Jump to content

martaam

Użytkownicy forum
 • Content count

  206
 • Joined

 • Last visited

About martaam

 • Rank
  2 stopień

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://ukredytowani.pl/

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 1. Szukam pomysłów na zaplanowanie imprezy w firmie.Czy macie jakieś swoje sprawdzone atrakcje na takie spotkania?
 2. Pamiętam jak kiedyś wszystkie banki miały darmowe konta, obecnie już tak dobrze nie jest. Czy Ty również zauważyłaś,ze potrafią znacznie podnosić opłaty za prowadzenie kont? Nie wiem czemu się tak dzieje.Miałam kont w Alior Banku. A potem mi podnieśli opłatę za prowadzenie konta i przeniosłam się do mbanku. Obecnie nie płacę tam nic.Zerknij sobie tu - na stronie masz porównanie darmowych kont. Jeszcze dobra ofertę ma Millenium Bank oraz Nest Bank.Zastanawiałam sie czy w tym ostatnim również nie założyć sobie konta ale zrezygnowałam bo nie mam zaufania do banków w całości internetowych. Zerknijcie sobie tutaj: https://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/ Na tej stronie można sprawdzić sobie gdzie są najlepsze konta bankowe.
 3. Powiem szczerze, że jest to dla mnie co najmniej dziwna sytuacja, że w dobie powszechnej informatyzacji, nie ma jeszcze w Polsce, w polskiej bankowości czegoś takiego jak standardowa opcja szybkiego przelewu. Wprawdzie jest, ale jest ona dodatkowo płatna i wynika z faktu, że istnieje jakiś pośrednik który to realizuje. Powinno to być rozwiązane raczej systemowo. Przeglądając niektóre oferty, to np w mBanku można znaleźć tego rodzaju funkcjonalności. Pełen opis oferty od mBanku można znaleźć np tutaj pod linkiem: https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/
 4. Nie dawno ukończyliśmy budowę domu. Zastanawiamy się obecnie nad jakąś formą ubezpieczenia nieruchomości. Powódź raczej nie grozi ale wichury, gradobicia czy inne tego typu zdarzenia jak bicie piorunów - już tak. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?
 5. Co mówi dyrektywa tytoniowa oraz na czym polega jej wdrożenie?
 6. Szukam jakiegoś telefonu voip - takiego do obsługi wielu połączeń przychodzących - często jest to liczba 3 czy 4. Możecie polecić coś z tego zakresu?
 7. Możecie polecić zarządcę do nieruchomości - budynek wielorodzinny, z przeznaczeniem do utrzymania technicznego oraz finansowego budynków. Możecie polecić coś z tego zakresu?
 8. Z tego co wiem, to niezbędne dokumenty to przede wszystkim dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu. OC - z tego co wiem, nie jest do tego potrzebne, chociaż z tego co tutaj napisali: https://mamauto.pl/zlomowanie-auta-a-oc-czy-mozna-zezlomowac-auto-bez-oc/ To osiadanie OC jest wskazane. Jest to ważne w kontekście kolejnej procedury związanej z wyrejestrowaniem auta.
 9. Musiałbyś się zgłosić do jakiejś firmy specjalizujących się w tego typu usługach. A wbrew pozorom jest ich stosunkowo dużo. Systemy mobilne - obecnie na ich tworzenie stawiają te wszystkie firmy specjalizujące się w tworzeniu oprogramowania, bo przynoszą one największy dochód. Proponuję sprawdzić jeszcze jak coś np tutaj pod linkiem: http://nowodworski.info/systemy-mobilne-nowoczesne-aplikacje-jako-wsparcie-twojego-biznesu/ Artykuł z tego zakresu omawiający tematykę tego, jak to wygląda w praktyce.
 10. W jakich sytuacjach warto jest wykupywać tego rodzaju ubezpieczenie - od utraty dochodu? W jakich sytuacjach lepiej jest to sobie darować? Czy zauważyliście, aby kredytodawcy dawali jakieś rabaty z tytułu wykupienia ubezpieczenia od utraty kapitału?
 11. Co dzieje się z kredytami po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej? Czy długi są anulowane, czy nie mogą być efektywnie ściągane przez wierzycieli? W sensie, co się z nimi dzieje?
 12. Biurko pod komputer

  Nie wiem jakiej wielkości biurka szukasz ale w sklepie Edinos obecnie jest sporo promocji na biurka do biura https://www.edinos.pl/biurka-biale Zobacz sobie. Polecam nie bać się przy tym białego koloru bo w przypadku biurka jest to opcja najlepsza i najbardziej praktyczna. Na białych biurkach niewidoczny jest kurz, są łatwiejsze do czyszczenia. Na ciemnych biurkach natomiast kurz jest widoczny godzinę po czyszczeniu. Polecam zwrócic uwagę szczególnie na głębokość biurka, tak abyś mógł bez problemu rozprostować nogi.
 13. Dzięki za info.. Trafiłam jeszcze na coś takiego: https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/ Wydaje się być ok. Jeszcze przetestuję.
 14. W zasadzie w każdym średniej wielkości czy dużym mieście można znaleźć firmy, świadczące usługi wsparcia informatycznego - zakres jest oczywiście do ustalenia. To wszystko trzeba dokładnie określić w umowie. Proponuję jeszcze tutaj dopytać: http://dreamiteam.pl/ Firma z Warszawy świadcząca w zakresie obsługi informatycznej.
 15. Szukam jakiegoś niezawodnego oprogramowania z przeznaczeniem do zarządzania klientami oraz relacjami z nimi. Możecie polecić coś z tego zakresu?
×