Jump to content

martaam

Użytkownicy forum
 • Content count

  187
 • Joined

 • Last visited

About martaam

 • Rank
  2 stopień

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://ukredytowani.pl/

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 1. Szukam namiarów na dobrego stomatologa w Krakowie, muszę wybrać się na przegląd zębów ale w Krakowie mieszkam od niedawna i nie wiem do kogo isć. Może jakieś sugestie?
 2. Jeszcze do niedawna były to nieruchomości, obecnie jednak nie wiem czy jest to taka dobra forma lokowania oszczędności. Trochę siedzę w temacie i obserwuję ceny i na przestrzeni ostatnich lat znacznie poszybowały do góry. Sa totalnie nieadekwatne do zarobków i nie wiem czy przeciętna osoba mogłaby sobie pozwolić na zakup mieszkania pod wynajem (wiekszość i tak musi brać kredyty na mieszkania w jakich mieszka aktualnie). Druga opcja w zasadzie dostępna dla każdego ( nie obecnie bo dopiero wchodzi od lipca tego roku) to pracownicze plany kapitałowe; https://www.nn.pl/dla-firmy/ppk.html W programie tym na oszczedności składa sie zarówno pracownik jak i pracodawca
 3. W ostatnich latach popularny był paintball. Nie polecam jednak z uwagi na to, że na pewno nie każdy będzie zadowolony z tego typu rozrywki i nie każdy również na to się wybierze. Szczególnie kobiety z uwagi na to, ze siniaki są tutaj nieuniknione. Polecam bardziej paintball laserowy, który jest prowadzony tutaj: https://alfalaser.pl/imprezy-integracyjne-dla-firm-lodz/ O wiele lepsze rozwiązanie z uwagi na to, ze nie ma tutaj siniaków czy zabrudzeń. Gra jest bardzo taktyczna i wymaga współpracy tak wiec zasady integracji firmowej beda zachowane.
 4. Polecam Ci tę firmę: http://kscc.pl Duze doświadczenie bo firma jest w stanie zorganizować katering na duże imprezy. Smaczne jedzenie Jak również terminowość W przypadku imprez biznesowych wymagane jest odpowiednie zaplecze gastronomiczne tak wieć polecam odrzucić firmy mniejsze, które zajmują się organizowaniem chrztów czy komunii. Oraz skorzystanie z usług doświadczonego wykonawcy.
 5. Ponoć ma zostać wprowadzony zakaz. Co o tym sądzicie? Jesteście za czy przeciw?
 6. Nie wiem czy jest to takie dobre rozwiązanie. Po pierwsze spłacisz o wiele więcej w przyszłości. Po drugie jesli bierzesz pożyczki w sytuacji jeśli wiesz, że będziesz miał problemy ze spłątą odcinasz sobie możliwość ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Czyli wyjścia z długów w przyszłości. Polecam poszukania innego wyjścia zmiany warunków kredytu konsolidacji restrukturyzacji ewentualnie wspomnianej upadlości: https://upadlosc-konsumencka.biz.pl/proces/ Na stronie jest opisane jak wyglada proces upadłości.
 7. Polecam skorzystanie z kancelarii notarialnej pani notariusz Kabat. Korzystaliśmy z moją mamą z usług Pani notariusz przy okazji kupna mieszkania. Bo jako kupujący mieliśmy mozliwość wyboru notariusza do transakcji. Nie ukrywam, że przede wszystkim skusiła nas niska cena oraz miły kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny, później okazało się, że całego procesu notarialnego notariusz rzetelnie odpowiadała na wszystkie dręczące nas pytania (a było ich naprawdę niemało bo jesteśmy dociekliwymi ludźmi i chcemy sie o wszystko dopytać). Polecam jeśli chcesz przeprowadzić cały proces wygodnie oraz bezproblemowo. Na tej stronie jest kontakt http://notariusz-kabat.pl
 8. Aha, ok. Chodzi dokładnie o usługę: https://freshmail.pl/wysylka-sms/ ?? A jak to wygląda od strony logistycznej? Dostarczam nr telefonów i oni to realizują? Czy dostaję dostęp do jakiegoś panelu zarządzania, za pośrednictwem którego definiuję treść sms-a, godzinę wysyłki itd?
 9. Mamy w bazie danych około kilka tys nr telefonów klientów różnego rodzaju usług finansowych (lwia część to usługi pożyczkowe). Od czasu do czasu pojawiają się jakieś okresowe promocje, niższe procentowanie lub inne możliwości związane z możliwością skorzystania z różnego rodzaju usług po obniżonych kosztach. Pytanie w jaki sposób zorganizować wysyłkę do kilkunastu tys nr telefonów (należących do byłych klientów)? Chodzi o to, aby skutecznie zostały dostarczone... Pytanie też o skuteczność tego typu akcji masowej wysyłki?
 10. Czy ktoś już może przerabiał tematykę VoIP? Chodzi konkretnie o kilka aparatów telefonicznych z przeznaczeniem do codziennych zadań. Na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze? Zależy mi na opcji poczty głosowej, możliwości przekierowywania połączeń itd.
 11. Potrzebujemy przeprowadzić inwentaryzacje w firmie. Chodzi o to, dokładnie spisać i oszacowąć co firma posiada i następnie robić to w sposób cykliczny. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? W jaki efektywny sposób można przeprowadzać tego rodzaju inwentaryzacje?
 12. Ubezpieczenie OC

  Możliwości jest co najmniej kilka. Jedną z opcji, jest poproszenie kogoś ze wszystkimi zniżkami (a mogą być one na poziomie 60%), do tego, aby stał się współwłaścicielem samochodu. Wówczas zniżki przechodzą na osobę, która takich zniżek nie posiada. Można w ten sposób zaoszczędzić od kilkuset zł do nawet kilku tys zł rocznie (zależy jakie mamy samochody oraz ile ich mamy). Kolejna sprawa to wysokość OC - szukamy tam, gdzie jest ono najtańsze, z prostej przyczyny - warunki OC w każdym TU będą na bardzo podobnym poziomie. Typowe pytania dot. OC: https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczenie-oc-2/
 13. Konto Proste Zasady BZ WBK

  Tam, gdzie jest ono tanie lub darmowe. Standard obsługi w większości banków jest na bardo podobnym poziomie. Po co więc przepłacać, skoro wszędzie otrzymamy mniej więcej to samo. Co do kont bankowych - to przecież są rankingi dostępne w sieci. Ot chociażby ten tutaj: https://www.konto-studenckie.pl/ - ranking na którym znajdziesz trochę więcej szczegółów z tego zakresu.
 14. Kredyty gotówkowe warte polecenia

  Future Capital: https://www.futurecapital.pl Portal dedykowany dla dwóch typów osób Przedsiębiorców szukających finansowania dla swojej firmy ( którzy z różnych względów nie mogą albo nie chcą brać pożyczki w banku) Jak również dla osób szukających opłacalnych sposobów inwestowania pieniędzy .Takich , które mogą przynieść o wiele wiekszy zarobek niz konta oszczednościowe czy lokaty, których zakładanie w dobie tak niskich stóp procentowych nie jest zupełnie opłacalne.
 15. Inwestowanie w nieruchomości

  No właśnie sama planowałam kupić mieszkanie jednak potem doszłam do wniosku, ze obecnie nie warto kupować mieszkania. Ceny nieruchomości są bardzo napompowane oraz są totalnie nieadekwatne do zarobków. Myśle, ze jest to jedynie kwestia czasu aż zaczną spadać.... I wtedy dopiero zastanowię się nad kupnem sobie nowego lokum. Jak na razie preferuje inne sposoby inwestowania. Zerknijcie sobie tutaj: https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_partnera/51025_inwestowane_pieni_dzy_w_po_yczki_spo_eczno_ciowe.html W artykule opisane jest w jaki sposób inwestować w pożyczki społecznościowe. Daje to duże mozliwości zarobienia konkretnych pieniędzy.
×