Jump to content

pebs

Użytkownicy forum
 • Content count

  216
 • Joined

 • Last visited

About pebs

 • Rank
  2 stopień

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 1. Chwilówki

  Wszystko jest dla ludzi, niektóre mają całkiem dobre warunki, jak ta firma https://www.tanikredyt.pl Z uwagi na to, że mozna tam liczyć na pierwszą darmową pożyczkę. Przykład: pożyczacie 1500 zł na miesiąc, oddajecie w terminie po 30 dniach. Dzieki temu nie ponosicie żadnych kosztów związanych z oprocentowaniem czy z prowizją. Osobiście na pewno nie demonizowałbym tych wszystkich pożyczek prywatnych bo wszystko jest dla ludzi. Jeśli bierzemy je z głową i bedziemy wiedzieli że będziemy w stanie pożyczkę spłacić, to nie jest to nic złego. Szczególnie,ze firmy prywatne nie wymagają takiej dokumentacji jak w bankach i pożyczka udzielona jest szybciej.
 2. Ubezpieczenie od utraty dochodu

  Znam takie relacje, w których z ubezpieczeniem od utraty dochodu jest taniej, niż bez takiego ubezpieczenia. Nie można więc tego traktować jako dodatkowy koszt, a jedna z opcji na sumaryczne obniżenie kosztów. Tego rodzaju ubezpieczenia zwykle są stosunkowo tanie i obwarowane różnego rodzaju warunkami które muszą zostać spełnione. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://superpolisa.pl/ Porównywarka ubezpieczeniowa.
 3. Bardzo wiele osob obecnie jest w takiej sytuacji i szczerze powiedziawszy w wiekszości przypadków ze swojej winy. Można było się domyślić wcześniej,ze frank może poszybować w gorę. Moim zdaniem pozyczki powinno się brać w takiej walucie, w jakiej się zarabia. Widzę tutaj dwie opcje Spłacanie kredytu oraz modlenie się o to że frank spadnie Druga opcja to ogłoszenie upadłości konsumenckiej i pozbycie się całego majątku. Polecam skontaktowanie się tutaj z tą kancelarią https://upadlosc-konsumencka.biz.pl/kontakt/ - powinno pomóc ogarnąc sprawę.
 4. Kredyty a upadłość konsumencka

  Wbrew pozorom, ogłoszenie upadłości konsumenckiej, to wcale nie jest taka prosta sprawa. Przede wszystkim nie jest prosta z tego względu, że musi to być załatwione za pośrednictwem przewodu sądowego. Proponuje sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://zlotowskie.pl/artykul/upadlosc-konsumencka/705925 Znajdziesz tam trochę więcej info.
 5. Na stronie jest opisane jak wybrać taką maszynkę: https://zwierciadlo.pl/artykul-sponsorowany/maszynka-do-mielenia-miesa-w-restauracji-co-wybrac Najlepiej będzie się skontaktować z firmą, która specjalizuje się w sprzedaży takich maszynek.Powinni doradzić jak wybrać odpowiednie urządzenie. Na pewno postawiłbym tutaj na maszynkę elektryczną bo będzie wygodniejsza będzie bardziej komforowa będzie szybsza zmieli w krótszym czasie wieksze ilości miesa
 6. Dzień dobry Są jakieś tańsze odpowiedniki Snickersa Chodzi mi o wytrzymałość 2-3 miesiące i spodnie do kosza idą Bety czy jakieś inne bhp. Gdzie ewentualnie można jakieś mocne nabyć?
 7. Jak wam się wydaje, która opcja jest lepsza jeżeli chodzi o obsługę informatyczną firmy - etat czy może obsługa zewnętrzna, na zasadzie outsourcingu?
 8. W budowaniu historii kredytowej, na pewno problem mogą być te wszystkie ograniczenia niespłacane zobowiązania. U nas jak u nas, ale w takim UK, jest to posunięte naprawdę daleko. Tam nawet opóźnienia w opłatach za energię elektryczną czy inne media mogą być problemem. Po prostu jest pewien ranking, są pewne punkty w tym rankingu i ludzie muszą dbać o to, aby nie spaść poniżej określonego poziomu. Proponuje sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: http://www.hej.rzeszow.pl/2019/05/30/konsekwencje-oddalenia-wniosku-o-ogloszenie-upadlosci-konsumenckiej/ Kilka słów na temat upadłości konsumenckiej oraz konsekwencji z tym związanych,.
 9. Czy ubezpieczenie od utraty dochodu jest konieczne? Kiedy warto się nim zainteresować? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?
 10. Możliwości z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Łazienak to miejsce w którym spędza się stosunkowo dużo czasu, więc powinno być zrobione niemal na tip-top. Powinno być ciepłe, przytulne, z dobrym oświetleniem. Właśnie, skupmy się na oświetleniu - w łazience bardzo dobrze sprawdza się oświetlenie LED-owe. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://oswietlenie-sklep.pl/
 11. Tak, dokładnie o to chodzi. Masz tam konsultanta który jest praktycznie cały czas online w godzinach pracy, więc można z nim doprecyzować szczegóły. W wysyłce, zamiast nr telefonu jest nazwa firmy lub jakiegoś innego Brandu. Aby nie było wątpliwości kto jest nadawcą.
 12. Telefon pod VoIP

  Nie wiem dokładnie gdzie taki telefon ma zostać wykorzystany - czy będzie to jedno czy dwuosobowe biuro, czy będzie potrzeba przekierowywania rozmów przychodzących lub wychodzących. Generalnie możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo, a rodzaj aparatu dobiera się indywidualnie w zależności od potrzeb. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: http://www.inteligentneprodukty.pl/ Tam w dziale z telefonami VoIP znajdziesz trochę więcej informacji z tego zakresu.
 13. Wprawdzie jest kilka serwisów udostępniających api sms, ale pod względem ceny do jakości dobrze wypada Freshmail, posiadają możliwości oraz odpowiednie know-how do tego typu zadań. Proponuję wysłać zapytanie - masz okienko czatu bądź opcjonalnie zadzwonić na infolinię i dopytać o szczegóły.
 14. W zasadzie w większości firm od czasu do czasu trzeba przeprowadzać inwentaryzację. W niektórych jest to robione stosunkowo często np 1 raz w miesiącu a w innych rzadziej np 1 raz w roku. Fakt jest taki, że jak się wypracuje określony system, to można to robić w miarę szybko i sprawnie, np z wykorzystaniem kodów kreskowych lub kodów QR oraz czytników. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.hyprotech.com.pl/nowoczesne-metody-przeprowadzania-inwentaryzacji-przeglad-mozliwosci/
 15. Wypoczynek

  Polecam polskie roztocze. Malo znany region, wciąż niewiele osób tam jeździ tak więc można tam naprawdę wypocząć. Widoki świetne, poza tym ceny niskie, na pewno będzie taniej niż nad polskim morzem, czy w górach. Jeśli chodzi o mój relaks to lubię bieganie rower gram również na pianinie. I ogólnie interesuję się muzyka, ostatnio kupiłem sobie https://pianostore.pl/roland-cube-lite-monitor-wzmacniacz-klawiszowy-combo
×