Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

pebs

Użytkownicy forum
 • Content count

  346
 • Joined

 • Last visited

About pebs

 • Rank
  3 stopień

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

789 profile views
 1. Na rynku jest całkiem duży wybór tego rodzaju instalacji. Koszt uzależniony jest od wybranego projektu oraz materiału z którego stoisko miałoby zostać wykonane. Szukaj w Google. W ten sposób można trafić na takie oferty jak np te tutaj: https://brandcreation.pl/oferta/stoiska-targowe/
 2. Jest kilka firm świadczących tego typu usługi. Najlepiej brać takie, które posiadają odpowiednie zasoby ludzkie, sprzętowe oraz know-how. Rozliczenie odbywa się na podstawie zawartej umowy oraz faktur, z z punktu widzenia firm, nastawionych na relację B2B wydaje się być korzystną opcją. Tutaj przykładowa oferta z tego zakresu: https://inwemer.pl/mikroregion-warszawski
 3. Jak w temacie. W jakich drukarniach drukujecie wizytówki i ulotki? Jakie firmy byscie polecili?
 4. Na pewno wymaga to odpowiedniego przygotowania - szczególnie, ze zwykle nie są to takie tanie imprezy. .Liczy się tutaj Odpowiednie przeszkolenie pracowników w zakresie kontaktu z klientami - dobrze jest sprawdzić ich wiedzę i czy dobrze potrafią odpowiadać na zadane pytania Zadbanie o stanowisko, które powinno być dobrane pod katem branży jaką reprezentujesz. Może być to zarówno namiot reklamowy jak i stoisko reklamowe. Warto również przygotować gadżety, które budują pozytywny wizerunek firmy. Polecam kontakt z nimi https://www.retio.pl/ Firma ma doświadczenie w takich imprezach i powinni doradzić jak to ogarnąć.
 5. Pytaniem otwartym jest to, czy jest to oprogramowanie działające zdalnie (w architekturze klient-serwer), czy ma działać lokalnie (czyli na danym komputerze opcjonalnie w określonej grupie roboczej). W pierwszym przypadku nie jesteśmy uzależnieni od miejsca. Fajne rozwiązanie dla kogoś kto preferuje pracę zdalną. Drugie rozwiązanie jest typowo biurowe, czyli ogranicozne do określonej lokalizacji. Najlepiej zgłosić się do dostawcy takich programów. Tutaj zapytaj: https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/crm/
 6. Rzeczywiście koszt stworzenia strony internetowej to dosyć szerokie zagadnienie. Szerokie z tego względu, że małe strony, najczęściej statyczne, nie wymagają aż tak dużego zaangażowania, jak to ma miejsce w przypadku dużych stron, opartych najcześciej o skomplikowany system bazodanowy. Stron które do stworzenia potrzebowały zaangażowania zespołu programistów, przez wiele dni, tygodni czy nawet miesięcy. Chodzi w związku z tym o wkład pracy. Najlepiej poprosić gdzieś o wycenę, np tutaj: https://aliso.pl/strony-internetowe/
 7. Tak, regularnie kupuję w taki sposob ksiązki jest wygodniej, bo mogę przejrzeć sobie wiele pozycji w wielu ksiegarniach przez internet jest taniej - księgarnie internetowe zwykle mają o wiele lepsze zniżki. Zniżki zdarzają się rowneiz na nowe pozycje. W przypadku księgarni stacjonarnych cena jest zwykle okładkowa Jesli szukasz porządnych książek naukowych oraz do czytania, polecam PWN: https://ksiegarnia.pwn.pl/wydawca/WSiP,w,69238846 Aktualnie mają tam dobre zniżki na ksiązki z wydawnictwa WSiP.
 8. Kładka dla pieszych

  Najlepiej w firmie TIoman: http://tioman.pl/pl/kladka-dla-pieszych - na stronie jest ich oferta. Firma w ofercie ma znaki drogowe jak również inne elementy infrastruktyry drogowej. Dzieki nim w bezpieczny sposób zabezpieczysz teren ( jest to bardzo ważne bo jeśli komuś coś się stanie to będziesz musiał liczyć się z nieprzyjemnymi konsekwencjami - główne prawnymi) Firma jest producentem, tak więc mozesz tutaj liczyć na dobre ceny. Najlepiej do nich zadzwonić oraz powinni Ci powiedzieć kiedy zostanie zrealizowane zlecenie.
 9. Większość osób stawia obecnie na budowe hali stalowych co mnie w sumie nie dziwi wybudowanie takiej hali jest znacznie szybsze nie wymaga takich nakładów siły roboczej łatwiejsze jest późniejsze rozbudowanie hali czy nawet przestawienie jej w inne miejsce Ze swojej strony polecam kontakt z tą firmą: https://www.mcmproject.com.pl/ Firma ma duże doświadczenie w stawianiu hal stalowych, obecnie mają wiele realizacji na cała Polskę. Nie twierdzę, ze musisz zamawiać hale koniecznie u nich ale polecam dopytać się po prostu o wycenę realizacji.
 10. Wprawdzie jest kilka interesujących rozwiązań, ale proponuje w pierwszej kolejności sprawdzić system archiwizacji dokumentów od Edison, czyli mniej więcej taki jak ten tutaj: https://www.edison.pl/archiwizacja-dokumentow-elektronicznych System który jest chętnie wykorzystywany przez te wszystkie osoby, które potrzebują archiwizować dokumentację.
 11. Powiem szczerze, że trudno stwierdzić jednoznacznie, zwłaszcza, że koszt uzależniony jest od wielu czynników, funkcjonalności itd. To jest którą trzeba podjąć roztropinie a w związku z tym warto jest rozważyć wszystkie opcje. Za dobre rozwiązanie z przeznaczeniem do handlu internetowego uchodzi jeszcze platforma https://omnicommerce.pl/ Znajdziesz tam trochę więcej informacji z tego zakresu.
 12. Opcji z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Na rynku występuje dosyć dużo systemów przy pomocy których można zdalnie, automatycznie ale też i ręcznie sterować oświetleniem. Zwykle do sterowania oświetleniem stosuje się takie jak te tutaj: https://www.sabur.com.pl/sterowanie-oswietleniem-z-e-line sterowniki PLC. Dają one możliwość wykonania sterowania oświetleniem z wykorzystaniem komunikacji w standardzie DALI.
 13. Chcę zapytac sie tutaj głównie o koszta założenia własnego sklepu internetowego. Jaki moze być mniej wiecej koszt? I na jaki cms się zdecydowaliście?
 14. Z jakich kalkulatorów OC korzystacie na co dzień? Mam tutaj na myśli kalkulatory przy pomocy których można w miarę sprawnie i szybko policzyć koszta związane z ubezpieczeniem OC.
 15. Pytanie jaka jest to firma. Bo jeśi pytasz się o kwestię pozycjonowania to znacznie prościej mozna wypozycjonować stronę na lokalnym rynku. Znacznie trudniej jest wypozycjonować stronę na ogólne frazy oraz na całą Polskę. Ze swojej strony polecam kontakt z nimi: https://shineonagency.pl/ Jest to solidna agencja social media. Która zajmuje sie reklamowaniem firm na facebooku oraz na instagramie oraz innych kanałach mediów społecznościowych. Obecnie bardzo wiele osob korzysta z takich kanałow tak więc warto jest z nimi nawiązac kontakt.
×