Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

pebs

Użytkownicy forum
 • Content count

  324
 • Joined

 • Last visited

About pebs

 • Rank
  3 stopień

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. Trudno stwierdzić, bo jest to w sumie indywidualna kwestia. Jeden pojedzie na auto szrot a inny sprzeda samochód handlarzowi np na części. Zwykle jest tak, że idzie się tam, gdzie są w stanie zaproponować trochę bardziej korzystne warunki. Odsyłam jeszcze do niniejszego artykułu: https://mamauto.pl/stary-samochod-zlomowanie-czy-sprzedaz/ W którym tematyka ta została trochę szerzej opisana.
 2. Zastanawiam sie nad wynajeciem toalety przenośnej na budowę. Jak wybrać odpowiednią firmę?
 3. Pomysł ciekawy, zwłaszcza że widać w trendach coraz większe zapotrzebowanie na tego typu treści, tego rodzaju tematykę. Zwłaszcza w czasach kryzysu, gdy wiele osób osób chce ochronić swój kapitał przed utratą, gdy wiele osób chce pomnożyć swój kapitał, bo wydaje się, że jest ku temu teraz całkiem fajna okazja, całkiem duże możliwości. Jeżeli chodzi o strony, to opcji jest całkiem duże możliwości. Mogą to być dedykowane serwisy, lub wykorzystanie jednego z popularnych cms-ów typu Wordpress. Wówczas należałoby się zgłosić np tutaj https://akamadr.pl/oferta/strony-internetowe/
 4. Pytanie jaki masz budżet na działania SEO. Trzeba wykonać pewne działania zmierzające do tego, aby sklep oraz poszczególne kategorie czy produkty były lepiej widoczne. Mam tutaj na myśli optymalizacja, również z wykorzystaniem content marketingu. Jest to dosyć szerokie zagadnienie, ale jeżeli zostanie to dobrze zrobione, to nie widzę problemu z pozycjonowaniem. Czytaj na ich blogu: https://www.shoper.pl/blog/
 5. Takich opcji jest stosunkowo dużo. Rynek logistyki, floty pojazdów a co za tym idzie usługi towarzyszące takie jak właśnie oprogramowanie do zarządzania flotą, trzyma się u nas dosyć dobrze. Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://sotipm.pl/ Możesz tam znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
 6. Podpisuję się pod tym, co koleżanka wyżej napisała. Wychodzę z założenia, że niech każdy skupi się na tym, na czym zna się najlepiej. Shoper jak i inne tego typu usługi nadają się do tego bardzo dobrze. Ty jako przedsiębiroca zajmujesz się obsługą klienta, sprzedażą, zamówieniami itd. Nie musisz się przy tym martwić, że skrypt nagle padnie, przestanie działać. Tam masz u nich 14-dniowy okres testowy. Proponuję sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://www.youtube.com/user/shoperpl Ich kanał na youtube.
 7. Gdzie zwykle zamawiacie catering - pytam w kontekście konferencji biznesowej, którą kiedyś mamy w planach uruchomić.
 8. Mam tutaj na myśli projekt graficzny oferty: ulotek, wizytówek, strony internetowej itd. Włącznie z logiem oraz kolorystyką. Szukam jakiegoś grafika który byłby w stanie to zrealizować.
 9. Moim zdaniem najlepiej jest oddać to w ręce profejsonalnej firmy: http://www.portalmedialny.pl/art/72482/prezentacje-multimedialne-zaprezentuj-swoja-firme-w-profesjonalny-sposob.html Szczególnie jeśli chcesz aby taka prezentacja wygladała dobrze oraz zaciekawiła potencjalnego klienta. Znakomita większość osób korzysta z prezentacji multimedialnych jak z jednej wielkiej ściągi, która wypełniona jest po brzegi treścią co jest kardynalny błędem! Prezentacja powinna byc prosta, zwięzła oraz przekazywać najwazniejsze informacje Tak aby klient się nie znudził.
 10. Rozwiązań z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Dostępne są systemy które instaluje się bezpośrednio na serwerze (własnym lub dzierżawionym), dostępne są takie systemy które można wynająć na zasadzie abonamentowej. Czyli wybiera się określone funkconalnosci na których Ci zależy i na tej podstawie naliczana jest miesięczna opłata abonamentowa. Proponuję zapoznać się jeszcze z https://omnicommerce.pl/prowadzisz-sklep-internetowy-poznaj-nasz-klucz-do-sukcesu/ Masz tam opis przykładowego systemu opartego o rozwiązania od Omnicommerce.
 11. Wiele zależy jeszcze od branży w której dana firma funkcjonuje, ale w większości przypadków jest tak, że obecność w szeroko pojętych mediach społecznościowych typu facebook, instagram czy portale branżowe typu linkedin czy twitter przynosi wiele korzyści. Lepsza rozpoznawalność marki, większa sympatia odbiorców przeklada się później na wiele korzyści, przede wszystkim finansowych. A tego rodzaju usług jest stosunkowo dużo. Tutaj proponuję jeszcze sprawdzić: https://shineonagency.pl/prowadzenie-fanpage-na-facebooku-i-instagramie/ Jak to w praktyce może wyglądać.
 12. Takich platform jest stosunkowo dużo, w związku z tym nie powinno być większych problemów z podjęciem decyzji. Kwestią otwartą są jedynie funkcjonalności. A więc na co należy zwracać w pierwszej kolejności. Czy dany skrypt, platforma ma jakieś wsparcie - jeżeli tak, to jakie? Kolejna sprawa, to wsparcie techniczne, pomoc techniczna w sytuacji gdy np powstanie jakiś błąd lub gdy coś po prostu nie będzie działało tak jak powinno. Przykład takich platform znajdziesz chociażby pod niniejszym linkiem: https://omnicommerce.pl/sklep-internetowy-b2c/
 13. Biuro w jakim pracuje jest ogrzewane piecem gazowym. Doradzicie jakiś dobry czujnik gazu, który moge w nim zamontować?
 14. Witam! Chciałbym się dowiedziec nieco o torbach, a w szczegolnosci- jakie wymiary powinna ona miec, azeby nie zostala przypadkowa posadzona o przeznaczenie dla plci pieknej
 15. Czy ktoś może przerabiał kwestię związaną z ubezpieczaniem kredytów. Czy zawsze gdy zaciąga się kredyt, warunkiem koniecznym jest dodatkowe ubezpieczenie? Nawet gdy korzysta się z poręczycieli?
×