Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

Właśnie wykańczamy w środku HomeKONCEPT-37. Jeśli lubisz nowoczesne budownictwo to polecam. Dom rzuca się w oczy, bo ma ciekawą bryłę z efektownym belkowaniem i wyróżnia się w sąsiedztwie klocków z lat 70. Elegancka elewacja robi wrażenie z zewnątrz, a strefa dzienna w kształcie litery L, to mnóstwo przestrzeni do wypoczynku czy wspólnego biesiadowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed rozpoczęciem budowy trzeba sprawdzić grunt, czy w ogóle nadaje się pod inwestycję i ewentualnie przeprowadzić stosowne prace mające na celu poprawienie ich jakości. Jest to możliwe dzięki pomocy doświadczonych fachowców oraz najnowocześniejszych metod budowlanych, o których więcej napisano tu, odwiedź. Znaleźć tu można szeroki opis stosowanych dzisiaj maszyn i technik budowlanych pomagających w przygotowaniu gruntu pod budowę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obecnie właśnie jestem na etapie budowania domu, a w zasadzie dopiero na samym poczatku, bo powstają narazie pierwsze projekty, mój brat jest architektem , więc mogę liczyć na szczęście na jego pomoc za pół darmo. Na tym etapie zastanawiam się nad wyborem ogrzewania, trafiłem na atrykuł https://kratki.com/pl/jakie-ogrzewanie-wybrac-gazowe-czy-weglowe/ i w sumie podoba mi się ogrzewanie węglowe z tego względu, że chciałym mieć kominek w domu taki klasyczny , ale sam nie wiem czy to gra warta świeczki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otóż to, dlatego budowa do mnie nie przemawia. W ogóle dom to ogromne wyzwanie, trzeba się nim zajmować a to zajmuje czas, poza tym jest droższy w zakupie i utrzymaniu no i nigdy nie będzie miał dobrej lokalizacjo np jak osiedle nowa grochowska na Pradze południe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budując dom należy pamiętać o tym, aby mieć pod ręką odpowiednich fachowców oraz wysokiej jakości materiały budowlane. Obecnie jestem na etapie zakupu farby elewacyjnej. Szukając drogą internetową trafiłem na stronę https://www.kleib.pl/kleib-procolor/produkty/ Jest to farba elewacyjna małopolskie, co sądzicie na temat tego sprzedawcy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak obniżyć koszty budowy domu? Chcę zrobić to jak najbardziej oszczędniej ponieważ dużo będzie kosztowało mnie samo wykończenie. W sieci znalazłam bardzo ciekawy artykuł w tym temacie, co myślicie? https://debowetarasy.com.pl/jak-obnizyc-koszty-budowy-domu/ ? Szacuje się, że dwu- lub trzyosobowej rodzinie w zupełności wystarczy dom o powierzchni 100 metrów kwadratowych. Cztero- lub pięcioosobowa rodzina powinna bez trudu zmieścić się zaś w 120-metrowym domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA wam powiem  że projekt mojego własnego domu wykonałem sam, nie było to zadanie łatwe ale udało się w 100%. Znam się trochę na projektowaniu graficznym, robiłem kursy obsługi programów do tego przeznaczonych. Tutaj https://cgwisdom.pl/ mieli najlepsze dzięki którym udało mi się wykonać profesjonalny prtojekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pewne pytanie jeśli chodzi o budowę domu. Chciałem zadbać o swoje narzędzia, maszyny oraz wszystkie materiały, które pozostają na budowie. Czy ogrodzenie tymczasowe https://www.topbudowa.pl/ jest wystarczające, aby zapobiec kradzieży na terenie budowy? Nie chciałbym ponownie inwestować w materiał, dlatego zależy mi na wszelkich wskazówkach na ten temat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałam ostatnio fachowców, którzy mogliby zająć się montażem drzwi i okien w domu. Trafiłam na portal ogłoszeniowy, gdzie można szybko odnaleźć specjalistów w danym fachu i sprawdzić cennik usług https://zleca.pl/cenniki. W taki sposób można porównać profile fachowców, którzy znajdują się w najbliższej lokalizacji i są gotowi podjąć dane zlecenie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o zakup działki budowlanej to przez kryzys związany z koronawirusem coraz ciężej jest go dostać. Trafiłam nawet ostatnio na ciekawy artykuł na ten temat: https://alebank.pl/kredyt-na-zakup-dzialki-budowlanej-w-czasie-kryzysu-wywolanego-koronawirusem-co-trzeba-wiedziec/ . Polecam sobie poczytać w wolnej chwili, może Wam pomóc w podjęciu decyzji o wzięciu kredytu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co budować skoro można zakupić gotowy dom? Aspen Park to dobry wybór. Eleganckie domy i nowoczesne rozwiązania architektoniczne, a do tego przepiękna przyroda. To jedyne takie domy w bliskiej okolicy Warszawy. Tutaj http://www.aspenpark.pl jest strona ten inwestycji. Na żywo wygląda to jeszcze lepiej!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budowałem się rok temu i jestem zadowolony, bo wybudowałem sobie dom taki jaki chciałem. Niemniej budowa domu to dość spore przedsięwzięcie oraz wymaga wielu wyrzeczeń. Najważniejsze to odpowiednie skalkulowanie sobie funduszy;

https://arkada.com.pl/oferta/kalkulator-budowy-domu/

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie na stronę. Znajduje się tam kalkulator budowy domu. Musicie oszacować ile będzie kosztowała Was budowa konkretnych projektów. Musicie rownież wybrać czy budować się z firmą czy samodzielnie coś załatwiać ( system gospodarczy).

Budowa domu systemem gospodarczym jest dla osób, które dysponują czasem oraz mają wiele cierpliwości. Zajmie o wiele wiecej niż w sytuacji gdy budowę ogarnie doświadczona firma. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×