Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie pierwsza darmowa pożyczka w Vivus.pl może wynieść do 1400zł (oddajesz po 30 dniach tyle ile pożyczyłeś, bez kosztów). Natomiast maksymalna kwota pożyczki wzrosła do 3500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość urik

Czy spłata pożyczki przed ostatecznym terminem płatności kończy zobowiązania pożyczkobirocy wobec Vivusa czy chcąc całkowicie zakończyć z nimi współpracę trzebą odesłać pisemne dokument odstąpienia od uowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze tu na stronie: https://www.vivus.pl, teraz już można pożyczyć za damo do 1 200 zł. Oczywiście pod warunkiem, że jest to pierwsza pożyczka na 30 dni. Sama też jeszcze nie musiałam pożyczać... ale właśnie szykuje mi się przeprowadzka i będę musiała zapłacić kaucje oraz czynsz za pierwszy miesiac. Trochę kasy mam odłożone, ale to pewnie będzie za mało i przydałabym mi sie taka pożyczka na szybko i na krótko - zanim przyjdzie wypłata. :)

 

Obecnie poszli o krok dalej i można pożyczyć do 1 400 zł za darmo na 30 dni. Inne firmy idąc w ślad za Vivus.pl również wprowadzili promocje dla nowych klientów np:

- OKMoney - 500 zł (do 30 dni)

- SOHO CREDIT - 500 zł (do 30 dni)

- NetCedit - 1000 zł (do 30 dni)

- WONGA - 300 zł (do 30 dni)

- KYZOO - 500 zł (do 30 dni)

- KREDITO24 - 2000 zł (do 7 dni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzialem z vivusa 800 zlotych i przedluzalem co miesiac po 150. Na chwile obecna zaplacilem im lacznie 820 i dalem sobie spokoj z dalszym przedluzaniem pozyczki. Teraz strasza mnie windykacja terenowa. Czy ktos moze mi wyjasnic co dokladnie mi grozi? Jestem dalej prawnie zobligowany do zaplaty calej 800 czy moze SAD MNIE UNIEWINNI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytacz rozumiem że spłaciłeś łącznie 820 zł, ale do tej pory jakie łączne koszty pożyczki Ci narosły. Z tego co piszesz nie spłaciłem tego w terminie więc musisz niestety ponieść pełne koszty czyli spłacić kapitał oraz wszelkie opłaty związane z przedłużeniem spłaty zobowiązania (co niestety w przypadku chwilówek nie jest tanie). Sąd zbytnio nie ma Cię z czego uniewinnić skoro wziąłeś kredyt i go nie spłaciłeś w całości. Ewentualnie to co może się stać to na pensje wejdzie Ci komornik po uprzedniej sprawie w sądzie i zgodnie z wyrokiem sądu będzie miesięcznie pobierał określoną kwotę na spłatę zobowiązania ( nie więcej niż połowa twojego miesięcznego wynagrodzenia).

 

Chyba, że są jeszcze jakieś dodatkowe okoliczności związane z tą sprawą o których nie napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnych dodatkowych okolicznosci.

 

a koszty nie urosly, bo przedluzalem zawsze na czas i chca jedynie tych 800 zlotych, ktore wzialem na poczatku.

 

Sad raczej nie wyda wyroku korzystnego dla mnie? :D

 

No nic, nie mam za bardzo z czego tego splacic, bo mam tez pare innych zobowiazan finansowych, wiec chyba czas sie pogodzic z tym, ze nie bede w przyszlosci mogl korzystac ze swojego konta bankowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vivus reklamuje się pierwsza pożyczką za darmo. Trzeba jednak pamętać, że warunkiem skorzystania z tej promocji jest terminowa spłata pożyczki, a moim zdaniem koło 80% nie spłaca pożyczki w terminie. Z różnych powodów, jedni kombinują, inni po prostu nie mają z czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alexos nie do końca jest tak jak piszesz. Jeśli ktoś zamierza np. kupić wybrany sprzęt przed wypłatą a zaraz po niej spłacić zadłużenie to spłaci pożyczkę w terminie. Jeśli bierze pierwszą pożyczkę za darmo, a już na etapie wypełniania wniosku wie, że nie da rady jej spłacić to nie powinien się w to "bawić". Należy mierzyć siły na zamiary. Wady i zalety pożyczki Vivus oraz opinie klientów są dostępne w internecie od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pierwsza darmowa pożyczka w Vivus.pl może wynieść do 1400zł (oddajesz po 30 dniach tyle ile pożyczyłeś, bez kosztów). Natomiast maksymalna kwota pożyczki wzrosła do 3500zł.

Od 3 marca pierwsza darmowa pożyczka w Vivus może wynieść do 1 600 zł. Maksymalna kwota piątej kolejne pożyczki wzrasta aż do 4 000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie ogarnijcie się nie dajcie się lichwiarzom wykorzystują naiwność ludzka licząc na to ze noga się powinie macie rodziny potrzebujecie poproscie wezmą w normalnym banku a nie dajcie się nie kompetentnym firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie ogarnijcie się nie dajcie się lichwiarzom wykorzystują naiwność ludzka licząc na to ze noga się powinie macie rodziny potrzebujecie poproscie wezmą w normalnym banku a nie dajcie się nie kompetentnym firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jak się to robi z głową to można jeden raz skorzystać za darmo i spłacić w terminie tyle ile się pożyczyło. Każdy chyba ma swój rozum, koszty są pokazane. Poza pierwszą darmową, to moim zdaniem korzystanie z takich pożyczek się nie opłaca.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vivus zarabia na tym, że ludzie przedłużają pozyczki co świetnie pokazuje to ile kosztuje druga pożyczka w vivus http://kamiwet.pl/druga-pozyczka-w-vivus-koszty-i-opinie/ już nie jest taka tania a samo przedłużanie spłaty 1 pozyczki także nie należy do najtańszych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przedłużać pożyczek nie bardzo można. Nowa ustawa nie pozwala na ciągłe przedłużanie jak kiedyś. Teraz mówią na to refinansowanie pożyczek. https://chwilowo.pl/prasa/refinansowanie-pozyczek-chwilowek-co-to-takiego/

Jest firma A, która udziela pożyczki, a za dodatkową opłatą firma B odkupi twój dług i przesunie termin. Księgowo wygląda inaczej, ale zamierzenie to samo. Niestety w nieskończoność nie można bo ustawa zakłąda, że maksymalnie 100% w skali roku - na tyle można skroić klienta firmy pożyczkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych pożyczek jaką miałem okazję pożyczać, nigdzie chyba nie ma tak dobrej obsługi ja u nich. Wszystko oczywiście załatwiane zdalnie, ekspresowa obsługa, nie napiszę w ciągu ilu minut miałem pieniądze na koncie od momentu kiedy złożyłem wniosek bo ani tak pewnie nikt mi nie uwierzy i stwierdzi że pewnie jestem od nich z marketingu. Oferta jest w każdym bądż razie bardzo dobra i to zarówno dla nowych i stałych klientów, bo tradycyjne koszta należą do jedne z najniższych jeśli mowa o chwilówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych pożyczek jaką miałem okazję pożyczać

W przypadku tej pierwszej darmowej to rzeczywiście z firm pożyczkowych najlepszą opinię ma Vivus antyranking.blogspot.com/...vivus-opinie-pierwsza-pozyczka-gratis.html

Vivus ogólnie ma dobre opinie jak na firmę pożyczkową, ale poza promocją w porównaniu do kredytów gotówkowych i tak się nie opłaca. No chyba, że ktoś już nie ma szan na żaden kredyt, ale taki to i nawet Vivus może odmówić.

 

Przy czym ta pierwsza jest moim zdaniem jak najbardziej ok, o ile się ją terminowo spłaci ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×