Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
perla

Inwestowanie w mieszkania

Recommended Posts

Witam  

planuje zacząć inwestować w nieruchomości. Chce kupować mieszkania od dewelopera, urządzać i sprzedawać oczywiście z zyskiem. Mieszkam
pod Wrocławiem i rynek dość prężnie się rozwija.  Powstaje wiele nowoczesnych i ładnych osiedli, więc myślę, że chętni na wyremontowane i gotowe mieszkania na pewno się znajdą. Co o tym sądzicie? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może jest to jakiś sposób ale ja mam większe przekonanie do kupna pod wynajem i są takie mieszkania na osiedlu Baltica Towers  w Trójmieście gdzie nie wydasz na nie fortuny a są bardzo atrakcyjne, z widokiem na morze, tam chętnych pod wynajem nigdy Ci nie zabraknie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra opcja aczkolwiek polecam zwrócić uwagę na kilka rzeczy

 

na lokalizację - najlepiej jest kupowąć mieszkania w miejscowościach wiekszych, turystycznych i z dobrym dojazdem albo wręcz w centrum

oraz na to jaki jest standard. Droższe mieszkanie wynajmiesz w o wiele lepszej cenie

 

Przy kupnie mieszkania na rynku pierwotnym jest również kilka rzeczy, na które zwraca się uwagę: http://pzfd.pl/zakup-mieszkania-rynku-pierwotnym-2/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest yeti

Myślę ze lepiej inwestować w mieszkania pod najem. Wynajmuję studentom mieszkanie w Wa-wie i jest z tego comiesięczny stały dochód. Na codzień  mieszkania dogląda przedstawiciel firmy per modum która zarządza osiedlem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inwestowanie w mieszkania, to moim zdaniem dobre posunięcie. nieruchomości to inwestycja w przyszłość, zawsze idzie na tym zarobić i to nie mało. Mnie zainteresowało osiedle w południowej części Warszawy, Leśny Kwiat. Osiedle leży w spokojnej i cichej okolicy z dostępem do terenów zielonych, idealne miejsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inwestycja w nieruchomości, to bardzo dobry pomysł. W dzisiejszych czasach mieszkania na wynajem są bardzo atrakcyjnym kierunkiem, gdzie możesz ulokować swoje pieniądze z gwarancją zysku. Oprócz inwestycji w mieszkania, moim zdaniem powinieneś przemyśleć możliwość zakupu terenu inwestycyjnego pod magazyn lub bezpośredni jego zakup. Świetnym miejscem gdzie możesz znaleźć oferty na oba te przypadki znajdziesz na - https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/do-wynajecia/wojewodztwo/mazowieckie Warto przemyśleć różnego rodzaju inwestycje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na pewno to lepsze, niż lokaty, bezpieczniejsze, niż giełda. Jeszcze przez chwilę myślałam, że równie dobre jest złoto, ale teraz na przykład ma duży spadek. Mieszkanie to mieszkanie, można sprzedać, wynająć, albo po prostu tam mieszkać, nie zmarnuje się nigdy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że to świetny pomysł, jednak nie wiem czy nie lepszym wyjściem byłoby wynajmowanie takich mieszkań, a nie ich sprzedaż. Da ci to na pewno stały pasywny dochód, dzięki któremu będziesz miał środki na kolejne inwestycje, a przy tym będziesz w dalszym ciągu posiadaczem nieruchomości. W październiku odbędą bardzo ciekawe targi mieszkaniowe - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/ w których proponuję ci wziąć udział, gdyż znajdziesz tam mnóstwo ofert od deweloperów z całej Polski. Będziesz miał okazję nawiązać ciekawe kontakty, a dzięki darmowym prelekcjom, dowiesz się sporo ciekawych rzeczy na temat nowości i problemów związanych z inwestowaniem w tym kierunku. Oprócz udziału w targach, warto również przeczytać dostępne na portalu artykuły branżowe, które z pewnością pomogą ci na początku swojej drogi z rynkiem mieszkaniowym, ale również będą przydatne w późniejszych czasach, kiedy jako doświadczony gracz, będziesz poszerzał zakres swoich inwestycji. Sprawdź koniecznie, bo nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inwestowanie w nieruchomości to dobry pomysł, od lat opłacalny, tylko chyba niekoniecznie muszą to być mieszkania. Z doświadczenia wiem że inne formy mogą opłacać się bardziej. Tak jak wspomniał Mirekman na przykład - magazyny. Znajomy od lat w tym siedzi, stawia magazyny i wynajmuje. Ma też własne z których korzysta. O wiele większe pieniądze z tego są niż z mieszkania, magazyn z biegiem lat nie traci też tak na wartości. Stawia mu zawsze firma Commercecon, te hale są bardzo solidne i funkcjonalne, nie ma problemu ze znalezieniem najemcy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inwestycje w nieruchomość nadal cieszą się ogromną popularnością i przynoszą największe zyski w perspektywie kilku lat. Na pewno warto inwestować w mieszkania, jeżeli posiada się potrzebną kwotę pieniędzy, Cena za metr kwadratowy wyposażonego mieszkania to 5780 złotych. Nieco wyższe ceny są w Warszawie (7500 złotych) i Krakowie (6400 złotych).
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nadal dobry pomysł  ale spowolnienie jest już odczuwalne i rząd o tym wie  bo wrócił do strategii Igora Chalupca https://www.skarbiec.biz/inwestycje/rynek-kapitalowy-dostal-strategie-czeka-na-nastepce-igora-chalupca.html którą on współtworzył a potem wdrażał jak wiceminister finansów, ma ona na celu przywrócenie zaufania do rynku kapitałowego

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja w ogóle uważam, że inwestowanie w czasie obecnych warunków politycznych i tego co dzieje się na rynku nieruchomości i nie tylko to bardzo dobry sposób na późniejsze zarobki. sam inwestuję a dodatkowo jeszcze część pieniędzy sobie mnożę na typowaniu różnych sytuacji. Jestem fanem portalu https://www.bukmacher-legalny.pl/  i dzięki niemu jestem na czasie z wszelkimi wydarzeniami, które mogą mi pomóc odnieść sukces w wynikach 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×