Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Organizuje szkolenie pracownicze w Warszawie. Będzie się prawdopodobnie odbywać w www.bwfelix.pl . Mają oni potrzebny sprzęt i odpowiednią salę na szkolenie. Ale tak, miejsce mam i całe wyposażenie. Chcemy też zorganizować jakąś integracje. Jakieś pomysły na nią? Gdzie można  iść w Warszawie? Jakieś miejsca szczególnie polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy ostatnio zamówili takie fajne pakiety kursów, jako że był ogrom różnych tematycznie kursów wybrałam sobe na doszkolenie w tym miesiącu kurs z strefakursow.pl/kursy/office.html .  W następnym zarezerwowałam sobie kurs z fotografii :) póki co jestem pod dużym wrażeniem a filmy instruktażowe są bardzo pomocne w zrozumieniu niektórych zadań czy zagadnień.

 

logo_new.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto organizuje te szkolenie kys - byłem na kilkunastu szkoleniach w różnych miastach i w 90% myślę o chwili kiedy będę mógł iść. Chociaż był jeden wyjątek w ostatnim czasie - Inprogress nie wiem skąd jest firma, ale prowadzili szkolenie w Warszawie odnośnie ISO i powiem Wam, że nie szło się nudzić do tego prowadzący miał taki kontakt z ludżmi, że aż chciało się siedzieć i słucha. Także warto sobie ich sprawdzić - http://www.inprogress.pl/ mają sporo szkoleń otwartych więc jak ktoś jest z tych rejonów i tematyka będzie interesująca to można się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

A organizujesz coś dodatkowego na tym szkoleniu? Ja np. ostatnio zamówiłąm taki bar kawowy z perfect service. Wszyscy byli zadowoleni, wiadomo że kawa na takich wydarzeniach bardzo potrzebna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

ja proponuje multipuby  np. grubą kaśke. Jest to miejsce kameralne nie jakis moloh, ale potanczyc mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z Was korzystał już z kursów General English ze szkoły Lincoln http://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kurs-angielskiego-general-english/ ? Chciałabym nieco przypomnieć sobie język angielski i szukam sprawdzonej szkoły. Tu przemawia za mną cena i niewielkie grupy. Co sądzicie ? Będę wdzięczna za opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to aby szkolenie miało formę symulacji biznesowej. Dzięki GMC Poland jet to teraz możliwe, symulacja polega na prowadzeniu firmy w sieci. Jest ona skierowana nie tylko do pracowników firm ale i studentów. Organizują także konkurs , więcej informacji znajdziecie na http://gmcpoland.pl/ . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad szkoleniami organizowanymi przez firmę leadership-center.pl Dla większości pracowników, najważniejsze jest to, aby zdobytą wiedzę i nabyte umiejętności mogli wykorzystywać w codziennej pracy, aby móc się rozwijać na danym stanowisku. Dlatego też dla pracowników wysyłanych na szkolenia bardzo ważne są uzyskiwane dyplomy odbytego szkolenia lub certyfikaty potwierdzające zdobycie konkretnej wiedzy lub umiejętności. Są to dokumenty, które w przyszłości potwierdzą ich ścieżkę rozwoju i posiadane kwalifikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym przeprowadzić kilkudniowe szkolenie, zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego hotelu z salą konferencyjną. Czy ktoś z Was ma jakiś namiar na coś odpowiedniego? 

 

__________________________________

Hotel Andersia Poznań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kursów i szkoleń to ja polecam wam tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/3ds-max.html wykupić sobie kursy grafiki projektowej, robiłem je wszystkie sobie i nauczyłem się tyle że dzięki temu znalazłem pracę w firmie o tym profilu. Dla osób które się tym interesują to super oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym się zastanawiam, chciałabym poszerzyć swoje kompetencje w pracy i też być bardziej atrakcyjna na rynku pracy;) Opcji jest tu całkiem sporo, znalazłam też i na stronie https://epedagogika.pl/pomoc-psychologicznopedagogiczna-4 dużo fajnych informacji na temat pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i w tym kierunku chciałabym się rozwijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×