Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Dockson

Ubezpieczenie nowo budowanego domu

Recommended Posts

Stan surowy zamknięty pierwszy raz ubezpieczylismy A później po wykonaniu kolejnych prac typu tynki posadzki instalacje za rok zwiekszylismy kwotę ubezpieczenia adekwatnie do poniesionych kosztow. Jeszcze nie mieszkamy. A dom ubezpieczony już dwa lata ;)

Jesli szukasz dobrych warunków ubezpieczenia budowy domu, polecam Compensę: https://www.compensa.pl/ Myśle, ze najlepiej będzie po prostu skontaktować się z ich agentem, powinni przedstawić Ci w firmie wycenę ubezpieczenia. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

My to już mieliśmy ubezpieczenie w warunkach kredytu, więc nawet nie musieliśmy o tym myśleć, dom był od początku ubezpieczony. Przy wprowadzeniu się zmieniliśmy ubezpieczenie na coś znacznie bardziej szerszego, obejmującego więcej rzeczy. Jak wam idzie budowa domu? U nas było różnie muszę przyznać. Pomyśleliście może o klimatyzacji? Na stronie https://erco-lodz.pl/klimatyzacja/klimatyzacja-przemyslowa/ będziecie mogli znaleźć specjalistów zarówno od klimatyzacji do biur, domów, też przemysłowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubezpieczenie domu jest bardzo ważne, tym bardziej jeśli dom jest nowy. My również zamierzamy ubezpieczyć nasz, ale póki co to jesteśmy na początku budowy. W związku z tym potrzebujemy dobrej jakości [url=https://fwsystem.pl/sprzedaz/szalunki-stropowe/]szalunki stropowe[/url]. Jeśli znacie sprawdzonych producentów to proszę o polecenie, ponieważ jest to niezbędne. Będę naprawdę wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.

Edited by buster.prosacco

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to już przy zawarciu umowy kredytu hipotecznego musiałam wykupić ubezpieczenie domu. Nawet nie było za bardzo innej opcji, więc w sumie i tak spoko. Budowa to głównie projekt, ten jest świętością. Oczywiście można wprowadzać drobne zmiany, ja tak robiłam. Tu już fachowcy z Archon+ zdali egzamin celująco, bardzo pomogli. To w tej firmie oglądałam gotowe projekty domów

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej sytuacji najlepiej wykupić ubezpieczenie majątkowe -  https://amaconsulting.pl/index.php/ubezpieczenia-majatkowe/ . Tutaj naprawdę nie ma co kusić się na jakieś mega tanie polisy, a trzeba dobrze przeanalizować warunki i wybrać taką, która będzie dla nas satysfakcjonująca. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że warto takie ubezpieczenie wykupić, bo wtedy mamy pewność że materiały takie jak płyta osb 3 i wiele innych będą dobrej jakości. A jeśli nie to wtedy przynajmniej ubezpieczyciel wypłaci nam odszkodowanie jeśli coś się stanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×