Jump to content

beattabeti

Użytkownicy forum
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

 1. Nasza firma po przeliczeniu kosztów zamiast zatrudniać etatowego informatyka, podpisała umowę na outsourcing IT z firmą Profinformatyka z Warszawy. Mamy zapewnione wsparcie non stop, sprzęt zastępczy w razie awarii, nie trzeba szukać zastępstwa na czas urlopu, choroby pracownika itp.
 2. Pomysły na prezent

  Moim zdaniem prezentem, który pasuje do każdej okazji są kwiaty i kosz słodyczy. Gotowe, pięknie zapakowane zestawy można zamówić na poczcie kwiatowej z dostawą do rąk własnych adresata. Nie raz korzystałam z takiej opcji czy to w sprawach prywatnych czy też służbowych.
 3. gadzety reklamowe

  Takich firm jest dużo - jedne droższe, inne tańsze. Grunt to wybrać taką, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny Zajrzyj na Remadays 13 lutego do Nadarzyna, kilkadziesiąt firm w jednym miejscu więc za jednym zamachem można pozbierać dużo ciekawych ofert
 4. dom

  Nigdy nie znajdziesz takiego gotowego domu, który byłby dokładnie taki jak sobie wymarzyłaś. My będziemy budować według tego projektu https://www.homekoncept.com.pl/produkt/projekt-domu-homekoncept-58/ a na wnętrze mam własny pomysł. Chcę mieć wszystko w stylu scandi, jest minimalistyczny, ale stylowy, tak jak bryła domu.
 5. Kuchnia

  Meble kuchenne na wymiar znajdziesz tutaj http://www.indeco.bydgoszcz.pl/ u mnie kuchnia jest mała a wysoka i praktycznie każdy kąt jest dobrze zagospodarowany, z gotowych mebli bym tego w życiu nie osiągnęła
 6. Wspólne konto w banku

  My mamy osobne
 7. Nowy samochód

  leasing najbardziej się opłaca
 8. Pożyczka w Skoku Stefczyka opinie

  Wygląda nieciekawie to wszystko
 9. Mąż pojechał za granicę zarobić, w kraju 2 razy tyle by musiał tyrać
 10. Pomysły na prezent

  najlepiej zapytać wprost
 11. Dokąd na wakacje?

  Odkładam na tajlandię
 12. witajcie

  payu
 13. Nietypowe Prezenty

  ja zwykle kosmetyki i biżuterie dostaje
 14. wieczne pióro z grawerem
×