożyć nawet przez internet. Warto jednak pamiętać o tym, by wybierać dobre i sprawdzone firmy pożyczkowe, by wszystko dla nas było w stu procentach bezpieczne. W sieci jest sporo artykułów mówiących o tym jak rozpoznać dobrą firmę pożyczkową, np. tutaj - http://blog.mini-credit.pl/jak-rozpoznac-dobra-firme-pozyczkowa,2015-02-13/. Powodzenia
 8. Jakie najlepsze lokaty na koniec roku

  Ciężko jest określić, który fundusz inwestycyjny będzie najlepszym wyborem. Wszystko zależny od tego na jaki poziom ryzyka inwestycyjnego byłaby Pani skłonna się zdecydować. Myślę, że przed wyborem warto zapoznać się nie tylko z poziomem ryzyka, ale również z efektywnością danych funduszy. Mam na myśli oczywiście stopy zwrotu, które łatwo przeanalizować dzięki tego typu zestawieniom - https://www.bphtfi.pl/stopy-zwrotu.
 9. Poszukuje taniego kredytu

  jeśli tani, to tylko bank - tam jest najniższe oprocentowanie
 10. Chcę wziąć kredyt na kilka komputerów, a także oprogramowanie do mojej firmy. Myślicie, że to dobry pomysł? Czy powoli zebrać potrzebne pieniądze? (bez obarczania siebie i firmy kredytem).
 11. Fundusze inwestycyjne

  Jakie fundusze inwestycyjne preferujecie? Czy korzystacie tylko z tych z wysokim ryzykiem, a może umiarkowanym bądż niskim?
 12. Czy według Was bezpieczne sposoby inwestowania pieniędzy mogą dać wysoki zysk?
×