Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Finane

Wonga - opinie

Recommended Posts

Reklam Wonga w telewizji jest od groma, jednak czy na pewno oni sa tacy tani i fajni?

U nich pożyczka to tylko maksymalnie 500zł - nie ważne czy pierwsza czy dziesiąta, dają max 500zł. Sprawdzają w BIK. Ich RRSO nie jest jakieś konkurencyjne. Plusem jest szybka decyzja i przelew pożyczki.

 

www.Wonga.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do reklam Wonga to ciężko mi powiedzieć do kogo mają one trafić. Z jednej strony niby mają nieco nowoczesny i żartobliwy charakter co oznaczałoby że ma ona przyciągnąć ludzi młodych. Z drugiej strony te wszystkie "kukiełki" przedstawiają osoby starsze. Ale czy ta reklama, jest kierowana do naszych rodziców i dziadków ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

wonga.gifZmianie uległa kwota pierwszej pożyczki i została zwiększona do 750 złotych. Firma uruchomiła również promocję, której głównym hasłem jest: 'Pieniądze w 15 min lub pożyczka za darmo'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są lepsze promocje w parabankach niż ma Wonga. Jak juz brać to pożyczke na 0%, kilka firm miało to w ofercie pozostał jeszcze chyba Vivus więcej o tym tu.

Pamiętajmy że pierwsza pożyczka jest darmowa, trzeba ją spłacić i na tym zakończyć przygodę z parabankami. To tylko dorażne rozwiązanie bo parabanki wciągają jak hazard z którego ciężko się wydostać na plusie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z firmą Wonga jest bardzo dobry, szybki kontakt, łatwy formularz i pieniążki szybko na koncie, bo mają konto w większości banków. Ogólnie jeśli ktoś wykorzystał już możliwość wzięcia chwilówki w miejscach gdzie są one przyznawane za 0zł pod warunkiem terminowej spłaty to Wonga powinna być na liście jako kolejna firma pożyczkowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus to ze pierwsza krótkoterminowa do 60 dni tylko 10 zł kosztów to plus

Drugi plus uruchomienie pożyczek ratalnych do 12 miesiecy

Sprawdza BIK i bazy co wiecej zapraszam na stronę wongi po resztę szczegółów ale na pewano nie  jest to firma libelarna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duża firma. Koszta dość wysokie, chociaż nie kombinują z dodatkowymi opłatami, które są napisane niewielkim druczkiem jak inne niektóre tego typu firmy. U nich wszystko jest podane na tacy i wiemy na co sie piszemy. To się zdecydowanie ceni!

Co do opinii to mozna sobie poczytać je na tej stronie:

http://www.pozyczki-pozabankowe.pl/wonga-opinie/

 

Wiadomo.Są i pozytywne i negatywne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×