Skocz do zawartości

Mirekman

Użytkownicy forum
 • Zawartość

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Mirekman

 • Tytuł
  1 stopień

Profile Information

 • Płeć
  Male
 1. Kredyt hipoteczny a mieszkaniowy

  To może niektórych z Was zainteresuje jeszcze inna opcja, odmienna od kredytu hipotecznego – a chodzi mi o pożyczkę hipoteczną. Taką, jaką ma w swojej ofercie chociażby Santander Bank Polska, znany całkiem niedawno jeszcze jako Bank Zachodni WBK. Żeby nie było niejasności – jest to wnik rebrandingu. Miał on miejsce jakoś koło 7 września, jeżeli mnie pamięć nie myli – zmieniono logo, nazwę itd., ale w swej „treści” to wciąż jakby nie było BZWBK, tylko w nowej szacie. Ale to dygresja – tutaj: https://santander.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/pozyczka-hipoteczna/pozyczka-hipoteczna.html możecie sobie więcej poczytać na tym, jak wygląda pożyczka hipoteczna. Może niektórych z Was ona zainteresuje.
 2. Kredyt hipoteczny

  Ze swojej natomiast strony poleciłbym zainteresowanie się ofertą Santander Bank Polska. Tutaj można uzyskać wszelkie podstawowe informacje: https://santander.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-hipoteczny/kredyt-hipoteczny.html a w razie czego zawsze można przecież przejść się do jednej z ich placówek (których, umówmy się, w Polsce nie brakuje) albo spróbować dowiedzieć się czegoś telefonicznie. Tylko, żeby nie było zaskoczenia: Santander Bank Polska to nic innego, jak Bank Zachodni WBK. Tak, tak, to wynik rebrandingu, który miał miejsce w sumie całkiem niedawno. Zmieniono logo i nazwę właśnie. Santander brzmi znajomo, ale koniecznie weźcie pod uwagę tę informację.
 3. Nowe mieszkanie

  Być może w rozwianiu wszelkich wątpliwości pomoże zasięgniecie po porady ekspertów w tym zakresie. Takich odnaleźć będzie można na targach mieszkaniowych, które odbędą się w Trójmieście – konkretnie zaś całkiem niedługo, bo 15 i 16 września w hali Amber Expo przy ulicy Żaglowej 11 w Gdańsku. Wszelkie szczegółowe informacje uzyskać można tutaj: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/trojmiasto/ . Wstęp jest bezpłatny, zaś na miejscu będzie można usłyszeć seminaria poświęcone zakupowi, kredytom itd. własnych czterech kątów.
 4. Dom- kredyt i kupić czy wyajmować?

  Jeżeli jesteście z Wrocławia, to polecałbym zajrzeć na targi mieszkaniowe, które odbędą się 6 i 7 października w Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1. Więcej informacji uzyskać możecie pod tym adresem: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/ . Oprócz ofert licznych Wystawców oraz możliwych do uzyskania przez uczestników rabatów będą seminaria i porady dotyczące właśnie takich problemów, jakie tutaj poruszacie – może więc to być doskonała okazja na uzyskanie nieco wiedzy w tym temacie. Wstęp jest naturalnie bezpłatny.
 5. Pomysły na prezent

  Ja tak obserwuję po znajomych co się wokół dzieje w kwestii prezentów i na podstawie tych obserwacji dochodzę do wniosku, że teraz jest chyba jakaś silna moda na ekstrawagancką, luksusową biżuterię. Więc może idealnym pomysłem na prezent dla kobiety będą kolczyki z brylantami? Bardzo ciekawy wybór można odnaleźć przykładowo tutaj: https://aclari.pl/kolczyki/ . Oczywiście gusta i guściki, nie wszystkim taki prezent podpasuje, ale jeżeli czujemy, że to trafi w smak obdarowywanej – to polecałbym zaopatrzyć się nigdzie indziej, niż właśnie w tym sklepie. Wszyscy strasznie polecają, wystarczy spojrzeć sobie na to, jak wysoka jest ocena użytkowników – rzadko takie coś widzę, z reguły wszyscy się czepiają w takich „oceniarkach” o najmniejsze głupoty. No i firma jest bardzo w porządku, w wielu kwestiach idzie klientowi bardzo na rękę – oferując długie terminy darmowych zwrotów na przykład i inne takie podobne – warto wejść na stronkę i sobie dokładnie przejrzeć.
 6. kredyty hipoteczne a pośrednictwo dewelopera

  Nie wydaje mi się, aby taki kredyt miał lepsze warunki od tego, który jesteś w stanie sama znaleźć, z tego względu, że to ty będziesz docelowo kredytobiorcą i to twoją zdolność kredytową bank będzie oceniał. Moim zdaniem powinniście sami rozejrzeć się za kredytem, bez korzystania z pomocy tego typu rozwiązań. Podczas szukania mieszkania, warto również wybrać się na targi mieszkaniowe, gdzie będziecie mogli rozeznać się w aktualnych ofertach oraz przepisach prawnych, a także formach kredytowania takich inwestycji. Od siebie mogę polecić ci trójmiejskie targi mieszkaniowe - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/trojmiasto/ Oprócz stoisk ofertowych wielu deweloperów z całej Polski, będziecie mieli okazję wziąć udział w darmowych prelekcjach o tematyce stricte związanej z nieruchomościami i ich obsługą. Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek zakup, lepiej przejrzyj dostępne oferty, tak abyście mieli pewność, że wybraliście dla siebie najlepszą z możliwych propozycji. Ja również wybieram się na te targi, gdyż w najbliższym czasie zamierzam zainwestować środki właśnie nad naszym morzem.
 7. Inwestowanie w mieszkania

  Inwestycja w nieruchomości, to bardzo dobry pomysł. W dzisiejszych czasach mieszkania na wynajem są bardzo atrakcyjnym kierunkiem, gdzie możesz ulokować swoje pieniądze z gwarancją zysku. Oprócz inwestycji w mieszkania, moim zdaniem powinieneś przemyśleć możliwość zakupu terenu inwestycyjnego pod magazyn lub bezpośredni jego zakup. Świetnym miejscem gdzie możesz znaleźć oferty na oba te przypadki znajdziesz na - https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/do-wynajecia/wojewodztwo/mazowieckie Warto przemyśleć różnego rodzaju inwestycje.
 8. Pomysł na prezent dla kobiety

  A nie myślałeś o jakimś fajnym zestawie do pielęgnacji ciała? Podobno ostatnio bardzo popularne stały się naturalne kosmetyki do ciała. Moja żona używa - https://www.naturativ.pl/sklep/k-2-cialo/p-9-peelingi-i-scruby-do-ciala/ i jest bardzo zadowolona z efektów. W ostatnim czasie chodzi bardzo zadowolona i wszystkim na około chwali się jaką ma zdrową i delikatną skórę. Szczerze mówiąc dawno nie widziałem jej w tak świetnym nastroju, dlatego myślę, że warto sprawić siostrze taki prezent. Jestem pewny, że będzie zadowolona, tak jak moja ukochana.
 9. Jaka lokata

  Temat w co warto inwestować, a w co nie może trwać wiecznie, ponieważ każdy ma odmienną opinię. Włączając się do dyskusji, ja uważam, że bardzo dobrą ofertę lokat ma na dzień dzisiejszy https://www.santanderconsumer.pl/lokaty/lokaty-przez-internet,8.html oferuję atrakcyjne oprocentowanie oraz warunki lokacyjne. Według mnie rewelacyjnym pomysłem jest możliwość założenia tej lokaty przez internet. Nie musisz biegać po bankach, by móc zainwestować swoje pieniądze. Bardzo podoba mi się takie podejście, gdyż wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.
 10. Kredyty samochodowe niemal na każdy pojazd

  Bardzo dobrą i ciekawą ofertę kredytową na każdego rodzaju auto, bez względu czy jest nowe czy nie ma Santander Consumer Bank - https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-samochodowe/kredyt-na-nowy-samochod,9.html Niedawno sam brałem u nich kredyt właśnie na ten cel i uważam że jest to jak najbardziej rozsądna opcja, gdyż oprócz niskiego oprocentowania, rozbiłem raty na odpowiadającą mi ilość, a także wysokość, dzięki czemu spłata kredytu przebiega wręcz niezauważalnie. Teraz mogę cieszyć się nowym autem , nie martwiąc się o comiesięczne raty.
 11. Inwestycja w nieruchomości

  Rynek mieszkaniowy, a także przepisy prawne dotyczące nieruchomości nieustannie się zmieniają. Inwestycja w nieruchomości, to zawsze ryzykowne działanie. Przed zakupem lokalu, warto dobrze przygotować się do wynajmu nie tylko poprzez castingi na lokatora, ale przede wszystkim dobrze napisaną umową. Właśnie źle napisane umowy bardzo często powodują konflikty na linii najemca – właściciel, gdyż w większości są to gotowe umowy pobrane z internetu. Warto gdybyś poszukał radcy prawnego, któremu znane są zagadnienia z tego sektora. Szeroki zakres w obsłudze nieruchomości ma np. kancelaria adwokacka http://suwka.pl/prawa_lokalowe.php
 12. Szkolenie

  Ja zastanawiam się nad szkoleniami organizowanymi przez firmę leadership-center.pl Dla większości pracowników, najważniejsze jest to, aby zdobytą wiedzę i nabyte umiejętności mogli wykorzystywać w codziennej pracy, aby móc się rozwijać na danym stanowisku. Dlatego też dla pracowników wysyłanych na szkolenia bardzo ważne są uzyskiwane dyplomy odbytego szkolenia lub certyfikaty potwierdzające zdobycie konkretnej wiedzy lub umiejętności. Są to dokumenty, które w przyszłości potwierdzą ich ścieżkę rozwoju i posiadane kwalifikacje.
 13. Jakie profesjonalne szkolenia polecicie

  Ja osobiście wszystkim polecam szkolenia organizowane przez firmę https://leadership-center.pl/2017/10/jak-byc-leniwym/ Szkolenia pracowników mają za zadanie zwiększyć identyfikację pracownika z firmą i rozbudzić jego osobiste zaangażowanie w jej życie. Oczekiwania pracowników wobec szkoleń, na które są wysyłani przez pracodawców, są podobne bez względu na zajmowane stanowisko. Najważniejsze, aby szkolenia pracowników, na które są kierowani, odpowiadało obszarom ich zainteresowania. Szkolenie, które zupełnie odbiega od zainteresowań pracownika lub w żaden sposób nie jest związane z wykonywaną przez niego pracą, przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego, czyli jedynie zdemotywuje pracownika.
 14. OC - czy ważne gdzie to kupimy?

  Ja jestem leniem, bo wszystko zrobiono za mnie ale odpowiednio więcej za to zapłaciłem. Tak po dłuższym namyśle: zawsze jest opcja skorzystać z usług specjalisty, ale czy to konieczne? Jest dużo informacji w Internecie, np. tutaj: http://www.e-motoryzacyjny.com.pl/jak-samodzielnie-obliczyc-wysokosc-skladki-ubezpieczeniowej/. Pamiętaj, że OC + AC się bardziej opłaca i może się przydać, ale to już Twoja decyzja. Pozdrawiam i życzę podjęcia racjonalnego wyboru, najpierw research - potem akcja!
 15. Czy oszczędzanie ma sens?

  Jeżeli chodzi o biznes to na pewno tak. Aktualnie warto zdecydować się na automatyzację procesów biznesowych. Konkurencyjne zarządzanie powinno być oparte na modelu procesowym, w którym wszystkie następujące po sobie czynności w firmie są zdefiniowane, zoptymalizowane i, przede wszystkim, znane pracownikom, kontrolowane i mierzone. Dzięki automatyzacji zwiększamy konkurencyjność oferty rynkowej, skracamy czas potrzebny do wprowadzenia na rynek nowych produktów oraz zwiększamy efektywność biznesową. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie http://pirxon.com/pl/robotic-process-automation/
×