Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

kuba222

Użytkownicy forum
  • Content count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Jeśli masz małe mieszkanie to warto zastosować triki które go optycznie powiększą. Na pewno jasne kolory na ścianach, odpowiednie oświetlenie, duże lustro które kupisz na https://www.sfmeble.pl/c/lustra-wiszace-akcesoria-salon . Jeśli meble to nie do samego sufitu. A jeśli jest problem z zagospodarowaniem przestrzeni aby wszystkie rzeczy pomieścić i nie zagracić to warto skorzystać z porady projektanta.
  2. Pewnie nie tylko ja mam to szczęście, że trafiłem na nieuczciwego klienta. Czekam za spłatą zobowiązania już dobre 3 miesiące, telefony niby odbiera, zapewnia, że zapłaci ale to tylko czcze obietnice. Widzę, że muszę zacząć działać bo jeszcze mi się ta sprawa przedawni czy jak. Jakie kroki na początek polecacie? Pierwszy raz mam taką sytuację dlatego sam nie wiem od czego warto zacząć i jakie w ogóle mam szanse żeby te pieniądze odzyskać w miarę szybko.
  3. Narobiłem długów... doszło do tego, że mam na głowie komornika. Czy może on zająć samochód który mam we współwłasności z żoną? tylko to tak naprawdę jest teraz w jakiejś części na mnie, reszta na żonę, część oddałem rodzicom.
×