Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
martaam

Ogólne warunki ubezpieczenia - czytacie?

Recommended Posts

Ogólne warunki ubezpieczenia, czyli pismo które w dużym skrócie mówi na jakiej zasadzie sprzedawane jest ubezpieczenie oraz te wszystkie kwestie związane z ponoszeniem odpowiedzialnosci. Często kilkadziesiąt stron, często językiem technicznym prawniczym. Jak przez to przebrnąć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakty są takie, że OWU trzeba i wręcz należy czytać. Chodzi w dużym skrócie o to, aby nie zakupić usługi, która wyklucza ponoszenie odpowiedzialności za jakieś zdarzenie. Zwłaszcza, gdy właśnie owe zdarzenie chcemy szczególnie chronić.

W przypadku o który pytasz może to być np samodzielne odejście, czyli złożenie wypowiedzenia, na Twój wyraźny wniosek.

Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-utraty-dochodu

Znajdziesz tam trochę więcej informacji z zakresu ubezpieczenia od utraty dochodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zawsze dokładnie czytam warunki ubezpieczenia, a wykupuję je zazwyczaj tutaj https://www.mfind.pl/ bo mają fajną porównywarkę dzięki której mogę zaoszczędzić. Po co przepłacać za te same warunki u innego ubezpieczyciela? A tutaj szybko i sprawnie bezpośrednio na stronie wykupicie sobie wszystko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że warunki trzeba czytać, to jest po prostu oczywiste. Moim zdaniem bardzo ważny jest sam wybór ubezpieczyciela. W tym miejscu wam przyznam, że kiedyś zupełnie nie zdawałam sobie z tego faktu sprawy. Niestety dla mnie miałam przez to parę przygód, które kosztowały mnie sporo czasu, pieniędzy i nerwów. Pozytyw w tym był taki, że wreszcie zaczęłam szukać ubezpieczyciela z prawdziwego zdarzenia i go znalazłam! Mój osobisty wybór padł na  https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ . Muszę wam powiedzieć, że naprawdę nie mam czego żałować. Wreszcie wszystko jest, jak to się mówi, w najlepszym porządku. Ach życzyłabym sobie i wam, trafiać na takich profesjonalistów częściej. Jeżeli bylibyście ciekawi wszystkich potrzebnych szczegółów i interesujących wiadomości, to po prostu śmiało kliknijcie na link i sprawdź dostępne materiały we własnym zakresie. Nie będę wam przecież wszystkiego zdradzać tak od razu. Życzę wszystkim miłego dnia i gorąco polecam sprawdzić szczegóły na własną rękę. Pozdrawiam i polecam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubezpieczenia na życie są coraz bardziej popularne https://www.rp.pl/Ubezpieczenia-i-odszkodowania/190739819-Ubezpieczenie-na-zycie-dla-osob-starszych---MetLife-START55.html, to rozsądny krok, który świadczy o potrzebie ochrony własnej rodziny i siebie samego, w razie jakichś nieoczekiwanych zdarzeń. Przed podjęciem decyzji trzeba dobrze się rozeznać, jaki produkt będzie najbardziej dopasowany do naszych potrzeb. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×