Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
martaam

Ubezpieczenie domu

Recommended Posts

Wkrótce planujemy ruszenie z budową domu. Wiadomo, różne sytuacje mogą zdarzyć się na budowie - zarówno szkody spowodowane różnego rodzaju czynnikami pogodowymi oraz szkodami powstałymi w wyniku aktów wandalskich. Czy ubezpieczaliście swoje nieruchomości w trakcie budowy? Jeżeli tak, to jakie polisy będą najlepiej nadawały się do tego typu zdarzeń?

Proponuję wysłać zapytania do brokerów ubezpieczeniowych - oni zwykle podpowiedzą która opcja będzie najkorzystniejsza pod względem ubezpieczenia od ryzyk. Bo wiadomo, że tam gdzie jest większe ryzyko włamania, kradzieży należy zakupić trochę lepsze ubezpieczenie dla ruchomości.

Czasami warto też zakupić assistance, zwłaszcza gdy posiada się jakiś sprzęt po okresie gwarancji - wówczas ubezpieczalnia wysyła stowarzyszonego technika, który podjeżdża i ewentualnie naprawia. Wyślij też zapytanie do Superpolisa - internetowa porównywarka ubezpieczeniowa. Na https://superpolisa.pl/

znajdziesz trochę więcej informacji na ich temat.

Wielu z nas zna jeszcze ubezpieczyciela MetLife jako Amplico. Firma po prostu zmieniła nazwę. Jestem ich klientem od wielu lat, posiadam wykupioną polisę bo wolę dmuchać na zimne http://forum.gazeta.pl/forum/w,23,129280111,129280111,Konsultant_Doradca_Klienta_w_MetLife_Amplico.html#p161225782. Na początku polisę znalazłam moja mama, a później zdecydowałam się ja. 

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this