Jump to content

Dockson

Użytkownicy forum
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Stomatolog Kraków

  Polecam studio stomatologiczne na ulicy Batorego. Na tej stronie pozwolę sobie dac kontakt: https://studiose.med.pl/nasi-lekarze/ Świetna obsługa,dobry sprzęt stomatologiczny,bezbolesne leczenie,polecam,fachowa kadra najlepszy gabinet stomatologiczny w Krakowie który odwiedziłem a odwiedziłem ich do tej pory wiele z uwagi na to, ze mam dość słabe uzebienie i często chodzę na kontrole.
 2. Szukam ciekawych pomysłów na imprezę firmową. Impreza odbędzie się w Łodzi. Jakieś pomysły?
 3. odstresowujące zabawki

  Moim zdaniem raz na jakiś czas w firmie powinno się zorganizować imprezę integracyjną. Zorganizowanie takiego spotkania ma moim zdaniem wiele zalet Po pierwsze poprawia się atmosfera w firmie pracownicy mogą sie lepiej poznać mogą się lepiej polubić a jak wiadomo praca z kimś kogo sie lubi jest lepsza i bardziej efektywna poprawia sie komunikacja oraz współpraca w grupie Ze swojej strony polecam atrakcje w Warszawie w tej sali zabaw: https://airo.fun/park-trampolin/oferta/imprezy-integracyjne-dla-firm - organizowane są tam imprezy na trampolinach.
 4. Firany czy rolety

  W Lublinie polecam firmę Start https://lublinrolety.pl Zamawialiśmy tam ostatnio rolety do mieszkania. Po remoncie 3 lata temu postanowiliśmy trochę zaoszczędzić i samodzielnie zamówilem sobie rolety z allegro. Nie byłem jednak z rozwiązania zadowolony. Rolety takie okazały się o wiele mniej wytrzymałe niż sądziłem, poza tym były problemy z systemem mocowania i się odczepiały. Trochę się potem odbiliśmy finansowo i postanowiliśmy zamówić sobie rolety w profesjonalnej firmie. I jakość zdecydowanie lepsza od tych które do tej pory użytkowałem.
 5. Parkowanie na chodnikach

  Aktywiści działający dla stowarzyszenia Miasto Jest Nasze, walczą o zmianę dwóch istotnych przepisów, dotyczących parkowania na chodnikach. Petycja krąży już po Sejmie. Czy zostanie to wprowadzone? Zobaczy się. Z jednej strony jest niewiele parkingów. Z drugiej strony wielu kierowców faktycznie nieładnie na tych parkingach parkuje oraz powinni zwracac uwagę na to aby dać mozliwośc przejścia pieszemu. Jak na razie w Polsce w miejscach w których nie chce się aby ktoś wjechał mozna zastosować takie barierki; http://tioman.pl/pl/podkategorie/bariery-u-12a-typ-a
 6. Poszukuję pomysłu na prezent biznesowy dla ważnego klienta. Co byście zaproponowali?
 7. Jakieś pomoce czy rady na co zwracać uwagę przy organizacji takiego spotkania? Czeka mnie w niedługim czasie.
×