Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

pebs

Użytkownicy forum
 • Content count

  402
 • Joined

 • Last visited

About pebs

 • Rank
  4 stopień

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,127 profile views
 1. Chcemy w niedługim czasie zakupić nową komorę chłodniczą do magazynu. Jednak jak dobrać jej wielkość?
 2. Masaże w biurze. Na krzesle, bez rozbierania się. Trwają 15/20 minut. Vouchery prezentowe na spełnianie marzeń. Ewentualnie paczki z pracy z roznych okazji. Jubileuszu czy świeta. Od razu jednak zaznaczam, ze najlepiej jest zabrać się za to odpowiednio wczesnie. NIby do świat jeszcze sporo czasu ale dobrze jest takie paczki z pracy kupić z wyprzedzeniem. Zerknij sobie również na stronę: https://ultrareklam.pl/koszulki-sportowe-oddychajace-z-nadrukiem Możesz tutaj zamówić ciekawe koszulki sportowe z nadrukiem.
 3. Wielkimi krokami zbliża się kolejny rok akademicki. W związku z tym pojawia się pytanie, gdzie szukać interesujących ofert związanych z kontami bankowymi. Aby było tanio, szybko i bezproblemowo.
 4. Szukam księgowego

  Można również samodzielnie prowadzić księgowość. Dobrze jest jednak zastanowić się czy coś takiego rzeczywiśćie się u nas sprawdzi. Samodzielne prowadzenie ksiegowości bywa trudne, łatwo jest się pomylić w wielu kwestiach. A to może skutkować poważnymi karami finansowymi ze strony urzędu skarbowego: https://epszczyna.pl/aktualnosci/art-obsluga-ksiegowa-przez-biuro-rachunkowe-na-czym-polega-i-co-wchodzi-w-jej-sklad,1712 Od siebie polecam jednak zdecydować się na usługi profesjonalnego birua rachunkowego. Na stronie jest opisane na czym polega taka obsługa.
 5. Wszystko zależy od zdolności kredytowej. Jeżeli marża jest na tym poziomie, to bez problemu aktualnie można znaleźć atrakcyjniejsze warunki. Warto jest na pewno przeliczyć zdolność, istnieje prawdopodobieństwo, ze zmniejszych marżę prawie o połowę. Najlepiej będzie w tym celu skontaktować się z doradcą kredytowym, który powinien doradzić na co możesz uttaj liczyć oraz do jakich banków sie udać. Polecam kontakt z tym specjalistą: kredyt hipoteczny Łódź. Ma duże doświadczenie.
 6. Czy ktoś moze poradzić dobry ekspres do biura?
 7. Tak jest taka możliwośc, ale podalaś tutaj zbyt mało szczegółó . LIczy się na pewno to w jakich placówkach masz obecnie zobowiązania, na jaką kwotę oraz jaka jest miesięczna rata jaką musisz spłacać na jaką kwotę chcesz uzyskać konsolidację, na jaki czas jakie są konkretnie Twoje zarobki oraz jakiego typu jest umowa Jak niski jest bik ( czy ściągnełaś sobie raport? ). Aktualnie najlepszy chyba kredyt konsolidacyjny oferuje Getin bank. I polecam uderzać właśnie tam. Oprocentowanie w banku masz 10,5%. Kredyt można wziąc na ponad 10 lat i w maksymalnej kwocie do 200 tysięcy złotych. Tak jak jednak już tutaj pisałem, polecam kontakt bezpośrednio.
 8. Formalnie forma istnieje ale nie generuje faktur. W grę wchodzi zus, pit i bieżąca znajomosc zmian księgowych. Czy zdarzyło Wam sie w takim nieaktywnym czasie korzystać z księgowych czy wtedy samodzielnie ograniacie księgowość ?
 9. Jak w temacie. Jakie znacie obecnie najlepsze sposoby na ogrzewanie domu? Co się najlepiej opłaca w dzisiejszych czasach?
 10. Moim zdaniem warto jest ogrodzić, czy to ogrodzeniem tymczasowym, czy właściwym - dla mnie to nie chodzi nawet o zlodzieja, w PL niestety obyczaj jest taki że jak coś nieogrodzone, tzn. że można tam zrobić wysypisko, droge, składowisko materiałów budowlanych, parking wraków, zwałowisko ziemi, humusu, gruzu, koczowisko bezdomnych itp. czasem koszty oczyszczenia takiego gruntu przekraczają kilkukrotnie koszty ogrodzenia. Sam też uważałem że to zbytni wydatek na początek, ale niestety po tym co widze, słyszę już zdecydowałem o budowie samodzielnie ogrodzenia. Na początek chciałem po prostu postawić siatkę, potem jednak zdecydowałem się na ogrodzenie panelowe. Cena takiego ogrodzenia nie jest dużo wyższa od ogrodzenia z siatki, ale wyglada o wiele lepiej, jak również jest wytrzymalsze. Wbudowałem rówinez podmurówkę (można kupić gotową w marketach). Zerknij sobie na ogrodzenia panelowe w Leroy Merlin. Znajdziesz tam różne grubości ogrodzeń (aczkolwiek nie polecam brać tego najcieńszego - w przypadku ogrodzenia najczęściej im grubsze tym lepiej).
 11. Ważność umowy przedwstępnej

  My robiliśmy 4 aneksy do przedwstępnej umowy przedłużając termin. Wszystko zależy jak się dogadasz że sprzedającym, więc można różny termin wpisac. Nie jest to ściśle określone, wszystko zależy od dogadania się. Najlepiej zerknij sobie na tę stronę: https://homly.to/artykuly/umowa-przedwstepna-sprzedazy-mieszkania Jest tutaj wiele informacji na temat samej umowy przedwstepnej. O tym co warto jest wiedzieć w temacie.
 12. Szukam informacji na temat tego, gdzie mogę zakupić znaki drogowe i czy jako osoba prawatna mogę to zrobić?
 13. Osobiście polecam kontakt z tą firmą: https://danlab.pl/nasze-produkty/badania-wlasciwosci/mierniki-laboratoryjne/konduktometry , której aparaturę wykorzystuje we własnym laboratorium. Możecie od nich zakupić aparaturę laboratoryjną wielu dobrych firm jak równiez drobne wyposażenie laboratoryjne. W sklepie na stronie nie ma podanych cen, najlepiej będzie wysłac listę zapotrzebowania oraz powinni określić ile będzie to wszystko kosztowało. Oczywiście polecam poszukac i innych sklepow laboratoryjnych tak aby móc porównac sobie ceny .Zwykle taniej jest jednak w sklepach laboratoryjnych internetowych niż w stacjonarnych.
 14. Jak w temacie. Zastanawiam się czy grodzić i czy jest to obowiązkowe
 15. Gdzie najtańsze konto bankowe

  Obecnie dobrą promocję na konto osobiste. ma konto w https://www.konto-studenckie.pl/ing-bank.php Nawet do 150 zł premii na konto 0 zł za otwarcie i prowadzenie 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów 0 zł za kartę przy 1 transakcji w miesiącu 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą Konto możesz założyć sobie totalnie przez internet ( na stronie jest opisane jak się za to zabrać).
×