Jump to content

pebs

Użytkownicy forum
 • Content count

  197
 • Joined

 • Last visited

About pebs

 • Rank
  2 stopień

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 1. Potrzebuje namiarów na najtańszą drukarnię internetową w sieci. Czy polecicie kogoś sprawdzonego?
 2. Zastanawiam się nad outsourcingiem usługi informatycznej dla firmy. Czy ktos korzysta? Jak się to u Was sprawdza?
 3. Future Capital https://www.futurecapital.pl/pozyczki-dla-firm Po pierwsze nie ma problemu z uzyskaniem pieniędzy jesli prowadzisz firmę jednoosobową i krócej niż rok Pieniądze zostaną przelane w ciągu 3 dni od złozenia wniosku Cała procedura jest o wiele łatwiejsza niż w banku i na pewno nie ma tam takiej dużej dokumentacji przy składaniu podania o pożyczkę Kwotę raty zwraca się co miesiąc inwestorem wraz z opisanym dokładnie na stronie harmonogramem spłaty. Warunki uzyskanego kredytu nie rożnią się natomiast zbytnio od tego co może nam zaoferowac bank.
 4. Wycinka drzew w Łodzi

  Polecam ich http://www.pielegnacja-zieleni.pl/scinanie-drzew/ - duza firma, duże doświadczenie oraz co najważniejsze pracownicy posiadaja ubezpieczenie oraz sprzęt odpowiedni do wycinki drzew na każdym terenie na cmentarzach na terenach prywatnych na terenach firmowych jak również i na osiedlach mieszkaniowych Oczywiście posiadasz zezwolenie na wycinkę? Bo obecnie bez zezwolenia nie da się wyciąć praktycznie niczego.
 5. co wolicie pić? rano stawia was na nogi kawa czy jednak herbata?
 6. Warto? Zapisać się na kurs? Czy może znacie jakies sposoby na samodzielną naukę?
 7. Prezent dla dziewczyny

  A moze po prostu ładny i elegancki bukiet kwiatów? Jestem pewien,ze dziewczynie na pewno taki podarunek się spodoba i doceni fakt podarowania jej kwiatów Jeśli ktoś jest z Lublina, mogę tutaj polecić bardzo dobrą lubelską kwiaciarnię, w ktorej często kupuje kwiaty dla mojej żony: http://www.kwiaciarnialublin.pl Bukiety praktycznie zawsze wspaniale skomponowane, ładne oraz żona zawsze jest zadowolona.
 8. Może nie jest to najszybszy sposób na wyjście z długów ale umożliwia sobie poradzenie się z długami u wielu osób. Piszę tutaj o upadłości konsumenckiej: http://upadlosc-konsumencka.info.pl/2019/02/18/czy-ogloszenie-upadlosci-oznacza-oddluzenie/ Sąd bierze pod uwagę: – możliwości zarobkowe upadłego, – konieczność utrzymania upadłego i osób pozostających na jego utrzymaniu, w tym ich potrzeby mieszkaniowe, – wysokość niezaspokojonych wierzytelności i realność ich zaspokojenia w przyszłości. Najlepiej w tym celu skontaktować sie z firmą prawniczą, ktora taka upadłość przeprowadzi.
 9. Studium języków obcych MLC https://www.studium.com.pl/jezyki/jezyk-hiszpanski/ - Jest to jedna z najstarszych szkół języka hiszpańskiego w Łodzi (w szkole nauczają wielu języków obcych.....). Nie uczyłem się tam hiszpańskiego ale znam osobę, która na ten język tam chodziła oraz była zadowolona z zajęć. Ponoć nauczyła się tam bardzo wiele.Aktualnie zajęcia prowadzone są w dwóch trybach: 3 godz. – 1 x w tygodniu po 3 godziny lekcyjne 108 godz. lekcyjnych w roku szkolnym 4 godz. – 2 x w tygodniu po 2 godziny lekcyjne 138 godz. lekcyjnych w roku szkolnym Sensowniejszy wydaje się ten drugi z uwagi na to,ze sprzyja systematyczności i dzieki temu można szybciej się nauczyć.
 10. Wygodne buty robocze

  A do jakiego stanowiska? Buty robocze są bardzo rożne i powinny być dopasowane do odpowiedniego stanowiska pracy. Powinny spełniać odpowiednie normy jakościowe. Jak również być dopasowane rozmiarem ( najlepiej wybrać buty pół rozmiaru większe tak aby stopa miala trochę luzu). Polecam zajrzeć sobie do sklepu Ferpol: https://www.ferpol.pl/buty-robocze-2503603 Wybór obuwia roboczego jest tam bardzo duży. I w sklepie na pewno chętnie doradzą co konkretnie wybrac.
 11. Czy ktoś prowadzi biuro na parterze? Czym odsłaniacie się od zewnętrznego świata? Zainwestowaliście w firany czy może w rolety?
 12. Aktualnie prowadzę swój gabinet na parterze. Na początku zastanawiałem się nad roletami zewnętrznymi jednak cena jest wysoka. Co sądzicie o roletach na okna?
 13. Oczywiście, ze tak. Możesz liczyć na 3 rodzaje pomocy Na dofinansowanie z urzędu pracy - dość łątwo jest je dostać i z tego co widziałem mozna liczyć na dofinansowanie w wysokości około 20 tys. złotych Dofinansowanie z ue - trzeba się jednak wpasować w program ue na dany rok. Nie jest to takie proste bo trzeba tutaj spełnić dość restrykcyjne wymagania Kredyty preferencyjne dla wybranych grup zawodowych. Dobrze jest również zainteresować rynkiem pożyczek społecznościowych dla firm: https://www.futurecapital.pl/pozyczki-dla-firm - można pozyskać fundusze na firme o wiele łatwiej i szybciej niż w banku. Jednocześnie oprocentowanie kredytów jest korzystniejsze niz w firmach prywatnych.
 14. Jest to bardzo duże zadłuzenie. Dwa widziane przeze mnie rozwiązania dla tej sytuacji 1. Polepszenie swoich zarobków oraz wynegocjowanie z firma innego warunku spłaty bo na obecnych warunkach raczej tego długu nie spłacisz 2.Zastanowienie się nad upadłośćią konsumencką. Wydaje się to trudne, jednak jeśli długi nie zostały zaciągnięte pochopnie, byc moze uda się ją ogłosić. Dzięki temu pozbędziesz sie albo całości albo przypadkiem części długów. Polecam skontaktowanie się z nimi http://upadlosc-konsumencka.biz.pl Doradzą co robić.
 15. Ktoś moze ogłaszał upadlość konsumencką albo interesował się tym tematem? Jakie są aktualnie koszta ogłoszenia upadłości?
×