Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

martaam

Użytkownicy forum
 • Content count

  311
 • Joined

 • Last visited

About martaam

 • Rank
  3 stopień

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://ukredytowani.pl/

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,064 profile views
 1. Faktury

  Rozmawiałam z kilkoma US na ten temat. Powiedzieli by kontrahentowi napisać maila z informacją, że raz przyjęta fv drogą elektroniczną bez sprzeciwu to już zgoda obydwu stron wprowadzania fv do obrotu gospodarczego tą drogą. Jeśli nadal będą dosyłać pocztą to tylko podpinać pod elektroniczną i absolutnie nie wyrzucać bo w czasie kontroli krzyżowej wystawca będzie miał pewnie tylko tą papierową przeważnie obitą pieczątkami firmowymi. To wystawca popełnia błąd odsyłając pocztą https://www.biznesforums.pl/topic/8509-faktury-elektroniczne/?_fromLogout=1&_fromLogin=1 Więcej na temat faktur elektronicznych na stronie.
 2. Odbiór mieszkania od dewelopera Co zabrać, co sprawdzić na co zwrócić szczególną uwagę
 3. Witam Czy ktoś z Państwa sprzedawał mieszkanie które było zakupione na kredyt i kupował inną nieruchomość również na kredyt ? Czy ktoś orientuję się jak to połączyć? Ratunku
 4. Prosze o pomoc. Razem z meżem mamy w chwilówkach ponad 65 tys zlotych zadluzenia. Co mamy robić?
 5. Pytanie nr 1: czy ubezpieczenie oc i assistance (chodzi o wynajmowane biuro), można odliczyć od podatku dochodowego? Pytanie nr 2: które towarzystwa ubezpieczeniowe mają korzystne warunki jeżeli chodzi o kwestie związane z ubezpieczeniem nieruchomości biurowej (firmowej).
 6. Najlepsze konto firmowe

  Szukam obecnie dobrego a najlepiej darmowego konta bankowego dla firmy. W jakim banku polecicie założyc sobie porządne konto firmowe?
 7. W niedługim czasie chcę wynająć pierwsze biuro dla firmy. Co jest ważne przy wynajmie i jakie kwestie wziać tutaj pod uwage?
 8. Ubezpieczenie domu

  Wkrótce planujemy ruszenie z budową domu. Wiadomo, różne sytuacje mogą zdarzyć się na budowie - zarówno szkody spowodowane różnego rodzaju czynnikami pogodowymi oraz szkodami powstałymi w wyniku aktów wandalskich. Czy ubezpieczaliście swoje nieruchomości w trakcie budowy? Jeżeli tak, to jakie polisy będą najlepiej nadawały się do tego typu zdarzeń?
 9. Czy ktoś już może przerabiał tematykę VoIP? Chodzi konkretnie o kilka aparatów telefonicznych z przeznaczeniem do codziennych zadań. Na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze? Zależy mi na opcji poczty głosowej, możliwości przekierowywania połączeń itd.
 10. Czy ktos ma może fotowoltaikę w domu? Czy taka instalacja jest droga i czy ogólnie opłaca się?
 11. Nie posiadam ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ, w związku z czym doba w szpitalu kosztowała mnie 1500 zł. Jak uniknąć podobnej sytuacji? Któraś z firm oferuje zwrot kosztów leczenia szpitalnego? Europejska karta wydana w innym państwie? Czy jednak muszę wybrać NFZ?
 12. Opinie o kredyt123

  Szukam kredytu gotówkowego. Przeglądam sobie różne oferty banków i pośredników kredytowych. Znalazłam u nich kilka ciekawych ofert. Może ktoś kiedyś korzystał z usług tej firmy?
×