Jump to content

beattabeti

Użytkownicy forum
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

 1. Dokąd na wakacje?

  Kolejny rok z rzędu planujemy swoje wakacje, gdy zacznie się rok szkolny czyli we wrześniu. Teraz spędzamy kilka dni w hotelu Bończa w Szczecinie w dental spa, potem ruszamy nad morze. Poza sezonem sezonem można odpocząć, pogoda jeszcze dopisuje a nie ma tłumów na każdym kroku.
 2. Nowe mieszkanie

  Teraz to właściciele robią castingi na wynajmujących, nie było szans, żeby znaleźć mieszkanie w Wawie z dwoma kotami. Kupiliśmy swoje własne M na Białołęce od fabryki domów, mamy super sąsiadów, wszystkie pomieszczenia urządzone wg swojego gustu i nikt nam z dnia na dzień nie podziękuje.
 3. Organizacja konferencji

  Nasza firma ma siedzibę w Warszawie, więc koszt wynajęcia hotelu na konferencję jest bardzo duży. Organizujemy prelekcje u siebie w siedzibie, a catering zamawiamy w http://www.cateringblue.pl/ z dostawą na miejsce. Bardzo wygodna opcja na zasadzie szwedzkiego stołu. Potem wieczorem idziemy na integrację potańczyć w klubie i podrinkować. Oczywiście druga część jest nieoficjalna i dla chętnych
 4. Stomatolog Kraków

  Mieszkam aktualnie w Krakowie ale do dentysty jeżdżę do Bielska Białej, do kliniki doktora Huberta Kubicy. Trzymają światowy poziom, jeśli chodzi o diagnostykę i kompleksowe podejście do leczenia. Podejmują się skomplikowanych zabiegów chirurgicznych, mają liczne dyplomy.
 5. Nasza firma po przeliczeniu kosztów zamiast zatrudniać etatowego informatyka, podpisała umowę na outsourcing IT z firmą Profinformatyka z Warszawy. Mamy zapewnione wsparcie non stop, sprzęt zastępczy w razie awarii, nie trzeba szukać zastępstwa na czas urlopu, choroby pracownika itp.
 6. Pomysły na prezent

  Moim zdaniem prezentem, który pasuje do każdej okazji są kwiaty i kosz słodyczy. Gotowe, pięknie zapakowane zestawy można zamówić na poczcie kwiatowej z dostawą do rąk własnych adresata. Nie raz korzystałam z takiej opcji czy to w sprawach prywatnych czy też służbowych.
 7. gadzety reklamowe

  Takich firm jest dużo - jedne droższe, inne tańsze. Grunt to wybrać taką, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny Zajrzyj na Remadays 13 lutego do Nadarzyna, kilkadziesiąt firm w jednym miejscu więc za jednym zamachem można pozbierać dużo ciekawych ofert
 8. dom

  Nigdy nie znajdziesz takiego gotowego domu, który byłby dokładnie taki jak sobie wymarzyłaś. My będziemy budować według tego projektu https://www.homekoncept.com.pl/produkt/projekt-domu-homekoncept-58/ a na wnętrze mam własny pomysł. Chcę mieć wszystko w stylu scandi, jest minimalistyczny, ale stylowy, tak jak bryła domu.
 9. Kuchnia

  Meble kuchenne na wymiar znajdziesz tutaj http://www.indeco.bydgoszcz.pl/ u mnie kuchnia jest mała a wysoka i praktycznie każdy kąt jest dobrze zagospodarowany, z gotowych mebli bym tego w życiu nie osiągnęła
 10. Wspólne konto w banku

  My mamy osobne
 11. Nowy samochód

  leasing najbardziej się opłaca
 12. Pożyczka w Skoku Stefczyka opinie

  Wygląda nieciekawie to wszystko
 13. Mąż pojechał za granicę zarobić, w kraju 2 razy tyle by musiał tyrać
 14. Pomysły na prezent

  najlepiej zapytać wprost
×