Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
martaam

Ubezpieczenie domu

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce planujemy ruszenie z budową domu. Wiadomo, różne sytuacje mogą zdarzyć się na budowie - zarówno szkody spowodowane różnego rodzaju czynnikami pogodowymi oraz szkodami powstałymi w wyniku aktów wandalskich. Czy ubezpieczaliście swoje nieruchomości w trakcie budowy? Jeżeli tak, to jakie polisy będą najlepiej nadawały się do tego typu zdarzeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wysłać zapytania do brokerów ubezpieczeniowych - oni zwykle podpowiedzą która opcja będzie najkorzystniejsza pod względem ubezpieczenia od ryzyk. Bo wiadomo, że tam gdzie jest większe ryzyko włamania, kradzieży należy zakupić trochę lepsze ubezpieczenie dla ruchomości.

Czasami warto też zakupić assistance, zwłaszcza gdy posiada się jakiś sprzęt po okresie gwarancji - wówczas ubezpieczalnia wysyła stowarzyszonego technika, który podjeżdża i ewentualnie naprawia. Wyślij też zapytanie do Superpolisa - internetowa porównywarka ubezpieczeniowa. Na https://superpolisa.pl/

znajdziesz trochę więcej informacji na ich temat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas zna jeszcze ubezpieczyciela MetLife jako Amplico. Firma po prostu zmieniła nazwę. Jestem ich klientem od wielu lat, posiadam wykupioną polisę bo wolę dmuchać na zimne http://forum.gazeta.pl/forum/w,23,129280111,129280111,Konsultant_Doradca_Klienta_w_MetLife_Amplico.html#p161225782. Na początku polisę znalazłam moja mama, a później zdecydowałam się ja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zostawię Ci namiar na portal z wyszukiwarką, gdzie bez problemu znajdziesz to towarzystwo, które będzie interesowało Cię najbardziej https://www.analizy.pl/fundusze/ubezpieczeniowe-fundusze-kapitalowe/profile-firm/UFKAIG/MetLife-TUnZiR.htm. W ten sposób znalazłam polisę na życie i jestem z niej zadowolona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie to bardzo ważna rzecz, nigdy nie wiadomo, kiedy może wydarzyć się jakiś nieszczęśliwy wypadek, więc trzeba być zabezpieczonym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić każde ubezpieczenie się teraz przyda ale chyba najbardziej ubezpieczenie zdrowotne indywidualne bo ze zdrowiem teraz może być różnie a tu pracując na etacie, wykonując wolny zawód lub prowadząc działalność gospodarczą w przypadku poważnego zachorowania możesz być spokojna o domowy budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności jakie potrzebujesz. Czy chcesz się ubezpieczyć czy potrzebujesz tylko do banku na podkładkę? Jesli na podkładkę do banku to zapytaj jakich honorują ubezpieczycieli. Wtedy możesz się zgłosić do każdego i zobaczysz gdzie najtaniej .

Moim zdaniem jednak nie ma co tak koniecznie oszczędzac i dobrze jest zdecydować się na ubezpieczenie, które da nam ochronę. Wypadki sie zdarzają. Szczególnie w dobie zawirowań klimatycznych, jakie obecnie mamy.

https://www.compensa.pl/

Zapoznaj sie najlepiej z oferta firmy Compensa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wcześniej ubezpieczysz tym lepiej. Co do budowy to projekt już wybrany? Ja przeglądałem oferty różnych biur projektowych i najwięcej pozytywnych opinii mają gotowe projekty domów Archon+. Jeśli nie macie pewności na jaki się zdecydować to możecie doradzić się w wyborze, wypełniając formularz dostaniecie odpowiedź zwrotną mailem z najlepszymi propozycjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×