Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Dockson

Użytkownicy forum
 • Content count

  199
 • Joined

 • Last visited

 1. Od siebie polecam zarządzanie firmą od Flowdog: https://flowdog.pl/elektroniczne-zarzadzanie-firma/ Na stronie jest opisane jakie możliwości daje. W firmie do tej pory przetestowaliśmy wiele systemów crm. NIektóre sprawdziły się lepiej, niektóre gorzej. Ogólnie odradzam darmowe z uwagi na znaczne ograniczenie ich funkcjonalności. Sam system jest bardzo prosty, pracownicy nie mieli problemu z ogarnięciem.
 2. Konto studenckie

  Ktoś zakładał przez internet? Czy jednak lepiej wybrać się do banku stacjonarnie?
 3. Księgowość

  Sam prowadziłem przez dłuzszy czas, obecnie korzystam z biura rachunkowego Opcja trochę drozsza, aczkolwiek wygodniejsza na co dzień. Z uwagi na to, ze biuro zadba o praktyczne wszystkie niuanse natury podatkowej. Poza tym jest to wygodniejsze i jestem w stanie skupić sie na tym co powinienem robić Czyli na prowazeiu firmy ( niestety ale dokumentacja firmowa w Polsce jest bardzo skomplikowana). https://www.czecho.pl/wiadomosci/34678-biuro-rachunkowe-czy-warto-korzystac-z-jego-uslug Kilka zalet dobrego biura jest na tej stronie.
 4. Filtracja oleju silnikowego

  KOniecznie nie jest. Można taki olej wymienić. Aczkolwiek jaki jest sens skoro mozna przeprowadzić filtrację oraz sporo zaoszczedzic? Zerknij sobie tutaj: http://olbromski.pl/filtracja-oleju-przepracowanego Na stronie jest opisane,jak ten proces wyglada. To jak często można przeprowadzić, zależne jest od oleju, jaki się filtruje: w przypadku zwykłych olejów mineralnych – do 2 razy w przypadku olejów syntetycznych – do 5 razy. oleje specjalistyczne – należy poddać badaniu aby sprawdzić właściwości.
 5. Jesli zależy Ci na wygodnej oraz solidnej usłudze, polecam Stapol https://stapol.pl/uslugi/wynajem-mat-wejsciowych - na stronie są namiary. Kiedyś nie doceniałem tego elementu, potem jednak się do niego przekonałem. Wysokiej jakości maty wejściowe na wynajem zatrzymują średnio nawet do 80% zanieczyszczeń wynoszonych do wnętrza przez drzwi wejściowe. Tak więc znacznie można dzięki temu obniżyć koszty utrzymania budynku.
 6. Bon na zasiedlenie

  Hejka! Mam pytanie odnośnie bonu na zasiedlenie - czy wniosek muszę złożyć w urzędzie w swoim rodzinnym mieście czy w mieście, do którego się przeprowadzam? Wybaczcie takie pytanie, ale to jest jedyna rzecz, której nie ogarniam
 7. Wykończenie deweloperki

  Licz 1-1,5 tys za metr 2 . To jest teraz średni standard. Pytanie jaki stan deweloperski , radzę się dopytać, bo w Polsce nie ma jednoznacznego standardu . Np. Ja mam bez kaloryferów , parapetów , gładzi i białego montażu , a to dodatkowo kosztuje. Zerknij sobie tutaj: https://homly.to/artykuly/ile-kosztuje-wykonczenie-mieszkania Na stronie jest opisane co liczyć przy wykończeniu mieszkania.
 8. Kredyt hipoteczny

  Orientuje się ktoś gdzie aktualnie najbardziej opłaca się uzyskać kredyt hipoteczny i jakie są wymagania?
 9. Oznaczenia spoin

  Spoina składa się z dwóch części: lica spoiny - jest to ta powierzchnia spoiny, od strony jej nakładana; grani spoiny - jest to powierzchnia, od przeciwnej strony nakładania warstwy spoiny. Jeśli chodzi o oznaczenia to polecam zerknać sobie tutaj: https://tenslab.pl/oznaczenia-spoin Na stronie opisane są stosowane w Polsce oznaczenia spoin spawalniczych. Jest tutaj spory przewodnik.
 10. Polecicie ubezpieczenie domu od banku, w którym bierzemy kredyt hipoteczny czy moze jednak lepiej będzie poszukać samodzielnie?
 11. Tak. Badanie zwykle mozna wykonać od ręki ale urządzenia nie maja wszystkie gabinety stomatologiczne. Polecam zorientować się tutaj: https://studiose.med.pl/rentgen-zebow-i-tomografia-stomatologiczna/ W gabinecie posiadają tomograf. Nie wiem czy wiesz ale musisz mieć na badanie skierowanie. Bez skierowania obecnie nie jest możliwe wykonanie badania tomografem stomatologicznym. I nie ma tutaj zmiłuj. Skierowanie musi być!
 12. Na podstawie czego decydujecie się na wybranie nowego systemu księgowego w firmie? Co się dla Was liczy?
 13. Na jakim etapie budowy wykupiliście ubezpieczenie domu?
 14. Szukam aktualnie jakiegos fajnego prezentu dla brata. Co moze mu sie spodobać?
 15. Chcialabym spłacić szybciej jeden kredyt. Niewiele tak naprawdę już tam zostało, dwa miesiące rat. Wiadomo, że bank zwróci jakieś odsetki (pekao) tylko kwestia US - czy to będzie liczone jako mój dochód? Nie wiem czy wcześniejsza spłata jest tego warta.
×