Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Bankieria.pl

Użytkownicy forum
 • Content count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bankieria.pl last won the day on July 8 2014

Bankieria.pl had the most liked content!

1 Follower

About Bankieria.pl

 • Rank

Recent Profile Visitors

400 profile views
 1. W co zainwestować pieniądze w 2015?

  Ostatnio na walucie franku szwajcarskim można było dużo zarobić w ciągu kilku minut
 2. W internecie jest pełno programów darmowych do rozliczeń rocznych, przy zwykłym PIT-37 myślę, że każdy będzie dobry.
 3. Przy takiej umowie tj. na okres 12 miesięcy nie ma szans na kredyt hipoteczny.
 4. Oferta od mBanku dla firm jest naprawdę dobra - zwrot 600 zł na ZUS oraz darmowe konto przez 12 miesięcy. Bank dodatkowo nie określa stażu firmy - zatem i początkujące biznesy i te z dłuższym stażem mogą skorzystać z promocji.
 5. Posiedzenie Decyzyjne RPP 13-14.01.2015

  Po posiedzeniu nie obniżono stóp procentowych, jednak w obliczu aktualnej sytuacji - obniżki mogą stać się jednak faktem.
 6. Karta prepaid?

  mBank ma dobrą ofertę karty przedpłacowej - na uwagę zasługuje system rabatowy - można płacić nawet z 55 % zniżką.
 7. NetCredit - opinie

  Obecnie netCredit oferuje największą kwotę pierwszej darmowej pożyczki, bo aż 1 500 zł na okres do 30 dni za darmo.
 8. Ktoś korzystał z Aasa?

  Nie odnoszę się tu bezpośrednio do Assa, ale większość firm pozabankowych udzielających pożyczek sprawdza klienta w bazie danych dłużników pl. KRD, BIG etc. dodatkowo coraz więcej firm zagląda do historii kredytowej klienta w BIK-u.
 9. Dokładnie należny sprawdzić wszelkie haczyki - kredyt może być darmowy przez 90 dni, ale powyżej tego okresu bank może naliczać zbyt duże oprocentowanie w stosunku do innych banków. Podobna sytuacja jest np z ostania promocją od Alior banku 5 % w sali roku - oprocentowanie, bank nalicza jednak inne koszty.
 10. Najlepsze lokaty w Polsce - gdzie?

  Na rynku nadal króluje lokata od idea banku - 5 % w skali roku na 3 miesiące.
 11. Co najważniejsze przy kredycie hipotecznym?

  Możesz skorzystać z rankingów publikowanych przez liczące się portale finansowe lub samemu wyszukać poprzez kalkulatory kredytowe. Dobry doradca z akcentem na niezależny będzie jednak niezastąpiony. Pamiętaj też o zasadzie, że warto korzystać z polecenia - jeśli ktoś ze znajomych korzystał z usług dobrego doradcy, warto się tym zainteresować.
 12. Najgorsze konta bankowe

  Stare konto w PKO też słono kosztuje- pobierają opłatę 7,90 zł co miesiąc - przelewy internetowe kosztują 70 groszy, a wypłata z bankomatu np. WBK może kosztować powyżej 7 zł.
 13. Gdzie kupić mieszkanie w Gdyni?

  Zachęcam do zapoznania się z programem Mieszkanie dla Młodych - nieruchomości kwalifikujące się do programu łatwo wyszukać dzięki naszej wyszukiwarce: http://www.mieszkaniedlamlodych.bankieria.pl/mdm-nieruchomosci.html
 14. Najwięcej chyba dostaniemy na koncie oszczędnościowym BGŻ Optima - 3,0 % - konto jest absolutnie bezpłatne, brak jakichkolwiek płatnych przelewów. W ramach rachunku można zakładać wysoko oprocentowane lokaty bankowe.
×