Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Kantona

Użytkownicy forum
 • Content count

  145
 • Joined

 • Last visited

About Kantona

 • Rank

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Prezent

  Wybór prezentu to indywidualna sprawa, trzeba więc podejść do tego na spokojnie, a nie szukać pomocy u innych.
 2. jak rzucić palenie ?

  To trzeba tego naprawdę bardzo chcieć, bo inaczej nic to nie da.
 3. inwestycja

  Jak widzę takie propozycje na inwestowanie i zarabianie, to mam ochotę wezwać policję i zawiadomić ich o popełnieniu przestępstwa.
 4. Meble dla dzieci

  Wybór mebli dla dzieci jest ogromny, tylko trzeba jeszcze wszystko odpowiednio urządzić, by było naprawdę praktyczne. Tu znajdzie się kilka podpowiedzi http://zielonydomek.net.pl/jak-funkcjonalnie-urzadzic-pokoj-dziecka/, bo jak wiadomo, w przypadku najmłodszych funkcjonalność to podstawa, aby było łatwiej zachować porządek.
 5. Romantyczny taras

  Jak ktoś lubi takie klimaty, to z pewnością znajdzie też ciekawe inspiracje, z takich nie brakuje, zwłaszcza w internecie, gdzie znaleźć można wszystko.
 6. Woda do biura

  U nas znaleziono takie rozwiązanie, że pracownicy dostali własne dzbanki filtrujące. W małej firmie może się to bardzo sprawdzić.
 7. Modowe inspiracje

  W internecie ciekawych inspiracji i pomysłów z pewnością nie zabraknie.
 8. Kuchnia

  Zaaranżowanie kuchni, zwłaszcza małej, nie jest łatwe, ale trzeba sobie jakoś radzić. Możliwości jest wiele, a porad i inspiracji w sieci znajdzie się sporo. W tym tekście http://poradzimy24.pl/blat-kuchenny-zamiast-stolu-jak-zaaranzowac-mala-kuchnie/ można między innymi rozważyć, co wstawić do kuchni zamiast stołu, bo np. nie będzie na niego miejsca.
×