Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Laki

Użytkownicy forum
 • Content count

  31
 • Joined

 • Last visited

About Laki

 • Rank

Recent Profile Visitors

240 profile views
 1. Pandémie de coronavirus dans le monde - quelle est la prochaine étape pour l'économie polonaise?

   

   

  salut citoyen je vous offre des fonds d'investissement pour des prêts privés entre particuliers en cas de pandémie si vous avez besoin d'un prêt pour payer des dettes ou autre chose; nous sommes à votre disposition si vous êtes intéressé par un prêt, contactez moi le montant du prêt: .....? maturité: .....? Whatsaps: rappelez-vous qu'aucune banque crédible et légitime n'utilise ce canal. olgaelena0001@gmail.com merci

 2. Program do faktur

  Nie miałem okazji. Na czym to dokładnie polega i gdzie mogę coś poczytać? Szukałem w necie, ale wyskoczyło mi chyba z pięć.
 3. Firmy księgowe

  Jeszcze szybciej wychodzi Chmurą Faktur. Parę razy w roku można też skorzystać z kuriera, ale najwygodniej online.
 4. Prawny i IT masz za 0 zł przez 3 miesiące za darmo teraz, jak podpisujesz umowę. Z medycznego korzystam w Luxmedzie. Niezależnie od tego w jakim mieście jestem.
 5. Jak chcesz obniżyć koszty, to rozważ koniecznie Tax Care https://taxcare.pl - nie tylko mają niskie ceny za abonament, ale i masę usług dodatkowych do wyboru. Na samym prawniku zaoszczędzam kilka stów.
 6. Jaki program polecicie do faktur? Zależy mi na tym, żeby nie wymagał doktoratu z informatyki do obsługi.
 7. No w sumie racja. Dla większość to po prostu przelew wypłaty.
 8. Ale że tak całkiem za darmo? Tak chyba nigdzie nie ma. Na bank sa jakies warunki
 9. Najlepsze lokaty w Polsce - gdzie?

  Często przeglądam rankingi lokat. Praktycznie w każdym znajdzie się Happy Idea Banku.
 10. Jak piląca potrzeba, np. utrata płynności, a kwota do 50 tys. to zawsze można skorzystać z opcji karty dla firm w idea bank. Dobra alternatywa dla kredytu i chyba jednak łatwiej zejść ze zobowiązania, skoro za chwilę płynność wróci.
 11. Są, ale nie zawsze są uczciwe czy sensownie oprocentowane. Jeżeli już chcesz brać kredyt, to chyba najrozsądniej jest jednak w banku. W temacie pozyskania kasy na firmę, możesz też zainteresować się dotacjami unijnymi. Ale to też możesz załatwić w banku. Nie wiem jak inne, ale Idea Bank tak ma.
 12. Idea siedzi wysoko z kontem "Idealna Firma" tak jak od dawna siedzi z "Firma To Ja", na które w końcu i ja się skusiłem, szczerze mówiąc. Trudno, żeby nie były wysoko, skoro praktycznie nie robią kosztów a do tego masz za darmo udogodnienia, jak mobilny wpłatomat, aplikacja czy chmura.
 13. Firmy księgowe

  Tax Care je ma. Pomijając takie oczywistości jak wsparcie na życzenie i analiza pod optymalizację podatkową, mam też dostęp do działu Księgowa Radzi, gdzie ukazują się ciekawe publikacje, z których można wynieść wiele przydatnej wiedzy na tematy okołobiznesowe i podatkowe.
 14. Firmy księgowe

  Na stronie u nich wszystko dokładnie opisane masz - co zyskujesz, jakie usługi masz z księgowością etc, a dodatkowo możesz sobie oszacować koszty. Łap,poczytaj sobie http://taxcare.pl/produkt/ksiegowosc
 15. Firmy księgowe

  Można też zlecić ogarnianie tych tematów bez konieczności utrzymywania etatu księgowej. Warto przekalkulować dokładnie i porównać np. z abonamentem w tax care, bo może okazać się, że to duża oszczędność w porównaniu do zatrudniania kogoś indywidualnie.
×