Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

pebs

Użytkownicy forum
  • Content count

    298
  • Joined

  • Last visited

About pebs

  • Rank
    3 stopień

Profile Information

  • Płeć
    Not Telling

Recent Profile Visitors

462 profile views
  1. Fakty są takie, że OWU trzeba i wręcz należy czytać. Chodzi w dużym skrócie o to, aby nie zakupić usługi, która wyklucza ponoszenie odpowiedzialności za jakieś zdarzenie. Zwłaszcza, gdy właśnie owe zdarzenie chcemy szczególnie chronić. W przypadku o który pytasz może to być np samodzielne odejście, czyli złożenie wypowiedzenia, na Twój wyraźny wniosek. Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-utraty-dochodu Znajdziesz tam trochę więcej informacji z zakresu ubezpieczenia od utraty dochodu.
  2. Tak, fakty są takie, że banki zabezpieczają się przed utratą kapitału jak mogą. Banki zdają sobie sprawę z tego, że spłata rat jest ściśle powiązana z generowanymi dochodami. Jak nie ma dochodów, najczęściej pochodzących z pracy, to nie ma spłaty i taka jest prawda. Banki próbują się od tego ubezpieczyć - od utraty pracy, od utraty dochodu - no więc informują, że warunkiem koniecznym jest posiadanie ubezpieczenia od utraty dochodu.Na https://superpolisa.pl/faq/superpolisa-2/ubezpieczenie-utraty-dochodu/ znajdziesz informację jak to działa w praktyce.
  3. Jakie rozwiązanie jest najlepsze? Nowy czy jednak uzywany sprzęt? Zastanawiam się czy kupić używany czy jednak dobrać kredyt i kupić nowy
  4. W jakich dzielnicach Warszawy warto jest obecnie kupić mieszkanie pod wynajem? Co się buduje ciekawego?
  5. Trudno stwierdzić jednoznacznie. Generalnie na rynku występuje dosyć duża konkurencja z tego zakresu a ilość klientów jest skończona. Z pewnością jeżeli takie biuro będzie profesjonalnie prowadzone, jeżeli rzeczywiście będą wybierane najkorzystniejsze oferty z dostępnej puli, to można liczyć na pewną ilość klientów z polecenia. Reklama: szerokie pojęcie. Zwykle wykozystuje się do tego celu plakaty, banery lub w przypadku aktywnego pozyskiwania klientów również roll-up ich specyfikację oraz możliwości wykorzystania możesz sprawdzić np pod niniejszym linkiem: https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/roll-up/
  6. Ćwiczenia po pracy

    Polecam ćwiczyć juz jak jesteś w pracy. Warto na przykład wstawić raz na jakiś czas i przejść się po biurze. NIe powinno się siedzieć w jednym miescu więcej niż godzinę. Nie dość ze jest to niewygodne i będzie Cie bolał tyłek to jeszcze mozna nabawić się problemów z kręgosłupem. Poza tym jak siedzisz poruszaj nogami tak aby poprawić w nich krążenie. Nie jest polecane zakładanie nogi na nogę. Jesli masz miejsce w domu, polecam zastanowić sie nad kupieniem do domu bieżni. Zobacz sobie bieżnie w Spokey - mają dobre ceny na bieżnie elektryczne. Wiadomo, że taka bieżnia trochę miejsca zajmuje, ale mi osobiście o wiele łatwiej jest się zmusić do chodzenia na bieżni w brzydkie dni niż do chodzenia po mieście.
  7. Najlepiej przez internet. Sam kiedyś kupowałem stacjonarnie w Empiku, potem jednak przerzuciłem sie na kupowanie w sieci z uwagi na to, ze jest szybsze oraz serwis ticketmaster ma usługę presale. O której mozesz poczytać sobie na tej stronie: https://www.ticketmaster.pl/feature/presale/ Jest to oficjalna przedsprzedaż na minimum 24 godziny przed wypuszczeniem biletów do oficjalnej sprzedaży Dzieki temu chronisz się przed sytuacją w której ktos moze wykupić Ci bilet na koncert, który Cię interesuje.
  8. Najtaniej można kupić markową odzież w sklepach internetowych. Jest wiele hurtowni odziezy roboczej, sam ostatnio zamawiałem w tym miejscu https://www.ferpol.pl/polary/43499-jacket-hi-q.html - konkretnie kurtkę do pracy. Drożej kosztuje we wszelkiego rodzaju specjalistycznych sklepach stacjonarnych ( w ktorych ostatnio nie kupuję bo ograniczony jest wybór rozmiarów oraz firm). . Wszystko zależy od tego co chce się kupić.... Ne warto na pewno oszczędzać na jakosći. Lepiej kupić coś porządnego co będzie służyło na dłużej.
  9. W jaki sposób obecnie opłaca się finansować zakup samochodu ze źródeł kredytowych?
  10. Jakie możecie polecić oprogramowanie dla firmy? Dedykowane czy moze jednak indywidualne?
  11. Drukowałem w wielu drukarniach ale do tej pory najlepszą drukarnią była drukarnia Fingerprint. Daje tutaj kontakt: https://www.fingerprint.pl/ Bardzo dobra jakość wydruku, zamawialiśmy wizytówki z tej drukarni i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Szybka realizacja. Bogata oferta kolorów, stylu, rozmiarów, naprawdę było w czym wybrać. Drukarnia w Łodzi ale można jak najbardziej zlecić zamówienie przez internet.
  12. Najlepiej reklamować firmę na wiele sposobów bo jedynie taka reklama jest skuteczna: https://aliso.pl/jak-skutecznie-zareklamowac-firme-w-internecie/ Co jest opisane na tej stronie. Liczy się tutaj na pewno stworzenie porządnej strony internetowej, którą będizemy pozycjonowali. Obecnie absolutnym must have jest to aby strona była responsywna, dzieki temu dopasuje się do telefonów komórkowych oraz tabletów promowanie strony w serwisach społecznościowych takich jak facebook czy twitter jak również artykuły sponsorowane
  13. U mnie głównie aktywnie w ostatnim czasie. Mam pracę siedzącą tak wiec staram się jak najbardziej na co dzień ruszać, tak aby totalnie się nie zasiedzieć w robocie. Poza tym od czasu od kiedy jestem bardziej aktywny mniej mnie boli kregosłup. Na pewno łatwiej jest mi się jednak zmusić do aktywnośći latem kiedy pogoda jest ładniejsza i po prostu ma sie ochotę na wyjście na zewnątrz. Wiem, ze na pewno warto kupić sobie bieżnię: https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Fitness_Bieznie-395.html Postawiłem sobie ja w salonie i po prostu oglądam sobie podczas biegania film.
  14. Temat jest bardzo szeroki tak wiec długo trzeba byłoby się rozpisywać na jego temat. Jednak firma powinna dla dobrego funkcjonowania podjąć kikla decycji: https://www.money.pl/gospodarka/zarzadzanie-ryzykiem-w-firmie-w-kilku-krokach-6431441866229889a.html Które zoptymalizują jej działanie. Rozwiązania takie powinny zminimalizować problelmy firmy nawet w momencie pojawienia się kryzysu ( o którym w ostatnim czasie bardzo szeroko się pisze). Są to na pewno: identyfikacja ryzyka, analiza ryzyka, planowanie reakcji na ryzyko, a także jego monitorowanie i kontrola.
  15. Moja firma prowadzi obecnie w okolicy remont drogi. W jaki sposób powinnismy zabezpieczyć roboty?
×